حیدرآباد: با آرامش در مستند مجرمان فعال تبدیل شده اند و شروع به توسل به جنایات در حیدرآباد. در تازه حادثه دو فرد ناشناس ربوده دور وکیل تلفن همراه در Chandrayangutta منطقه از شهرستان.

در ساعت اندکی از مارس 19 , حامد احمد Jabri یک مدافع و ساکن Chandrayangutta آمد خارج از خانه خود را برای سیگار کشیدن یک سیگار چیست در حالی که دو فرد ناشناس در آمد دو چرخ و متوقف شده در نزدیکی او. آنها درخواست Jabri به ارائه بنزین برای آنها از بنزین در دوچرخه خود را خسته.

مدافع آنها کمک کرد تا با دادن بنزین از وسیله نقلیه خود را در میان آنها خواسته بود تلفن همراه خود را به یک تلفن اضطراری تماس بگیرید هنگامی که او بیش از تلفن همراه دو موتور سیکلت به عهده snatchers شروع به فرار و دور با تلفن همراه.

هنگامی که او در برابر تلاش خود را سپس آنها همچنین با حمله به مدافع. پایگاه شکایت Chandrayangutta پلیس باید ثبت نام صورت گرفته و بررسی است.

پلیس و منابع گفت که فیلم دوربین مدار بسته هستند که تأیید شده به شناسایی snatchers.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de