سارا کارون برای واشنگتن پست

احمد (راست) 10 با خواهر زری 8 و پسر عموی سانا, 5, watch, کلاس های زبان انگلیسی در پاکستان شبکه تلویزیونی در برنامه ای به نام teleschool در مارس 11 سال 2020 است. مدارس در پاکستان بسته شده اند پس مارس 17 و نمی بازگشایی حداقل تا 15 ژوئیه سال 2020 است.

اسلام آباد — در جهان پنجم پرجمعیت ترین کشور که در آن تنها بخش کوچکی دسترسی به اینترنت از حقوق خود و با استفاده از نسبتا ابتدایی ابزار برای آموزش از راه دور — تلویزیون.

زمانی که مدارس مجبور شدند نزدیک به جلوگیری از گسترش این coronavirus پاکستان ایستاده بود تا یک کانال آموزشی. برنامه ریزی با محتوا برای کودکستان تا دبیرستان هر کلاس می شود یک ساعت از برنامه درسی هر روز به طوری که دانش آموزان باید به سازمان دیده بان در شیفت.

در حال حاضر میلیون ها نفر از دانش آموزان پاکستانی که تک کانال خود را تنها دسترسی به آموزش و پرورش است. و حتی این کانال در دسترس نیست برای همه است.

پاکستان در حال حاضر در تلاش برای نگه داشتن میلیون ها نفر از کودکان در مدرسه و به عنوان جزئی مستندات ادامه مربیان هشدار می دهند, ثبت نام می تواند از افت بیشتر است. برخی از خصوصی دانش آموزان داده شد مطالعه و برنامه های اضافی ترم اما اکثر کودکان پاکستانی — کسانی که در مدارس دولتی — به خانه فرستاده شدند با هیچ راهنمایی بیشتر.

“آنها گفت: ‘آنها را مشغول نگه دارید, اما آنها نمی به ما ارائه یک طرح کلی به مطالعه هر چیزی” گفت: Kainat نثار یک زن 24 ساله دانشجو که به طور ناگهانی در بر داشت خود را مسئول آموزش و پرورش از پنج برادرزاده و خواهرزاده بین سنین 4 و 14.

سارا کارون برای واشنگتن پست

Kainat نثار او کمک می کند تا خواهر زاده عایشه با تکلیف معلمان او فرستاده می شود.

سارا کارون برای واشنگتن پست

عایشه به تماشای teleschool پخش در ریاضیات.

کودکان تماشای کانال دولت برای اختصاص ساعت اما Nisar به عنوان یکی از تحصیل کرده ترین افراد در خانواده است از چپ به نگه داشتن همه درگیر برای بقیه روز. یک روز معمولی است که کودکان خارج از سقف بالا انداختم کتابهای در حالی که کودکان بزرگتر به اشتراک گذاری استفاده از این خانواده تنها لپ تاپ در پشت درهای بسته.

“شما خود را به آموزش فرزندان خود را; شما را در خود,” او گفت:.

به عنوان برخی از کشورها سهولت دیگران reimpose مستندات پس از coronavirus تجدید حیات

پاکستان برخی از بدترین شاخص های آموزش و پرورش. بیش از 40 درصد از پاکستان سن مدرسه دانش آموزان نمی حضور در مدرسه
دوم بالاترین نرخ در جهان است. و حتی برای کسانی که حضور در مدرسه سواد آموزی نرخ نشان می دهد بسیاری از آنها نه یادگیری. کمتر از 20 درصد از پاکستانی کلاس سوم می توانید خواندن و درک کوتاه گذشت.

در حال حاضر مربیان و کارشناسان و مقامات ترس ماهها تعطیلی مدارس در پاکستان با حداقل آموزش از راه دور تنظیم شده است مشکل را تشدید کند.

سارا کارون برای واشنگتن پست

عایشه 13 مطالعات در تراس خانه اش در حالی که او خواهر کوچک سانا با بازتاب خود را در آینه.

ملی پاکستان درسی تدریس به زبان اردو و انگلیسی در این کشور زبان رسمی. اما اکثر کودکان پاکستانی رشد صحبت کردن یک زبان منطقه ای در خانه و تلاش برای جذب اطلاعات در کلاس درس. درس تا حد زیادی شامل حفظ صدای موج با معلمان قرائت محتوای کتاب های درسی به کلاس از 30 تا 40 کودکان است. دانشجويان شعار بازگشت به آنچه که معلمان فقط گفت.

نقشه برداری در سراسر جهان گسترش coronavirus

“این تقریبا مانند ما فکر می کنیم بچه ها میله های USB و ما فقط دانلود این اطلاعات بر روی آنها و است که آنها را تحصیل کرده” گفت: نادیا Naviwala جهانی همکار در مرکز ویلسون و متخصص در سیستم آموزش و پرورش پاکستان. او هشدار پاکستان, آموزش و پرورش, بحران جلوگیری این کشور از پیشرفت اقتصادی و به رهبری تلاش ها برای نبرد با افراط گرایی.

این مشکلات بزرگتر در پاکستان در سیستم آموزش و پرورش Naviwala خود می گوید: در دولت منعکس کانال تلویزیونی ایجاد شده در طی این بیماری همه گیر کوروناویروس.

