دهلی نو: اتحادیه, خانه وزیر آمیت شاه در روز سه شنبه برگزار جداگانه تلفنی گفتگو با غرب بنگال وزیر Mamata بانرجی و Odisha همتای Naveen Patnaik بیش از گردباد ‘Amphan’ به عنوان انتظار می رود به ایجاد آسیب گسترده در این کشورها در حالی که عبور از این منطقه ساحلی در مارس 20.

شاه در زمان انبار آماده سازی در هر دو ایالات متحده در حالی که صحبت کردن به رئیس وزرای این دولت و مطمئن برای ارائه تمام مرکزی کمک یک وزارت خانه رسمی گفت.

اتحادیه خانه وزیر ارائه تمام کمک لازم به غرب بنگال وزیر در طول یک مکالمه تلفنی با او.

پس از بررسی آمادگی در اوریسا شاه تصریح کرد که دولت مرکزی آماده است تا برای هر گونه حمایت از دولت است.

هند و هواشناسی بخش (آی) روز سه شنبه با صدور وزش طوفان هشدار برای غرب بنگال و شمال Odisha سواحل به عنوان یک بسیار شدید طوفان بهداشت حرفه ای ‘Amphan شد بیش از بخش های مرکزی جنوبی خلیج بنگال و مجاور مرکزی خلیج بنگال است. آن است که انتظار برای عبور از بین Digha و Hatia در بنگلادش نزدیک به Sundarbans در مارس 20.

آب و آژانس با صدور یک هشدار نارنجی برای ساحلی, West Bengal و Odisha که در آن گفته گسترده خسارت مورد انتظار است. سوپر طوفان Amphan در حال حاضر به طور مداوم ردیابی آب و هوا رادار داپلر (DWR) در ویساکاپاتنام (Andhra Pradesh).

Amphan است که انتظار می رود به بزرگترین تاثیر در جنوب و شمال 24 Parganas و East Medinipur منطقه از غرب بنگال. در نظر داشتن شرایط IMD توصیه کرده است تعطیلی کامل حمل و نقل و قایقرانی فعالیت در آسیب پذیر بخش هایی از غرب بنگال و Odisha تا مارس 20.

تغییر مسیر و یا خاموش کردن از راه آهن و ترافیک جاده است همچنین توصیه می شود در این مناطق در پی طوفان شرایط. به ارائه کمک فوری در غرب بنگال در مجموع 19 تیم ملی در واکنش به این فاجعه نیروی (NDRF) مستقر هستند و چهار تیم در حالت آماده به کار. در اوریسا 13 تیم مستقر هستند و 17 در حالت آماده به کار.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de