لندن: مردم بیمار گرفته توسط coronavirus عفونت ممکن است تجربه مشکلات روانی در حالی که در بیمارستان بستری و پس از آنها به طور بالقوه بهبود محققان هشدار می دهند.

سیستماتیک بررسی منتشر شده در مجله “لانست روانپزشکی’ وارد شده از نتایج کوتاه مدت و دراز مدت مطالعات از نفر بستری اخیر coronaviruses یعنی سارس (سندرم حاد تنفسی) در 2002-2004, ابتال به بیماری مرس (سندرم تنفسی خاورمیانه) در سال 2012 به عنوان به خوبی به عنوان COVID-19 این سال است.

این تجزیه و تحلیل نشان داد که از هر چهار نفر بستری با COVID-19 may تجربه هذیان در بیماری خود را یک مشکل شناخته شده در میان بیماران بیمارستان که می تواند به افزایش خطر مرگ و یا تمدید زمان در بیمارستان است. پس از بهبودی اثرات COVID-19 هنوز شناخته نشده اند بنابراین در دراز مدت خطرات مانند اختلال استرس پس از سانحه (PTSD) خستگی مزمن و افسردگی و اضطراب بر اساس سارس و MERS مطالعات که ممکن است یا ممکن است نمی شود به COVID-19 به عنوان به خوبی.

“تجزیه و تحلیل ما تمرکز بر روی پتانسیل سلامت روان خطرات ناشی از بودن در بیمارستان بستری با یک عفونت کروناویروس و چگونه شرایط روانی می تواند به بدتر شدن پیش آگهی و یا نگه داشتن مردم از بازگشت به زندگی عادی خود بعد از دوره نقاهت بعد گفت:” مطالعه شرکت سرب نویسنده Dr Jonathan راجرز از دانشگاه کالج لندن در انگلستان است.

برای یافته های این تیم تحقیقاتی تجزیه و تحلیل 65 کارشناسی مطالعات و هفت های اخیر قبل از چاپ که در انتظار بررسی دقیق که شامل داده ها از بیش از 3500 افرادی که تا به حال یکی از سه بیماری های مرتبط با.

بررسی تنها شامل نتایج حاصل از افرادی که در بیمارستان بستری است و نه مردم با بیشتر موارد خفیف. یافته های پوشش هر دو حاد علائم در طول بیماری و نتایج دراز مدت از دو ماه تا 12 سال است. تقریبا از هر سه نفر بستری با سارس یا MERS در ادامه به توسعه PTSD در میانگین پیگیری زمان تقریبا سه سال به خصوص اگر آنها در حال انجام جسمی مشکلات سلامتی.

میزان افسردگی و اضطراب نیز بالا بود در حدود 15 درصد یک سال یا بیشتر پس از بیماری با بیشتر از 15 درصد نیز دچار برخی علائم اضطراب و افسردگی بدون یک تشخیص بالینی. بیش از 15 درصد را نیز تجربه کرده, خستگی مزمن, نوسانات خلقی, اختلال خواب و یا اختلال در تمرکز و حافظه است.در حالی که در بیمارستان یک اقلیت قابل توجهی از مردم با کروناویروس عفونت با تجربه هذیان علائمی مانند گیجی و اضطراب و تغییر آگاهی است.

تقریبا 28 درصد از افراد بستری برای سارس و MERS با تجربه سردرگمی و شواهد اولیه از این بیماری همه گیر در حال انجام نشان می دهد که هذیان می تواند به طور مشابه رایج در COVID-19 بيمار. “ما نیاز به تحقیقات بیشتر در مورد چگونه برای جلوگیری از مشکلات روحی و روانی در دراز مدت” محققان اشاره کرد.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de