بنگلور: سابق هند کاپیتان آنیل Kumble گرفت تا آن را نگه دارید’ چالش آغاز شده توسط سابق همه طفیلی Yuvraj Singh برای ایجاد آگاهی اجتماعی در مورد فاصله.

Kumble نامزد دریافت جایزه بود توسط عنکبوتی که تار میتند Harbjahan سینگ که همراه با کریکت آیکون Sachin Tendulkar و محدود اور معاون کاپیتان Rohit Sharma شد و در میان آنهایی که برای اولین بار به چالش کشیده می شود توسط Yuvraj در رسانه های اجتماعی.

Kumble پژوهشگر یک توپ تنیس را در دست خود و به طور همزمان در زمان تعهد است که او را همچنان به ماندن در خانه به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر گسترش coronavirus.

Kumble پست بخوانید: “با تشکر از @harbhajan_singh برای این چالش است. باید تغییر یک بیت.. من نامزد @VVSLaxman, @VirenderSehwag و @KLRahul11 به گسترش پیام #StayAtHomeAndStaySafe.”

تا کنون Tendulkar, Rohit و Harbhajan شرکت در Yuvraj چالش به عنوان آن را همچنان به رسیدن به سایر سابق و فعلی اطفال از طریق نامزدی روند.

قبلا Yuvraj قول داد تا در خانه بماند تا زمانی که ممکن است به اطمینان حاصل شود محدود کردن گسترش coronavirus در حالی که دستکاری توپ.

“در این زمان به چالش کشیدن من متعهد به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش #COVID-19 و #KeepItUp به عنوان طولانی به عنوان آن نیاز است,” او گفت: در زیرنویس به ویدئو.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de