رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه اعلام کرد که ایالات متحده در حال “هرگز واقعا جنگیدند و به پیروزی” در افغانستان به جز اولیه در نزدیک به دو دهه جنگ ساخت یک جارو بیانیه ای در مورد تلاش های نظامی که هزاران نفر از نیروهای ایالات متحده همچنان به خدمت و گاهی اوقات مرگ در رییس کمیسیون پروسه انتقال مسوولیت عملیات وجود دارد.

در یک سری از توییت رئیس جمهور تحت فشار قرار دادند در برابر مه 17 وال استریت ژورنال در سرمقاله هشداردهنده ناگهانی تصمیم گیری در مورد افغانستان که در آن مقامات آمریکایی به دنبال تسهیل قرارداد صلح بین طالبان و دولت افغانستان پیش از کاهش برنامه ریزی شده در نیروهای ایالات متحده.

“کسی می تواند لطفا به آنها توضیح دهید که ما شده اند وجود دارد برای 19 سال” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت. “طالبان مخلوط مورد حتی تمایل ما را. آنها ثروت $$$ از داشتن ما بماند و به جز در آغاز ما واقعا هرگز مبارزه را به نفع خود.”

“ما بیشتر از یک نیروی پلیس از توانا نظامی است که ما به خصوص در حال حاضر به عنوان بازسازی شده. من نه در بازیگری impulsively!” او گفت:.

پس از جنگ آغاز شد در پی حملات یازدهم سپتامبر ، 11 سال 2001 حملات بیش از سه چهارم از یک میلیون آمریکایی مستقر در افغانستان و بیش از 2.300 نیروهای آمریکایی کشته شده اند. در دوران ریاست جمهوری باراک اوباما خروش نیروهای حدود 100,000 نیروهای ناتو مستقر در سراسر کشور مبارزه را به نفع خود در مناطق دور از کنترل طالبان.

بیش از سال گذشته ماموریت نظامی متمرکز شده pummeling داعش با حملات هوایی و حمایت از نیروهای افغان در تلاش برای وادار کردن طالبان به آغوش سیاسی مذاکرات مشخص شده در فوریه. 29 متحده آمریکا-طالبان معامله است. که در مقابله متوقف آمریکا حملات طالبان و مشخص شده یک مسیر به سمت آمریکا خروج.

مقامات بارها به طور دقیق تعداد نیروهای آمریکایی که در خدمت وجود دارد به عنوان بخشی از نیروهای ائتلاف به رهبری اما گفت که این تعداد در حال پایین آورده به 8,600 این بهار به عنوان یک گام اولیه در توافق اخیر.

در حالی که مقامات باید اذعان کرد که جنگ قفل شده در تمدید بست و بسیاری از سخت برنده میدان جنگ سود شده اند پایدار تهمت تفسیر غیر معمول بود برای فرمانده. به طور معمول رئیس جمهور را نشانه رفته ستایش در تلاش های نظامی بدون توجه به نتیجه.

در دیگر لحظات مغلوب ساختن پیشی جستن نیز ستایش تلاش های نظامی در افغانستان از جمله در تعجب شکرگزاری بازدید سال گذشته است. صحبت کردن نیروهای نظامی در ایالات متحده فرودگاه در خارج از کابل تهمت ستایش سربازان که در حال اعزام به “دفاع از آزادی” پس از شروع جنگ و کسانی که “همچنان به خدمت قهرمانانه به تمبر از تروریسم و به eviscerate دشمنان تمدن است.”

هنوز معلوم نیست که چگونه به سرعت کاهش بیشتر را به دنبال خواهد داشت اگر مذاکرات صلح در حال حاضر با تاخیر را شروع و یا پیشرفت. مغلوب ساختن پیشی جستن است که صحبت در مورد تمایل خود را برای پایان دادن به جنگ از او یک نامزد ریاست جمهوری بارها ابراز نا امیدی در مورد درگیری و منابع آن درگیر است.

“شما فقط می توانید نگه دارید که دست کسی را برای مدت طولانی او گفت:” در ماه مارس اشاره کرد.

ریچارد Fontaine که در خدمت به عنوان مشاور سیاست خارجی به اواخر سناتور جان مک کین (R) و در حال حاضر مدیر اجرایی مرکز امنیت نوین آمریکا گفت که “هر کسی که گفت: ما مبارزه نمی کند به پیروزی خواهد یک زمان سخت توضیح اوباما را افزایش زمانی که جنگی به راه انداخته بسیار جدی عملیات دوباره طالبان.”

طالبان در همین حال ادامه داد: برای نشان دادن انعطاف پذیری آن انجام حملاتی که منجر به افزایش در افغانستان تلفات این بهار. تا کنون در سال 2020 چهار سربازان آمریکایی کشته شده در اقدام خصمانه. در سال گذشته تقریبا 20 سالگی درگذشت.

ارتش آمریکا گفته است که حتی اگر یک توافق صلح را می توان قابل توجهی مبارزه با تروریسم تهدید باقی خواهد ماند و با توجه به حضور القاعده و داعش.

در آن سرمقاله وال استریت ژورنال به نظر می رسد به صدای نگرانی در مورد یک عقب نشینی ناگهانی سفارش.

“طالبان می دانند که رئیس جمهور تهمت مشتاق به خروج تمام نیروهای آمریکایی از این کشور ترجیحا قبل از روز انتخابات در ماه نوامبر به طوری که او می تواند ادعا می کنند یک پیروزی دیپلماتیک” سرمقاله بخوانید. “اما که به طالبان انگیزه ای برای تحمل کردن وقت خود را به امید goading آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به چیزی ضربه.”

یک سخنگوی پنتاگون با اشاره سوال در مورد رئیس جمهور tweet به کاخ سفید است. کاخ سفید را ارائه نمی دهید.

جولی Tate and Karen DeYoung کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de