دهلی نو: هند و هواشناسی بخش (آی) روز سه شنبه با صدور وزش طوفان هشدار برای غرب بنگال و شمال Odisha سواحل به عنوان یک بسیار شدید طوفان بهداشت حرفه ای ‘Amphan شد بیش از بخش های مرکزی جنوبی خلیج بنگال و مجاور مرکزی خلیج بنگال است.

سرعت Amphan است 14 kmph

در بیانیه ای گفت: آی سوپر سیکلون طوفان Amphan (تلفظ به عنوان UM-جناس) بیش از Westcentral و مجاور Eastcentral خلیج بنگال نقل مکان کرد و تقریبا شمالی-northeastwards با سرعت 14 kmph طی شش ساعت.

“این وضع محور در 0530 ساعت IST از 19 ماه مه سال 2020 در نزدیکی عرض جغرافیایی 15.6°N و طول جغرافیایی 86.7°E بیش از Westcentral خلیج بنگال حدود 520 متر تقریبا در جنوب پردیپ (Odisha), 670 کیلومتری جنوب-جنوب غربی Digha (بنگال) و 800 کیلومتری جنوب-جنوب غربی Khepupara (بنگلادش).

“آن است که به احتمال بسیار زیاد به به تضعیف بسیار شدید طوفان بهداشت حرفه ای در طول شش ساعت. و به احتمال بسیار زیاد به حرکت شمال-northeastwards در سراسر شمال غربی خلیج بنگال و عبور از غرب بنگال – بنگلادش سواحل بین Digha (بنگال) و Hatiya سلیمان (بنگلادش) به Sundarbans در طول بعد از ظهر / شب 20 مارس سال 2020 به عنوان یک بسیار شدید طوفان بهداشت حرفه ای با حداکثر پایدار سرعت از 155-165 kmph gusting به 180 kmph گفت:” آی بیانیه.

DWR آهنگ طوفان

سوپر طوفان Amphan در حال حاضر به طور مداوم ردیابی آب و هوا رادار داپلر (DWR) در ویساکاپاتنام (Andhra Pradesh).

پرداختن به مطبوعات روز دوشنبه آی رئیس Mrutyunjay Mohapatra گفت که Amphan بود و انتظار می رود به بزرگترین تاثیر در جنوب و شمال 24 Parganas و East Medinipur منطقه از غرب بنگال.

در نظر داشتن شرایط IMD توصیه کرده است تعطیلی کامل حمل و نقل و قایقرانی فعالیت در آسیب پذیر بخش هایی از غرب بنگال و Odisha تا مارس 20. تغییر مسیر و یا خاموش کردن از راه آهن و ترافیک جاده است همچنین توصیه می شود در مناطقی که فوق العاده cyclone است که انتظار می رود به ضربه.

به ارائه کمک فوری در غرب بنگال در مجموع 19 تیم ملی در واکنش به این فاجعه نیروی (NDRF) مستقر هستند و چهار تیم در حالت آماده به کار. در اوریسا 13 تیم مستقر هستند و 17 در حالت آماده به کار. در حالی که برخی از NDRF تیم ها در این منطقه برخی از آنها در حمل و نقل.

آب و آژانس با صدور یک هشدار نارنجی برای ساحلی, West Bengal و Odisha که در آن گفته گسترده خسارت مورد انتظار است.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de