دکتر هندریک Nollens هنوز هم به خاطر نشستن روی یک Zodiak در اقیانوس آرام کردن نیوزیلند برای گوش دادن کلیک برای تلفن های موبایل نهنگ اسپرم با استفاده از خود را به سنج نزدیکی به سطح زمانی که برخاسته از اعماق اقیانوس.

“این مطالعه نشان داد که صدا مربوط به اندازه نهنگ سر” او گفت:. “زمانی که شما از شنیدن صدای شما می تواند ملاک اندازه نهنگ.”

 • دکتر هندریک Nollens, زیست شناس در اقیانوس آرام مرکز پستانداران دریایی روز شنبه, مارس 14 سال 2020 در لاگونا بیچ.
  (عکس از مایکل فرناندز عکاس)

 • دکتر هندریک Nollens, زیست شناس در اقیانوس آرام مرکز پستانداران دریایی روز شنبه, مارس 14 سال 2020 در لاگونا بیچ.
  (عکس از مایکل فرناندز عکاس)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • دکتر هندریک Nollens, زیست شناس در اقیانوس آرام مرکز پستانداران دریایی روز شنبه, مارس 14 سال 2020 در لاگونا بیچ.
  (عکس از مایکل فرناندز عکاس)

 • دکتر هندریک Nollens, زیست شناس در اقیانوس آرام مرکز پستانداران دریایی روز شنبه, مارس 14 سال 2020 در لاگونا بیچ.
  (عکس از مایکل فرناندز عکاس)

که در سال 2001 و Nollens شد و مدرک کارشناسی ارشد دامپزشکی, دانش آموز مشغول به تحصیل پستانداران دریایی در میان یک گروه از زیست شناسان در دانشگاه Otago.

“کسانی که سه سال در نیوزیلند, من اشتها و علاقه گسترده تر از علم,” او گفت:. “من آموخته بود که چیزی برای من. من کشیده شد به منحصر به فرد آموزش و پاسخ به بزرگتر پرسش از علم است.”

تلاش خود را برای پاسخ آن را گرفته او را در یک سفر از فرصت های منحصر به فرد خود را از طریق جهان از پستانداران دریایی علوم از جمله کار برای نیروی دریایی ایالات متحده و سی ورلد. هفته گذشته یکی دیگر از قطعه ای در زندگی خود را پازل را به محل سقوط کرد زمانی که او نامگذاری شد به سر تا تحقیق و علم حفاظت در اقیانوس آرام مرکز پستانداران دریایی.

Nollens, 44, در حال حاضر امید به لاگونا بیچ مرکز مرکز پستاندار دریایی بهداشت و تحقیقات در جنوب کالیفرنیا.

“این واقعا دور از همه چیز من انجام شده است,” او گفت:. “من احساس می کنم مثل من آموزش دیده تمام زندگی من به انجام این کار است.”

در حالی که این مرکز در حال حاضر ساخته شده یک نام برای خود را نجات و بازسازی هزاران نفر از پستانداران دریایی است که رشته همراه اورنج کانتی خط ساحلی در انتخابات وجود دارد گفت: آنها می دانستند که آن زمان به انجام بیشتر.

“دکتر Nollens به ارمغان می آورد یک دانش پایه و تاریخچه ای از تحقیقات علمی است که فورا تغییر مسیر از PMMC از نظر توانایی ما برای ایجاد یک تاثیر از یک چشم انداز پژوهش” گفت: پیتر Chag این مدیر مرکز و مدیر عامل شرکت. “ما طولانی آرزو کمک به گسترده تر پستانداران دریایی علم و حفاظت از جوامع است. ما در حال حاضر این فرصت را به انجام این کار است.”

تاسیس در انبار همراه لاگونا دره جاده در سال 1971 مرکز قوی کارکنان از داوطلبان و خیرین و گسترش آن در توسعه آموزشی به مدارس منطقه و با اردوهای تابستانی برای جوانان است.

این مرکز در حال حاضر در میان تعداد انگشت شماری از پستانداران دریایی نجات مراکز از سی ورلد سن دیگو به پستانداران دریایی در مرکز کالیفرنیا است که کار با ملی اقیانوسی و جوی آمریکا (fda) برای به اشتراک گذاری داده ها و پاسخ به چالش اقیانوس شرایط.

آن را گسترش داده است, مراقبت از حیوانات, پزشکی و disentanglement برنامه ها و دیده موفقیت از طریق ماهواره tagging با آن نجات نوزادان در حال حاضر مولد بودن اعضای این پستاندار دریایی جمعیت.

