Amaravati: پس از یک استراحت طولانی تا حدی به دلیل COVID-19 شیوع مدارس در آندرا پرادش در تمام مجموعه به بازگشایی از اوت 3. در روز سه شنبه وزیر Y. S. Jagan موهان ردی کارگردانی دپارتمان افسران برای تکمیل فاز اول توسعه این نسخهها کار در مدارس توسط ژوئیه پایان به طوری که مدارس می تواند بازگشایی در تاریخ 3 اوت.

در طول این دوره از یک کنفرانس ویدئویی با وزیر آموزش همه منطقه جمع را به یک نقش فعال و ارزیابی پیشرفت روزانه از آثار تکمیل شده تحت این طرح است.

علاوه بر این او خواسته مقامات به مطمئن شوید که وجود دارد هیچ کمبود عرضه شن و ماسه و سیمان برای تعمیر کار در مدارس است.

در مرحله اول نزدیک به 15,715 مدارس را دریافت کنید قبل با یک گردان بودجه از تومان 456 کرور. به طور کلی نه توسعه کار می کند از جمله مدرسه زیرساخت ها و امکانات اولیه هستند گرفته شود تا تحت ‘نادو-Nedu’ طرح.

دولت در نظر دارد به زمان راه اندازی ‘Jagananna Vidya Kanuka’ طرح با مدارس بازگشایی در تاریخ 3 اوت. در زیر طرح مدرسه کیت حاوی لباس مدرسه و کتاب و کفش و جوراب توزیع خواهد شد در میان 36,10,000 دانش آموزان از دولت است.

مدارس در آندرا پرادش در ابتدا بسته از 19 مارس تا 31 مارس به دلیل نوظهور COVID-19 وضعیت. اما وضعیت بدتر شد و تمدید ملی مستند در محل قرار داده شد, مدارس باقی مانده اند بسته است. این بسته همچنین همزمان تا حدودی با مدرسه سالانه تعطیلات تابستان در دولت است. به طور معمول مدارس در آندرا پرادش بازگشایی هر سال در 12 ژوئن پس از پایان تعطیلات تابستان.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de