شما می توانید محافظت از سانتا آنا حتی اگر پلیس اتحادیه نمی خواهد رای ‘نه’ در فراخوان

دقیقا در همان لحظه ای که سانتا آنا چهره یک بحران مالی سر از سانتا آنا پلیس اتحادیه است منجر به یک جنگ صلیبی هزینه مالیات دهندگان’ $700,000 به من لگد کردن شورای شهر — همه به خاطر من رای دادند در برابر بودجه متلاشیکننده افزایش پرداخت برای پلیس شهر.

انتخابات صورت می گیرد مارس 19.

این همه است یک کمپین اسمیر از همه چیز اتحادیه پلیس رئیس جری Serrano می تواند در پرتاب من است. اما در میان بسیاری از مشکوک ادعای مضحک ترین ممکن است که این به خاطر تلاش — در حال حاضر نزدیک به $500,000 اتحادیه پول “است که در مورد یک قرارداد رای بیش از یک سال پیش است.”

در واقع Serrano کمپین حذف من از دفتر تنها مورد که رای دادن.

در سال گذشته Serrano خواستار آن شدند که سانتا آنا شورای شهر تصویب 25 میلیون دلار افزایش پرداخت برای پلیس.

در فوریه. 6, 2019, زمانی که پرداخت بهره به رای من گفتم نه. من دلیل ساده بود: ما نمی توانیم به صرف آنچه که ما لازم نیست.

به دنبال در این شهر در حال حاضر مالیات و بدهی (چه watchdog گروه حقیقت در حسابداری به نام “منجلاب” و در میان بدترین در کالیفرنیا) من می تواند هیچ چیز دیگری.

من outvoted و افزایش پرداخت میره از طریق. چرا ؟ در اینجا است که کمی تجربه سیاسی می شود مفید: همکاران من که در شورای شهر برنامه های پشتیبانی شده توسط پلیس و دیگر کارکنان اتحادیه های کارگری به طور معمول رای برای چنین پرداخت افزایش برای اتحادیه های کارگری بدون توجه به تاثیر بودجه.

بله رای گیری به معنی آنها مبارزه بعدی عکس گرفته شده با یک افسر پلیس — همراه با دلار بالا پشتیبانی از Serrano رئیس سانتا آنا افسران پلیس انجمن.

اگر شما رای نه به عنوان من شما با یک به یاد بیاورید.

از آنجا که رای Serrano ساخته شده یک سری از ساختگی شکایت علیه من. زمانی که او به شما می گوید که شهر و شهرستان و مقامات دولتی را موفق به عمل در شکایت خود آنچه که او بدان معنی است که خنثی کارشناسان حقوقی اعلام کرد و آنها را بی اساس.

زمانی که Serrano به شما می گوید که من دشمن ما خانواده های مهاجر من به طور جدی خنده: بسیاری از افرادی که می دانید هر چیزی در مورد من می دانم که من هستم یک مهاجر و مهاجران. و من را پشتیبانی نمی کند جدایی از خانواده های مهاجر.

اما در هل دادن برای خود بهره جری را mad race برای حقوق بالاتر برای پلیس این است که افزایش هزینه های زندگی برای همه از جمله مهاجران در سانتا آنا.

که مرتب سازی بر اساس حرص و طمع را از هم جدا کرده خانواده های ما هر روز به عنوان پدر و مادر بیش از دو شغل برای پرداخت افزایش مالیات بر فروش در بالاتر اجاره و مالیات.

در واقع در طول این همه گیر ما خانواده های مهاجر شده اند سخت ترین ضربه.

ما می تواند مورد استفاده قرار گیرد که 25 میلیون دلار افزایش پرداخت برای کمک به ساکنان ما در طول این مشکل بار مالی. و من نمی بینم جری Serrano دادن حقوق و دستمزد خود برای کمک به سانتا آنا خانواده.

که در مورد حقوق و دستمزد: این شهر مالیات دهندگان پرداخت Serrano بیش از $350,000 سالانه در حقوق و دستمزد و مزایا. به این دلیل است که او مشغول مبارزه با جرم و جنایت ؟ هیچ. با تشکر از یار معامله در اتحادیه قرارداد Serrano می شود به کار تمام وقت برای این اتحادیه در حالی که مالیات دهندگان ” حقوق و دستمزد.

زمانی که Serrano به شما می گوید که او در مورد مراقبت از امنیت عمومی به یاد داشته باشید که Serrano است و کسی که عقب به پایان رسید یک ماشین در وستمینستر و چپ صحنه با توجه به قربانیان حساب در گزارش پلیس پس از ناکامی در متقاعد کردن قربانیان به پلیس تماس بگیرید. وست پلیس در نهایت او را دستگیر کردند و برای رانندگی در حالی که مست. به منظور تکمیل امنیت عمومی به اعتقاد من Serrano باید برداشته شود.

این جای تعجب نیست که Serrano است ریخته بودجه نامحدود به یک کمپین به یاد من در حالی که جذب دیگر اتحادیه کارفرمایان با تبر به عمل خرد کردن یا اسیاب مهمترین سانتا آنا معلمان اتحادیه و حزب دموکرات OC.

آنها هنوز هم ناراحت است که به عنوان یک مدرسه منطقه امانت من تلاش برای محدود کردن افزایش هزینه از مزایای بازنشستگی و حمایت پاداش معلمان بر اساس کلاس درس خود را عملکرد است.

من رای دادند را که یکی بیش از حد. که رای رهبری به طور مستقیم به بودجه فاجعه و منطقه تصمیم به اخراج برخی از 300 معلمان است. سانتا آنا معلمان پرداخت می شود کمی بیشتر از امروز وجود دارد به مراتب کمتر از آنها و در حال حاضر این منطقه (که بودجه جداگانه از شهر) چهره عظیم $52 میلیون دلار کسری در سال آینده.

من نمی نفرت گفت: “من به شما گفته است.”

من یک بنده است. بنابراین وقتی که شما شنیدن رهبران اتحادیه می گویند که من از آنها بدم میاید خدمتگزاران به یاد داشته باشید که آنچه آنها به معنی این است که من خدمت عمومی — دفاع تمام ساکنان نه فقط کسانی که با ارتباطات سیاسی در تالار شهر.

سیسیلیا “Ceci” Iglesias یک سانتا آنا عضو شورای شهرستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*