Coronavirus می تواند به پایین آوردن پرده گلوب شکسپیر تئاتر

Kirsty Wigglesworth AP

تئاتر جهان در کرانه های جنوبی رودخانه تیمز در لندن گفت که مجلس آن را زنده ماندن نیست, سال بدون کمک کند.

لندن — پس از مرگ او در سال 1616, ویلیام شکسپیر است ادامه داد: اجرای عالی خود را. اما یکی از بهترین در جهان شناخته شده سالن به صورت مرحله بندی کند و در دور ماکت به نام شکسپیر گلوب تئاتر هشدار داد پارلمان بریتانیا در این هفته است که این بیماری همه گیر کوروناویروس ممکن است به پایین آوردن پرده در یاد forum — نه فقط در حال حاضر, اما برای همیشه لطفا برای.

جهان شده است کمدي the bard’s کار در آن الوار محکم و استوار تئاتر در کرانه های جنوبی رودخانه تیمز در لندن از سال 1997 زمانی که شرکت باز درهای دقیق بلوط تولید مثل اصلی الیزابت تاتر که ایستاده بود در نزدیکی همین سایت تا زمانی که آن را توسط آتش ویران شد در سال 1613.

در حال حاضر جهان می گوید: آن را نمی خواهد برای زنده ماندن در این سال بدون حداقل 7 میلیون دلار تزریق پول نقد.

این تاتر — افکار آمریکایی بازیگر و کارگردان Sam Wanamaker — عمل به عنوان یک خالص غیر انتفاعی و بدون هر گونه منظم و حمایت دولت. آن زندگی می کردند “دست به دهان” به عنوان مدیر هنری میشل تری قرار دادن آن در تورهای کارگاه ها و مراسم عروسی و پذیرایی و فروش بلیط به صورت بسته بندی شده اجرای “هملت” و “مکبث” تا زمانی که این بیماری همه گیر بسته تاتر در ماه مارس است.

شکسپیر گلوب است تنها یکی از بسیاری از نهادهای فرهنگی در معرض خطر طولانی خاموش شدن است. همچنین تلاش هستند دیگر مستقل سالن از جمله قدیمی ویک آکادمی سلطنتی و رویال آلبرت هال.

این تئاتر لندن کنسرسیوم که نشان دهنده 13 سالن در شهرستان ها گفت: مجلس که اعضای خود را نمی بینم, هر راه برای کار با شش پا اجتماعی فاصله و هشدار داد که مراحل خود را نمی خواهد بود قادر به باز کردن بلافاصله هنگامی که یک مستند برداشته شده است (چون چند ماه طول می کشد تا آماده یک عملکرد) و اگر تئاتر بودند و بارها و بارها باز و بسته برای مقابله با متعاقب آن امواج از عفونت آنها نمی خواهد زنده ماندن از لحاظ اقتصادی.

چشم انداز نیست خیلی بهتر برای صرفا تجاری تئاتر در پایان غرب — ویکتوریا-عصر جواهرات است که در خدمت به عنوان لندن نسخه از نیویورک برادوی, صحنه همه چیز از برش لبه درام مدرن برای طولانی مدت جمعیت pleasers مانند “Les Misérables” و “ماما میا!”

نخست وزیر بوریس جانسون گفته است انگلیسی که این کشور را به سهولت از مستند بسیار به آرامی — همیشه آماده به اسلم بر روی ترمز اگر موارد جدید شروع به سنبله. در ماه ژوئن دولت امیدوار است برای باز کردن برخی از مدارس و مغازه های خرده فروشی. در ماه جولای نشسته رستوران ها ممکن است دوباره خدمت وعده های غذایی — تا زمانی که شیوع همچنان باقی می ماند قابل کنترل است.

گردشگری? به احتمال زیاد در کوتاه مدت به عنوان جانسون دولت گفته است: “منظور از مسافران به قرنطینه خود را برای 14 روز پس از ورود.