کانال “Teleschool” ناهموار است در کیفیت آن است. برخی از برنامه نویسی غیر قابل درک است و سریع در حالی که برنامه های دیگر بهتر از کودکان محتوا در دولت است و به گفته کارشناسان آموزش و پرورش.

http://www.washingtonpost.com/video/world/watch-an-excerpt-from-telework-pakistans-education-tv-channel/2020/05/15/be2052a0-1db3-46c4-9105-a5e0a5ee6618_video.html

در یکی به تازگی پخش درس زبان انگلیسی برای kindergartners در مورد حرف “u” یک زن جوان صدای روایت یک داستان انیمیشن در مورد یک روستای کلبه نابود شده توسط گلرود پس از یک مرد حریص قطع تمام درختان. به عنوان داستان است گفت: واژه “کلبه” “گل” و “برش” فلش بر روی صفحه نمایش.

اما در یکی دیگر از پخش یک دوم علوم کلاس درس در بینایی از جغدها شیرجه زده چگونه منحصر به فرد پروتئین در پرندگان چشم حس های مختلف نور از طول موج های موضوع فراتر از سطح درک از یک کلاس دوم.

پاکستان وزیر آموزش و پرورش Shafqat محمود اذعان مشکلات با محتوا. “ما می دانیم که کامل نیست,” او گفت: اما توضیح داد که وزارت او باقی مانده بود تکاپوی پس از مستند اعلام شد. این کشور تا به حال هرگز, آموزشی, کانال های تلویزیونی قبل از, و به دلیل نرخ پایین دسترسی به اینترنت در کشور راه اندازی درس آنلاین با ویدئو کنفرانس و سخنرانی های تعاملی غیر ممکن شده است. تنها حدود 36 درصد از پاکستانی خانوارهای دارای دسترسی به اینترنت باند پهن با توجه به آمار دولت و با توجه به بانک جهانی تنها 15.5 درصد از مردم از اینترنت استفاده می شود در سال 2017.

“اعتقاد ما آن بسیار موفق بوده است” محمود گفت: از Teleschool کانال. او گفت: بازخورد او دیده می شود از پدر و مادر و معلمان شده است به شدت مثبت است. اما او گفت: “آن را جایگزین کلاس درس.”

محمود همچنین اذعان کرد که این کانال نیست به پاکستان و فقیرترین خانواده ها و گفت: وزارت کشور در تلاش است به منظور توسعه آموزشی رادیو برنامه.

پاکستان و مدارس بسته خواهد شد از طریق بقیه سال تحصیلی, مقامات اعلام کرد در این هفته با وجود کاهش نرخ دیگر مستند محدودیت. Coronavirus عفونت در ضمن به طور پیوسته در حال افزایش است. همانطور که از جمعه شب هیت وزارت ثبت نزدیک به 39,000 عفونت پرش از حدود 14,000 فقط در هفته گذشته. بیش از 830 فوت کرده اند.

امتیاز احمد یک مدیر در یک مدرسه در پاکستان شمالی خیبر پختونخوا گفت: به سختی هر یک از دانش آموزان خود را که قادر به دیدن این برنامه. مانند بسیاری از دولت های دانش آموزان مدرسه در پاکستان, کودکان در Ahmed مدرسه اکثرا از خانواده های فقیر از کشاورزان یا کارگران روز و آنها نمی توانیم یک مجموعه تلویزیونی.

سارا کارون برای واشنگتن پست

دو یا سه بار در هفته عموزاده از همان خانواده با هم و به کمک یکدیگر با تحصیل در خانه است.

پس از بازگشایی مدارس, احمد گفت: آن را به ماه تا دانش آموزان را به سطح آنها در زمانی که این مستند آغاز شد. و او گفت که او انتظار دارد که دانش آموزان کمتر به بازگشت به عنوان بیشتر خانواده ها قرار داده خواهد شد کودکان خود را به کار برای درآمد اضافی.

جزئی coronavirus مستندات در پاکستان قرار داده اند میلیون ها نفر از کار و تخمین زده می شود تحت فشار قرار دادند تا 10 میلیون پاکستانی را به فقر با توجه به دولت تخمین می زند.

Saima علی middle-class دار گفت: امور مالی خانواده باید آمار گرفته از مستند. علی رفت به مدارس دولتی به عنوان یک کودک اما اصرار بر فرستادن کودکان خود به مدارس خصوصی که در آن او معتقد است آنها بهتر آموزش و پرورش است.

“این گران زیادی را برای ما اما ما باید توسط قلاب و یا کلاه بردار” او گفت: از هم انصراف هزینه پرداخت.

“ما یک ضرب المثل در زبان اردو: مهم ترین ثروت شما در حال دادن به کودکان خود آموزش و پرورش است.”

سارا کارون برای واشنگتن پست

Kainat و برادرزاده او کليم بازی بدمینتون پس از اتمام teleschool کلاس.

Shaiq حسین در اسلام آباد و الحق نواز خان در پیشاور کمک کرده است.

ادامه مطلب

صد ساله در ماه رمضان, سنت ها و شیوه های طرح میتوانست با کروناویروس

پاکستان قفل پایین با توجه به coronavirus نگرانی

بدترین بحران مالی در دهه معاملات به عربستان شاهزاده جاه طلبی برای پادشاهی

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de