مستند 4.0 دستورالعمل حیدرآباد آخرین به روز رسانی: شهرداری و مدیریت شهری و توسعه گروه (ارشد و UD) از Telangana صبح روز سه شنبه با صدور دستورالعمل تازه برای مستند 4.0 در Telangana. به عنوان وزیر K. Chandrashekhar رائو مطلع در طول مطبوعاتی خود در روز سه شنبه که مدنی بدن می گیرید که مغازه ها باز شود در حیدرآباد.

پس از دولت مرکزی در روز یکشنبه منتشر شد راهنمای مرحله چهارم از مستند دستورالعمل در هند, Telangana وزیر چاندراسکار رائو دیروز به سیگنال سبز برای باز کردن همه کسب و کار به جز در مهار مناطق.

دولت Telangana صادر رفتن از محدودیت های جدید برای مستند 4 در دولت و ارشد و UD بخش – COVID-19 – فعالیت های مجاز در طول مستند دوره روشن صادر شده است. با اشاره به کنفرانس مطبوعاتی از رئیس جمهوری پس از جلسه هیئت دولت در روز دوشنبه.

اصلی دبیر ارشد و UD, Arvind Kumar اظهار داشت: در این نامه صادر شده توسط MA&UD وزارت Telangana آن تصمیم گرفته شده است در کابینه امروز که مغازه ها مجاز خواهد بود برای باز کردن با اثر از فردا در فرد حتی الگوی مربوطه جایگزین روز یعنی فرد شماره مغازه ها باز خواهد شد در روزهای فرد ( با شنبه را به عنوان روز 1 شنبه به عنوان روز 2 و غیره) و حتی شماره مغازه ها باز خواهد شد حتی شماره روز از هفته است.

اما این نیست قابل اجرا در مراکز و رستوران ها و بارها, کافه سینما, سالن که ادامه خواهد داد تا بسته شود. را-aways از رستوران است با این حال مجاز است. بیشتر مغازه ها در مهار مناطق ادامه خواهد داد بسته به مورد بود تا حالا.

MA&UD بخش کارگردانی بیشتر حیدرآباد Municipal Corporation (GHMC) مقامات به depute همه کارکنان مربوطه مانند بیل جمع درآمد کارکنان GHMC شهر برنامه ریزی و AMOH کارکنان و اطمینان حاصل شود که
جایگزین فروشگاه باز است رعایت از روز سه شنبه به شدت و بدون دادن هر دامنه برای هر گونه ابهام.

این موضوع در مورد باز کردن متناوب
مغازه ها به راحتی می توانید کار را در موعد مشاوره در هر کجا وجود دارد هر گونه سردرگمی با فروشگاه شماره. یکی می توانید شروع با گوشه ترین فروشگاه (یا اولین مغازه در خیابان به هیچ عنوان. 1 و غیره).

گروه خواسته GHMC به اختصاص DC به عنوان incharge خود دایره و اجازه دهید هر ZC شخصا نظارت برای اطمینان از این است که طبقه بندی شده اند توسط 10 صبح فردا و مغازه های پایبند به این ترتیب
بدون هر گونه اشکالات.

  • دیگر دستورالعمل صادر شده توسط HM&FW Dept از زمان به زمان را باید دنبال کرد. اقدامات احتیاطی مقرر در دایره هستند تصریح کرد به شرح زیر:
  • پوشیدن اجباری از ماسک برای کسانی که مشغول به کار در مغازه و برای همه مشتریان.
  • سیاست “هیچ ماسک – هیچ کالا / خدمات” باید به دنبال. هر تخلف جریمه خواهند شد با جریمه تومان. 1000/-
  • پا نشانه گذاری اجتماعی / جسمی از فاصله با 4 پا.
  • ارائه ضد عفونی کننده دست امکانات در تمام ورودی و خروجی
  • رنگ نشانه قرمز به صورت مشترک لمس نقاط مانند دکمه های آسانسور درب دستگیره و غیره
  • هر جا که ممکن است ارائه درب های اتوماتیک.

ارشد و UD کارگردانی GHMC برای اطمینان از انطباق با ساخت فوری ترتیبات لازم و نظارت نزدیک با تمام DCs & zcs های اسب تروا.

گروه خواسته GHMC به دستور ستاد درست است که در صورت هر گونه مشکل و یا اختلاف بین دو مجاور مغازه ها و یا خوشه ای از مغازه ها مورد باز کردن در یک روز خاص دولت خواهد همه مغازه ها تا مستند دوره است.

mohammedhussain.reporter@gmail.com


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de