اپراتورهای شرکت های تئاتر, سینما, opera, خانه ها, سالن های کنسرت و کاباره ها در بریتانیا فرض خود را در مقیاس بزرگ سرپوشیده مکان تجمع ممکن است آخرین به بازگشایی شاید تا پایان تابستان. و یا بعد.

کامل ماکت در مقیاس از فضای باز در جهان حدود 1599 است والا جایی برای تجربه شکسپیر اما ناقص محل می شود در طول شیوع بیماری های ویروسی.

در طول یک عملکرد نیمی از مخاطبان نشسته در ردیف سخت نیمکت در گالری بالا “گودال” که در آن ایستاده اتاق تنها جمعیت “groundlings” تماشای این بازی اشکار آنجا که مخاطبان را 400 سال پیش شانه به شانه اغلب با آل یا یک سوسیس در دست خود را به اندازه کافی نزدیک به احساس اسپری از بازیگر لب که باید پروژه بدون کمک از میکروفن.

نیل پاسبان مدیر اجرایی جهان گفت واشنگتن پست آن را سخت به تصور کنید که چگونه سخت اجتماعی فاصله ممکن است کار در هر نمایشگاه به خصوص یکی مثل جهان است.

او گفت که دلیل اصلی از 1500 نفر محل برگزاری است که باز به آسمان جهان را فصل اجرا می شود از مارس تا اکتبر هنگامی که آن را به تولید بیشتر از آن 30 میلیون دلار درآمد سالانه.

پاسبان فرض اکثر یا تمام فصل تابستان ممکن است از دست داده — و این که تئاتر و بسیاری از سالن های مهمان نوازی (مانند pubs) واقعا ممکن است دوباره بجای اول برگشتن تا زمانی که یک واکسن.

این هفته مجلس, دیجیتال, فرهنگ, رسانه, ورزش و کمیته مصرف شده است شهادت از نهادهای فرهنگی مبارزه با مستند.

یک گروه به نام تئاتر اعتماد نگران است که این ویروس تا به حال پرتاب این بخش به یک مارپیچ رو به پایین است که می بینیم بسیاری از مکانهای نزدیک است.

رئیس کمیته حزب محافظه کار مجلس جولیان نایت نوشت: به دولت وزیر فرهنگ الیور Dowden که “شکسپیر گلوب است در جهان مشهور نهاد و نه تنها بخشی از هویت ملی اما پیشرو مثال سهم عمده ای از هنر را به اقتصاد ما.”

او گفت: “برای این گنجینه ملی به تسلیم به covid-19 خواهد بود یک تراژدی است.”

در ارسال به مجلس جهان را به مدیران یادآوری پنل که “بیشتر مردم درگیر با ما در مورد شکسپیر بیش از هر نقطه دیگری در جهان” با یک میلیون بازدید کننده در سال است.

جهان مدیریت به نام shutdown “ویرانگر مالی” و گفت که بدون کمک مالی اضطراری و ادامه بریتانیا سخاوتمندانه Coronavirus کار احتباس طرح که پرداخت 85 درصد دولت یارانه حقوق کم – متوسط-دستمزد کارگران “ما صرف کردن ذخایر ما و ورشکسته.”

بی بی سی به یاد می آورد در گزارش خود در تهدید برای جهان است که بازیگران Ian McKellen, Christopher Plummer, Judi Dench, Jude Law, Ralph Fiennes and David Tennant تا به حال تمام انجام شده در آن مرحله است.

جهان رئیس اجرایی گفت که او با اعتماد به نفس مردم را به شکسپیر — و به تئاتر است. اما تئاتر باید برای زنده ماندن به اندازه کافی بلند برای درب به باز دوباره.

ادامه مطلب

آندرتیکر نظر از لندن شیوع کروناویروس

بریتانیا به قرنطینه مسافران خارجی بخشی از یک طرح به آرامی, با احتیاط, ‘باز کردن قفل’

داستان دو شیوع: دانشمندان در سوئد و بریتانیا در مبارزه با بیش از که در زمان مناسب بهداشت عمومی راه

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*