166 سرخپوستان رشته در مسقط بازگشت به خانه

حیدرآباد: در میان همه گیر جهانی Covid-19, Govt. هند متعهد شده است بزرگترین تا کنون خارج از ساحل تخلیه درایو به ترابری رشته هند شهروندان خود را تحت Vande بهارات ماموریت. تحت مرحله دوم Vande بهارات ماموریت در روز دوشنبه (18th آوریل), GMR led حیدرآباد فرودگاه بین المللی به کار گرفته شده یک واردان تخلیه پرواز هوایی هند اکسپرس هواپیمایی IX 0818 از مسقط (عمان) که فرود در فرودگاه, حیدرآباد, فرودگاه بین المللی امروز در 08:12 PM (شب) با 166 شهروندان هند محدود برای حیدرآباد.

تمام ورود مسافران سرویس از طریق به طور کامل بررسی ورود بین المللی از اصلی ترین پایانه مسافری از GMR حیدرآباد فرودگاه بین المللی.

به منظور تسهیل در ورود مسافران و خدمه هواپیما به حیدرآباد فرودگاه بین المللی نگه داشته است ورود بین المللی و کل کشش از سمت راست aerobridge به ورود شیب دار به طور کامل بررسی و fumigated این شامل – مایع از هر گوشه & گوشه ای از ساختمان ها و فضاهای عمومی از جمله washrooms, صندلی, شمارنده, چرخ دستی, نرده, درب آسانسور, پله برقی و غیره.

فرودگاه نیز اجرا اجتماعی فاصله میان مسافران از سمت راست aerobridge به سراسر ترمینال.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*