فرانسوا لو Presti خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی ارائه یک سخنرانی در La-Ville-aux-Bois-les-Dizy, فرانسه, on May 17.

پاریس — رییس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی خود را از دست داد اکثریت مطلق را در پارلمان در روز سه شنبه پس از هفت عضو از حزب خود decamped به تشکیل یک گروه جدید با تمرکز بر نگرانی های زیست محیطی.

در عمل پاکسازی ممکن است هنوز هم راه خود را در فرانسه در مجلس ملی با نسبتا کمی مخالف اما defections یک ضربه به رئیس جمهور که در حال حاضر چشم خود را بر انتخاب مجدد در سال 2022. پاکسازی محبوبیت افزایش یافته است در ابتدا از coronavirus بحران هنوز است در حال حاضر شروع به عقب رفتن.

این defecting قانونگذاران تا حد زیادی از لیبرال تر کنار پاکسازی اردوگاه نیست به طور مستقیم موضوع را با او coronavirus پاسخ اما بیان یک رادیکال تر چشم انداز از آنچه باید بعد آمده است.

“هیچ چیز باید همان را پس از covid-19” این گروه که تماس های خود را به محیط زیست دموکراسی همبستگی گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه. “این تست واقعی بهداشتی اجتماعی و اقتصادی طوفان خشونت نشان داد تمام معایب و محدودیت های از مدل توسعه ما حفظ, برای چند دهه.”

این گروه گفت که آن را می بیند در حالی پس از همه گیر یک فرصت برای اعمال نفوذ بیشتر در حمایت از سیاست در دستور کار — “قوی جاه طلبی اجتماعی و زیست محیطی تغییر و تحول است.”

“در مواجهه با چالش های بسیار زیاد از تغییرات آب و هوایی, سقوط از تنوع زیستی تخلیه از منابع طبیعی جرم بیکاری ما باید با تغییر شیوه زندگی ما کردند.”

کریستف Petit Tesson

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/REX/شاتر

پائولا Forteza یک عضو سابق La Republique En Marche, صحبت با روزنامه نگاران پس از پیوستن به گروه جدید محیط زیست دموکراسی همبستگی در شورای ملی است.

این گروه شامل 17 نمایندگان: هفت نفر از اعضای پاکسازی حزب سابق و اعضای حزب او و یکی از دیگری ،

یک سخنگوی پاکسازی حزب با حمله به جداشدگان برای زمان خود را.

“من درک نمی کنم که زمان و یا هدف از این گروه” Sylvain Maillard گفت: فرانسه و اروپا و 1 ایستگاه رادیویی جمعه بعد از ظهر. “ما در میان یک بحران بهداشتی; فرانسه هیچ ربطی به ایجاد یک نهم در مجلس است.”

به عنوان رئیس جمهور پاکسازی به دنبال ترویج خود را به عنوان محیط زیست و یک قهرمان پاریس آب و هوا خبر داد. در ماه های اخیر وزرای خود گفته هوایی فرانسه که آن پول کمک مالی خواهد بود مشروط بر توافق برای کاهش انتشار کربن. دولت خود را نیز ارائه کرده است انگیزه هایی برای بیشتر مردم دوچرخه سواری و حفظ ماشین تولید گازهای گلخانه ای کم پس از coronavirus محدودیت برداشته می شوند.

[یکی از راه های coronavirus می تواند تبدیل اروپا شهرستانها: فضای بیشتر برای دوچرخه]

اما پاکسازی را زودتر تلاش برای افزایش فرانسه از سوخت مالیات به ضرب گلوله کشته شد توسط “جلیقه زرد” معترضان که استدلال می کنند که طبقه کارگر و مردم در خارج از شهرهای اصلی خواسته شد تا نسبت به همه فداکاری برای دیدار با تغییر آب و هوا به اهداف.

پاکسازی شده است با انتقاد از چپ قبل از. وزیر محیط زیست Nicolas Hulot ناگهان ترک در سال 2018 را متهم کرده که دولت از داشتن یک سهل انگاری با رویکرد مقابله با تغییرات آب و هوایی که مورد علاقه پر اب و تاب اعلامیه به جای اقدامات و بتن.

روز سه شنبه جداشدگان ترکیب هر دو از کسانی که نقد.

یکی از defecting نمایندگان توصیف انگیزه برای جناح جدید به عنوان یک راه برای پر کردن شکاف بین مناطق شهری و روستایی فرانسه تنش در قلب تحولات اخیر.

“ما اعتقاد داریم وجود دارد نیاز فوری به فشار زیست محیطی برای انتقال پروژه ها بلکه به تقویت همبستگی در کشور ما” امیلی Cariou یک عضو از جناح جدید گفت, رادیو, 1. “در امانوئل پاکسازی اصلی پروژه وجود دارد ‘آزاد و محافظت می کند.’ آزادی ما. از سوی دیگر ‘حفاظت’ بدیهی است که وجود ندارد.”

کریستف Petit Tesson

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/REX/شاتر

نخست وزیر فرانسه ادوارد Philippe, مرکز حضور در یک جلسه مجلس در پاریس در مارس 19.

به دنبال به جلو به 2022 انتخابات پاکسازی استفاده کرده است این بیماری همه گیر به عنوان یک فرصت به نام تجاری جدید خود را به عنوان یک دلسوز تر رئیس جمهور و برای اطمینان از این که نهادهای فرانسه را سخاوتمندانه دولت رفاه خواهد بود به خوبی حفظ شده در طول بحران بهداشت عمومی. اما واقعیت این است که شورش آمد از سمت چپ از پاکسازی حزب نشان می دهد که جناح خود مشاهده کسانی که به عنوان وعده توخالی گفت: Bruno Cautrès یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه پلیتکنیک پاریس ،

“این می آید از سمت چپ La République en Marche در لحظه پاکسازی می گوید او می خواهد به سوار در بیشتر برنامههای اجتماعی” Cautrès گفت. “این بدان معنی است که این افراد باور ندارد و دولت واقعا پایبند به های اجتماعی که به نوبه خود.”

قدرت سیاسی در فرانسه به طور سنتی منتقل شده بین مرکز-چپ و راست ائتلاف. اما زمانی که او برای ریاست جمهوری در سال 2017 پاکسازی ایجاد یک نام تجاری جدید پارتی مدل دهید به عنوان “نه راست و نه چپ.” او دستچین هر معاون امیدوار آنچه که او به نام یک میانه رو “انقلاب” یک راه سوم است. این تصادفی نیست که این نام La République En Marche (“جمهوری در حرکت”) شامل پاکسازی حروف اول اسم.

این حزب در حال حاضر 288 کرسی در فرانسه 577 کرسی مجمع ملی کاهش از 308 پس از او انتخاب شد.

با وجود از دست دادن آن قبلا فرمانده اکثریت حزب احتمالا قادر خواهد بود به حرکت به جلو با پشتیبانی از دیگری میانه رو جناح Mouvement Démocrat (مودم) که به طور معمول پشتیبانی پاکسازی در گذشته است. نیز وجود دارد که بالقوه به دادگاه مرکز-راست نمایندگان از فرانسه به دیگر جریان اصلی محافظه کار احزاب که در نظر گرفته پاکسازی-سازگار است.

ادامه مطلب

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de