مارتا Shimano دیرین کمک کننده به PMMC گفت: او بسیار هیجان زده است با استخدام و معتقد است از آن خواهد شد یک راه طولانی در نقاشی بیشتر از حمایت مالی برای این مرکز است. فقط در هفته گذشته مرکز نامیده می شد به کمک چندین دلفین ها و زمان در دو شیر دریایی با سرطان پیشرفته است.

“PMMC امیدوارم با علاوه بر این از دکتر Nollens به دست آوردن آگاهی و اعتبار آن به طوری شایسته در جامعه ما بلکه در سراسر کشور,” او گفت:. “از نظر مالی آن به سازمان اعتبار بیشتر و ایستاده که اهدا کنندگان خواهم برای دیدن.

“امیدوارم تحقیقات خود را روشن چرا شده است وجود دارد یک چشم انداز مثبت در مضطرب پستانداران دریایی,” او اضافه شده است. “به عنوان یک اهدا کننده شما می خواهید به دانستن وجود دارد امیدوارم یک راه حل است و مشکل خواهد شد و سطح به سطح قابل کنترل بیشتر.”

Nollens رشد در بلژیک و, به عنوان یک کودک عاشق حیوانات است. او نیز شیفته او گفت که جهان زیر آب ژاک کوستو کاوش در تلویزیون خود را نشان می دهد.

بنابراین زمانی که Nollens امضا به مطالعه دامپزشکی هیچ کس شگفت زده شد.

هنگامی که یک فرصت برای تحقیقات باله نهنگ که شسته در بلژیک ساحل به وجود آمد او وجود دارد. او به عضویت این کشور در پستانداران دریایی تابنده شبکه بیش از حد.

در نیوزیلند همراه با پژوهش در نهنگ اسپرم او مورد مطالعه قرار صدف آبالون و آمد تا با یک راه برای بی هوش صدف. او همچنین کار بر روی یک پروژه که در آن او شمارش در معرض خطر هکتور دلفین منحصر به فرد به نیوزیلند.

“رمز و راز ناشناخته و زیبایی از زندگی دریایی و اقیانوس مجذوب من,” او گفت:.

Nollens چپ نیوزیلند و رهبری به دانشگاه فلوریدا که در آن او کار می کرد و دکترای خود را در دامپزشکی.

او با تمرکز بر عفونت های ویروسی پوست در مهر و موم و شیر دریایی در مراکز توانبخشی. تحقیقات خود را جلب توجه نمایندگان از سی ورلد و نیروی دریایی ایالات متحده که ارائه شده به صندوق پژوهش خود از جمله ساخت تمام اطلاعات و سوابق پزشکی خود را به دلفین و شیر دریایی در دسترس است به او.

“آنها می خواستند بدانند که اگر آنها باید ترس از آن, و یا اگر آن را یک عبور عفونت,” او گفت:. “آنها نیاز به اطلاعات برای مراقبت بهتر از حیوانات خود را.

“با من پس زمینه و حیوانات خود را, آن را به یک محیط مناسب,” او گفت:. “با حیوانات وحشی شما نمی توانید این کار را.”

در سال 2010 Nollens شد یک دامپزشک در سی ورلد. او نقل مکان کرد به بیماری های عفونی.

“این شد یک فرصت برای یادگیری واقعی پستانداران دریایی, پزشکی, از, بهترین,” او گفت:. “هیچ جایی بهتر است به یاد بگیرند که نسبت به مراقبت از شیر دریایی, دلفین ها و نهنگ ها در سی ورلد.”

چهار سال بعد او دریای جهان رئیس دامپزشک مدیریت یک تیم از 14 دامپزشکان در سراسر شرکت چهار پارک آب است.

در سال 2018 به عنوان PMMC گسترش تلاش های خود را به سمت پژوهش Nollens شروع به کمک کردن به این مرکز است.

“آنها می خواستند به داده های نمونه و دانش و تخصص آنها تولید شده با حیوانات است که در دسترس به علم و حفاظت از محیط زیست جهانی,” او گفت:.

“اگر شما مراقبت از این حیوانات و به شما این فرصت را به انجام بیشتر, شما باید آن را انجام دهد” او گفت:. “وجود ندارد که بسیاری از سازمان ها و افرادی که مجاز شده توسط NOAA به انجام این کار است.”

“من واقعا دوست دارم آنچه را که آنها در حال انجام,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de