کارشناسان: مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به, که می تواند تضعیف بهداشت جهانی

توسط ماریا چنگ

لندن — کارشناسان بهداشت می گویند رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن افزایش حملات سازمان بهداشت جهانی برای دست زدن به آن از coronavirus نشان می دهد عمیقی سوء تفاهم هستهای آژانس نقش و در نهایت می تواند در خدمت به تضعیف بهداشت جهانی.

در نامه ای که به مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus تهمت نوشت که چه کسی “تکرار اشتباه” در پاسخ به همه گیری ثابت کرده اند “بسیار پر هزینه برای جهان است.”

روز دوشنبه تهمت و تهدید به طور دائم قطع ایالات متحده کمک های مالی به کسانی که مگر اینکه آژانس متعهد به “اساسی پیشرفت” در 30 روز آینده.

“من نمی توانم اجازه می دهد تا مالیات دهندگان آمریکایی دلار همچنان به سرمایه گذاری یک سازمان است که در حال حاضر خود را دولت است بنابراین به وضوح در خدمت آمریکا, منافع,” او نوشت.

این آمریکا است که بزرگترین کمک کننده ارائه حدود 450 میلیون سال است.

Devi Sridhar استاد بهداشت جهانی در دانشگاه ادینبورگ گفت: این نامه به احتمال زیاد نوشته شده برای مغلوب ساختن پیشی جستن پایگاه سیاسی و به معنای منحرف کردن مقصر برای این ویروس تاثیر مخربی در آمریکا است که تا کنون بیشتر عفونت ها و ویروس مرگ و میر در جهان است.

“چین و ایالات متحده در حال مبارزه با آن را مانند طلاق پدر و مادر در حالی که فرزند گرفتار در میانه تلاش برای انتخاب طرف” او گفت:.

“رئیس جمهور تهمت را درک نمی کند آنچه که می توانید و نمی تواند انجام دهد” او گفت:, توضیح داد که این مجموعه با استانداردهای بین المللی است و رانده شده توسط خود کشورهای عضو. “اگر او فکر می کند که آنها نیاز به قدرت بیشتر و سپس کشورهای عضو باید به توافق برسند و نماینده آن بیشتر است.”

مایکل سر از محققان در دانشگاه ساوتهمپتون گفت: بسیاری از آنچه تهمت بود خواستار شد که فراتر از محدوده در نظر گرفته شده.

“این که قدرت محدودی در شرایط از آنچه آنها تقاضا می توانید از کشورهایی که شیوع بیماری در حال انجام است” گفت. “آنها ارائه راهنمایی متخصص و نه اجرای قانون.”

سر اشاره کرد که با وجود روشن شدن شکاف در حاکمیت در جای دیگر است که اجازه داده اند COVID-19 به گسترش — به ویژه در آمریکا است که دیده می شود 1.5 میلیون عفونت و بیش از 90 ، 000 مرگ و میر مرتبط با COVID-19.

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها متهم کرد که از بودن بیش از حد تحت تاثیر چین و نوشت که این سازمان بوده است “جالب مصر” در ستایش این کشور “ادعا شفافیت است.”

که سخنگوی Fadela Chaib گفت: این سازمان هیچ پاسخ فوری به مغلوب ساختن پیشی جستن نامه. آژانس قبلا اشاره کرد که در آن اعلام اورژانس بهداشت جهانی در ژانویه. 30 هنگامی که وجود دارد کمتر از 100 مورد از coronavirus در خارج از چین است.

وقتی که اعلام شده بود که رئیس Tedros گفت: چین شد تعیین یک استاندارد جدید برای شیوع پاسخ. او گفت: جهان بدهکار چین قدردانی خود را برای راه آن را خریداری کشورهای دیگر زمان برای برنامه ریزی با اقدامات فوق العاده آن را مصرف حاوی ویروس است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de