داده های منتشر شده روز شنبه به عنوان بخشی از قلم آمریکا در مراسم تحلیف آزادی برای نوشتن شاخص حساب برای شاعران و محققان و ترانه سرایان و مترجمان در میان روشنفکران دیگر این گروه به عنوان ناحق بازداشت شده در سراسر جهان در سال گذشته است. آن را شامل نمی شود روزنامه نگاران مگر اینکه آنها نیز متعلق به یکی از دسته بندی ها در سوال. برخی از بازداشت افراد از مطالعه خارج شدند از این گزارش به درخواست اعضای خانواده که می ترسید که توجه عمومی می تواند به بدتر شدن شرایط خود را.

“بخشی از اساس برای گنجاندن در اینجا این است که یک اجماع در میان سازمان هایی مانند ما که اتهامات ساختگی گفت:” تابستان لوپز, مدیر ارشد, از, قلم آمریکا آزادی بیان برنامه های خود را. را شامل می شود در لیست این سازمان به این نتیجه رسیدند که افراد با هدفمند شدن دلیل خود را بیان و یا فعالیت خود را به دلیل نوشتن” و در حال صرف حداقل 48 ساعت در پشت میله های زندان 2019.

قلم آمریکا که آهنگ تهدید علیه نویسندگان در سراسر جهان گفت: آن را راه اندازی شاخص و نویسندگان جدید در معرض خطر پایگاه داده برای نشان دادن یک روند رو به رشد از رهبران دولت خفقان را بر متفکران خلاق و روشنفکران در “تلاش برای سرکوب انتقاد سرکوب صداهای مستقل و به دست آوردن کنترل فرهنگی و تاریخی روایت.”

از طریق کار خود نویسندگان و روشنفکران اغلب ارائه دیدگاه های جدید و هموار کردن راه برای “شهروندان در جوامع سرکوبگر به تصور یک آینده متفاوت می باشد”.

آنها نیز اغلب در میان اولین به “هدفمند هنگامی که یک کشور بیشتر استبدادی به نوبه خود” لوپز گفت. “ما احساس می کنیم این یک نوع قطعه گم شده از این کار وکالت از طرف نویسندگان و من فکر می کنم با داشتن این تعداد می تواند بسیار قدرتمند است.”

Top 10 countries where most intellectuals and writers were detained in 2019

کارین Deutsch Karlekar مدیر قلم آمریکا آزادی بیان در خطر برنامه گفت که داده های وارد شده در بخش های بزرگ از طریق قلم را گسترده شبکه های بین المللی از نویسندگان و طرفداران نشان داد که تعداد نگران کننده ای از نویسندگان و روشنفکران هستند که مرعوب و بازداشت در سراسر جهان است. بیش از نیمی از تمام کسانی که در بازداشت به سال گذشته مواجه امنیت ملی مرتبط با اتهامات عنوان شده علیه.

تمام 30 روشنفکران شامل در شاخص مواجه شده از جمله اتهامات قلم محققان دریافتند. در میان آنها بود Zehra Dogan کردستان هنرمند و روزنامه نگار متهم در سال 2017 بیش از یک بحث برانگیز نقاشی از ترکیه در شهر نصیبین در این کشور جنوب شرق, سایت درگیری میان ارتش ترکیه و حزب کارگران کردستان (پ. ک. ک) در سال 2016. او در ماه فوریه منتشر شد از سال گذشته است.

بسیاری از کسانی که هدفمند در سطح جهان متعلق به اقلیت های قومی و گروه محققان دریافتند.

“وجود دارد یک تمرکز خاص بر نویسندگان به نوشتن در ethnolinguistic زبان های اقلیت و آنها به خصوص هدفمند در این کشورها که در آن وجود دارد گسترده تر سرکوب” Karlekar گفت: با استناد به بازداشت Uighurs در چین همراه با مردم نوشتن به زبان کردی در ترکیه و ایران.

از 73 نفر در چین موجود در شاخص 32 نفر برگزار شد در چین غربی سین کیانگ منطقه که در آن اویغوری اقلیت چهره های گسترده نظارت و حداقل یک میلیون نفر بازداشت شده برای “بازآموزی.” قلم آمریکا توصیف تعدادی از افراد بازداشت شده وجود دارد که “به احتمال زیاد کم گرفتن است.”

زنان بازداشت شدگان را تشکیل می دهند فقط حدود 16 درصد از کل تعداد اما نامتناسب تعداد زنان بازداشت شد به طور فعال در حال کار برای پیشبرد حقوق زنان قلم امریکا یافت می شود. در میان کسانی که در این گروه تعداد Loujain al-Hathloul عربستان سعودی نویسنده و فعال حقوق زنان در حال حاضر پشت میله های زندان.

Hathloul بازداشت شد در سال 2018 به عنوان بخشی از یک بزرگتر سرکوب فعالان سیاسی در این پادشاهی است. خانواده او مدعی است که او شکنجه شده در حالی که در بازداشت است. در تابستان گذشته او را برادر توییتی که او ارائه شد آزادی در ازای امضای یک سند و ظاهر شدن در تصویری که ادعا شده بود شکنجه.

Hathloul قبلا خدمت زمان در پشت میله های زندان در عربستان سعودی برای اقدام به رانندگی به کشور از امارات متحده عربی در سال 2014. در آن زمان زنان ممنوع شد و از رانندگی در عربستان سعودی است.

Karlekar گفت: او به ویژه نگران برای دیدن هند بزرگترین دموکراسی جهان در این فهرست به عنوان یکی از 10 زندانبانان از نویسندگان و روشنفکران.

“این واقعا تنها کشور دموکراتیک تر در این لیست است,” او گفت:.

حداقل پنج تن از نویسندگان و روشنفکران بازداشت شدند در هند در سال گذشته با توجه به قلم امریکا اما این کشور نیز از اختصاص بیش از یک سوم از موارد که در آن یک فکری به طور مستمر مورد آزار و اذیت توسط دولت و یا nonstate بازیگران — یک عامل این سازمان همچنین مانیتور. روشنفکران در هند مواجه شده اند افزایش فشار پس از نارندرا نخست وزیر انتخاب شد و در سال 2014 این گروه یافت می شود.

پس مودی انتخاب مجدد در سال گذشته, گزارش, گفت, مقامات “اقدام به پاکسازی تمام تظاهرات” ضد ملی ” فکر می کردم از گفتمان ملی و دانشگاه و weaponized بوروکراسی دولتی و رسانه های طرفدار دولت و رسانه های اجتماعی عضو شورای نظارت مدت به حمله انتقادی نویسندگان و روشنفکران و روزنامه نگاران و مفسران و فعالان است.”

اگر چه حدود یک سوم از کسانی که در شاخص جهانی در حال حاضر منتشر شده از پشت میله های زندان Karlekar گفت: “واقعا در یک حالت شبه آزادی و نه قادر به ادامه زندگی و یا کار خود را بدون ترس از اقدامات تلافی جویانه.”

اما این سازمان باقی مانده است “مضطرب در تعداد زیادی از مردم هنوز هم در زندان و خطرات بالقوه افراد در نقاط مختلف بازداشت امکانات” لوپز گفت: به خصوص که این بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به گسترش در سطح جهان است. “وجود خاص ضرورت دور شدن مردم از زندان است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de