حیدرآباد: کارمند بانک می میرد COVID-19; کارکنان قرنطینه

حیدرآباد: کارمند یکی از شعب بانک دولتی هند (SBI) تسلیم به COVID-19 زیر که حدود 1000 نفر از کارکنان های مختلف آن امکانات واقع در وسیع محلی دفتر مرکزی پردیس از آن حیدرآباد, دایره, در کتهی منطقه تخلیه شدند در روز دوشنبه.

یک کارمند تجاری شعبه در پردیس و مرگ او در روز قبل از آن در بیمارستان گاندی. او در آخرین گزارش برای کار در 12 ماه مه و پس از او نه به دنبال خوب دیگران به او گفتم به خانه برو و به دنبال کمک های پزشکی.

با توجه به هندو 55 ساله مرد پذیرفته شدم به قفسه سینه در بیمارستان مشکوک به پنومونی بعد از او منتقل به بیمارستان گاندی, جایی که او درگذشت. SBI حیدرآباد دایره ژنرال O. P. Mishra تایید کرد که کارمند مرده بود از COVID. او همچنین اطلاع داد که حدود 1000 نفر از کارکنان از امکانات مختلف در محوطه تخلیه شدند و پردیس بود sanitised. حدود 70 نفر از کارکنان تجاری شعبه خواسته شده بود به انجام خانه قرنطینه برای 14 روز.

قبلا یک مشتری که پس از آزمایش مثبت برای COVID-سفر کرده بود SBI شعبه در Puranapul. بعد این شعبه بسته شد و همه کارکنان شعبه خانه-قرنطینه. اما تمام کارمندان تا به حال آزمایش منفی برای COVID-19 با توجه به Mishra.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*