محصول دیجیتال خود را بفروشید
استفاده از وب سایت خود به عنوان یک بستر تجاری مانند eBay یا Amazon یک راه مطمئن برای کسب درآمد است. به عنوان مثال ، شما می توانید محصولات دیجیتالی ، از جمله کتاب های الکترونیکی ، عکس ها ، دوره های ویدئویی ، عناصر وب و موارد دیگر را بفروشید.

محصول دیجیتال خود را بفروشید

چقدر می توانید درآمد کسب کنید؟
درآمد شما به عوامل زیر بستگی دارد:

هزینه ایجاد؛
کیفیت محتوای دیجیتال؛
استراتژی کسب درآمد؛
محتوای تبلیغاتی
فروش محصول دیجیتال خود یک تجارت واقعی است. استراتژی و مدیریت شما مستقیماً بر درآمد شما تأثیر خواهد گذاشت.

شبکه های تبلیغاتی
از آنجا که فروش شما به صورت آنلاین انجام می شود ، شما باید از طریق رسانه های اجتماعی ، موتورهای جستجو و سایر منابع تبلیغاتی را انجام دهید.

مثال
فرض کنید در حال فروش دوره های ویدیویی در مورد محصولات دست ساز هستید. ایجاد فیلم نیاز به مقدار قابل توجهی پول دارد. در عین حال ، برای فروش محصول نهایی ، شما از بین چندین گزینه آزاد هستید:

یک دوره / مجموعه یک دوره ای قابل دانلود o
عضویت / اشتراک.
به چند بازدید کننده نیاز دارید؟
تعداد بازدید کنندگان برای بدست آوردن نرخ تبدیل مناسب ، مهم است. هدف شما این است که مخاطبان خود را افزایش دهید تا هم ترافیک و هم درآمد ایجاد کنید.

نحوه آزمایش و افزایش تبدیل ها
ابزارهای تحلیلی متنوع در تعیین درک مخاطبان از سایت و محصول شما کمک شایانی خواهد کرد. روش دیگر برای بدست آوردن بازخورد ، پیوستن به انجمن ها برای یادگیری مثبت و منفی مطالبی است که شما ایجاد می کنید.

مزایا و معایب
طرفداران:

هیچ وابستگی به تبلیغ کنندگان نیست
سیاست قیمت گذاری انعطاف پذیر
منفی:

سرمایه گذاری های هنگفت از زمان و منابع
برای فروش محصولات دیجیتال به یک وب سایت اقناعی نیاز دارید
موارد مشکلی مانند دروازه پرداخت ، مالیات و حمل و نقل
وب سایت خود را تلنگر کنید
تلنگر وب سایت فرایند خرید وب سایت ، بهبود آن و فروش آن با قیمت بالاتر از آنچه در ابتدا آن را خریداری کرده اید است.

وب سایت خود را تلنگر کنید

به عنوان مثال ، شما می توانید یک وبلاگ سفر کوچک خریداری کنید ، وقت و هزینه خود را در آن سرمایه گذاری کنید و بعداً آن را بفروشید. درآمد شما از طریق روشهای درآمدزایی که هنگام مالکیت آن استفاده می کنید حاصل می شود و سپس از تفاوت بین قیمت خرید و فروش به دست می آید.

چقدر می توانید درآمد کسب کنید؟
این امر به مهارت شما در زمینه انتخاب وب سایت برای خرید و بهبود آنها بستگی دارد. برخی افراد ماهانه هزار دلار درآمد دارند ، اما مطمئناً شما با مبالغ کمتری شروع می کنید.

شبکه های تبلیغاتی
اگر می خواهید معامله کنید ، بازارهای آنلاین زیر به شما کمک می کنند:

مثال
درآمد ماهانه حدود 500 دلار از فروش فضای تبلیغ به Google می تواند 5000 دلار تا 10،000 دلار در صورت فروش سایت از طریق حراج Flippa به شما دهد. قیمت معمولاً بر اساس درآمد وب سایت برای چند سال گذشته محاسبه می شود. در سوله های خطرناک ، مانند قمار ، می توان شش ماه پس انداز آن حساب کرد. هرچه پروژه شما با ثبات تر باشد ، ماه های بیشتری محاسبه می شوند. به عنوان مثال ، برای پروژه هایی که در یک مکان مسافرتی قرار دارند ، ممکن است برای 24 تا 36 ماه درآمد خلاصه داشته باشید.

به چند بازدید کننده نیاز دارید؟ کسب ‌و کارهای آنلاین
قیمت وب سایت شما به جذابیت آن برای تبلیغ کنندگان بستگی دارد که به تعداد زیادی بازدید کننده نیاز دارد.

مزایا و معایب
طرفداران:

سود بزرگ فوری ممکن است
درآمد مضاعف: اولا وقتی صاحب سایت هستید ، ثانیا برای فروش
منفی:

برای انتخاب و بهبود سایتها به مهارت نیاز دارد
خطر بالای از دست دادن پول های سرمایه گذاری
کمکهای مالی بازدید کنندگان را بپذیرید
مخاطب کوچک اما قدرتمند و درگیر پیش نیاز این روش است. به سادگی از بازدید کنندگان خود بخواهید اهدا کنند. اگر کار خود را به خوبی انجام می دهید و مخاطبان شما از کار شما سپاسگزار هستند ، می توانید مبلغ قابل توجهی جمع کنید. مشهورترین نمونه ویکی پدیا است که از کمکهای مالی پول می گیرد.

کمکهای مالی بازدید کنندگان را بپذیرید

برای اینکه روند کار هرچه ساده تر برای مخاطبان شما انجام شود ، باید دکمه های اهدای عضو یا ابزار ارائه شده توسط PayPal ، Stripe ، Fundly ، Qgiv ، Razoo و دیگران را انتخاب کنید. صفحه فرود نیز تشویق می شود.

چقدر می توانید درآمد کسب کنید؟
از آنجا که کمک مالی داوطلبانه است ، محاسبه در پیشبرد غیرممکن است. سایتی که مخاطبان زیادی دارد ممکن است نسبت به سایتی با مخاطب کوچک اما اختصاصی ، درآمد کمتری داشته باشد.

مثال
به همین سادگی دلیل (مثلاً توسعه کسب و کار ، فعالیت های خیرخواهانه ، CTA های متفرقه و غیره) را توضیح دهید که چرا به پول نیاز دارید و از مشترکان یا بازدید کنندگان خود می خواهید اهدا کنند. یکی از محبوب ترین دلایل ، پشتیبانی از پروژه است. به عنوان مثال ، اگر یک وبلاگ سفر دارید ، خوانندگان شما می توانند از تلاشهای شما برای سفر و ارائه مطالب جدید و آموزنده پشتیبانی کنند.

به چند بازدید کننده نیاز دارید؟
گرچه تعداد زیادی از بازدید کنندگان درآمد قابل توجهی را تضمین نمی کنند ، همیشه باید به دنبال افزایش ترافیک خود باشید.

مزایا و معایب
طرفداران:

مقدار زیادی از ترافیک مورد نیاز نیست
می توانید وب سایت خود را بدون تبلیغات واقعی نگه دارید
منفی:

هیچ درآمد مکرر پیش بینی نمی شود
به مخاطب با کیفیت و خوبی نیاز دارد
ایجاد “لیست ایمیل”
مفهوم “فروش تبلیغات در وب سایت من” روشن است ، اما بازاریابی از طریق ایمیل چیست؟ ایده اصلی ایجاد یک پایه محکم از وفادارترین بازدید کنندگان خود است ، سپس به تدریج گسترش دهید