می توانید دیزنی به کمک آمریکایی ها سقوط در عشق با علم دوباره ؟

یکی از نقل قول من از شنیدن بارها و بارها از افرادی که طراحی دیزنی پارک و جاذبه آمد از نویسنده انگلیسی و نگر Arthur C. Clarke “هر به اندازه کافی فن آوری های پیشرفته است که غیر قابل تشخیص از سحر و جادو است.”

آن را گفتن است که بسیاری از Imagineers به تکرار این نقل قول از آنجا که آن را واقعا نشان می دهد راز در پشت این به اصطلاح “دیزنی سحر و جادو” کمک کرده است که این شرکت تبدیل به یک سرگرمی نیروی عظیم منهدم کننده — که “سحر و جادو” است ساخته شده بر اساس یک دسته کامل از فن آوری های پیشرفته.

بله Imagineers نیز علاقه کرد و گفت که “این همه آغاز می شود با داستان” اما داستان سرایی بدون تکنولوژی است که فقط یک فرد صحبت کردن. این تکنولوژی است که باعث می شود داستان به صورت زنده بر روی صفحه نمایش و در پارک برای میلیون ها نفر از دیزنی طرفداران. از چند هواپیما دوربین های 360 درجه فیلمسازی به ابتکاری جدید سوار سیستم های دیزنی تاسیس یک سنت پیدا کردن روش های جدید و فناوری برای پیشبرد داستان آن.

دیزنی تاریخ با تکنولوژی بالا آغاز می شود با والت خود که احاطه خود را با تکنولوژی حرفهایها که عاشق هک چیزهای جدید برای این شرکت به استفاده از آن داستان سرایی. اما توسعه هر فناوری پیشرفته مبتنی بر یک پایه و اساس علمی دانش است. والت دیزنی دیدم داستان های بزرگ در کشف دانش که بیش از حد. او اختصاص داده شده تمام قسمت های خود را از دیزنی لند تلویزیون نشان می دهد به مباحث علمی از “دوستان ما اتم” به “انسان در فضا” و “مریخ و فراتر از آن.”

والت عفونی شور و شوق برای تکنولوژی و علم در پشت آن تشویق نسل از آمریکایی ها به تحسین و احترام به علم است. ما می تواند با استفاده از یکی دیگر از والت دیزنی برای کمک به آمریکایی ها این کار را دوباره امروز.

والت شرکت رنج می برند در حال حاضر همراه با بقیه جهان در بخش های بزرگ به دلیل بیش از حد بسیاری از مردم گرفته اند علم برای اعطا. به نوبه خود در تلویزیون کانال مثل رادیو فردا و امروز شما بیشتر احتمال دارد برای پیدا کردن کسی که حمله به علم از ستایش آن است. نشان می دهد بحث میزبان به ما بگویید نه به واکسیناسیون کودکان ما و تلویزیون پزشکان shill روغن مار درمان است که ممکن است آسیب بیشتر کمک کند.

امریکا نیاز دارد بهتر است. ما نیاز به شنیدن بیشتر از افرادی که می دانند به ارزش علم و که می تواند کمک به آن دسته از آمریکایی ها که علیه علم به تجدید نظر. با میلیون ها نفر از آمریکایی ها گیر در خانه جریان نشان می دهد که تلویزیون آنلاین در حال حاضر زمان مناسب برای والت دیزنی به ما نشان می دهد جهان فوق العاده از علم است.

به عنوان Imagineers می گویند, آن را واقعا همه شروع داستان است. و با وجود چند داستان قوی تر از کسانی که در روند کشف علمی. این است که چگونه مردم یاد بگیرند به انجام چیزی که شبیه سحر و جادو ،

با آن دیزنی+ پخش آنلاين خدمات و صورت فلکی کابل و شبکه های تلویزیونی به ذکر آن پارک شرکت والت دیزنی منحصر به فرد قرار به ایجاد مالکیت فکری است که کمک می کند تا مردم احترام و تحسین و شاید حتی سقوط در عشق با علم یک بار دیگر.

اما این فقط یک درخواست برای فداکارانه خدمات عمومی. با آینده خود را وابسته به آن تمایل به بازدید از پارک سینما و, رویدادهای ورزشی, شرکت والت دیزنی نمی تواند به موجودیت خود را در یک جهان که در آن مردم را به بی تفاوتی و خصومت به علم خطرات بیماری های همه گیر مانند این اتفاق می افتد دوباره.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*