چرا بلژیک ثبت کرده است بسیاری از coronavirus مرگ و میر

Aris Oikonomou سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

یک دوچرخه سوار عبور Atomium) در بروکسل یکشنبه در اولین تعطیلات آخر هفته پس از بلژیک کاسته مستند اقدامات اعمال شده برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

بروکسل — رسمی شماره بلژیک اعلام کرده است که این کشور در سخت ترین ضربه در جهان توسط coronavirus.

ملت از 12 میلیون نفر دارای بالاترین نرخ مرگ و میر در میان موارد تایید شده در 16.4 درصد است. و آن را دارای بیشترین مرگ و میر از لحاظ جمعیت: 78 مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر با توجه به آمار گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

ایالات متحده در مقایسه با گزارش کرده است 27 coronavirus مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر است. اسپانیا گزارش کرده است 58. ایتالیا گزارش کرده است 52.

بلژیک مقامات به دنبال tamp پایین نگرانی خود را نشان می دهد نمودار-شکوه شماره ها محصولات خود را به روش های حسابداری و تعهد به گرفتن یک تصویر دقیق از شیوع بیماری است. راه های دیگر از برآورد ویروس های مربوط به مرگ و میر نشان می دهد که بلژیک روش در واقع ممکن است به نوبه خود در میان دقیق ترین در جهان است که کشورهای دیگر ممکن است به طور قابل توجهی undercounting مرگ خود عوارض.

خبر بد برای بلژیک است که حتی در کسانی که دیگر محاسبات کشور هنوز هم می آید ضعیف در مقایسه با همسایگان خود پس از تنظیم برای اندازه آنها است.

با توجه به آمار و ارقام منتشر شد یکشنبه, بلژیک, ثبت 9,052 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس. از کسانی که حدود 40 درصد در حال “ممکن است موارد” نه تائید شد. بسیاری از کشورها را شامل نمی شود و موارد مشکوک که نیست مثبت را تایید کرد.

“راه ما از شمارش چیزهایی است که بیشتر از نظر علمی درست و صادقانه” ایو ون Laethem یک virologist و بلژیک سخنگوی دولت به خبرنگاران گفت: جمعه.

[اروپا مناقصه adieu به گونه بوسه در coronavirus عصر]

ون Laethem خبرنگاران نشان داد یک اسلاید از محاسبات از مجله اکونومیست نشان می دهد که بلژیک رسمی coronavirus تلفات نزدیک آهنگ بیش از حد “مرگ” برای pandemic دوره — تعداد مرگ و میر است که بیش از آنچه انتظار می رود برای دوره بر اساس تاریخی این کشور نرخ مرگ و میر. بلژیک نسبت 7,559 مرگ و میر در بین 16 مارس و آوریل 26 به coronavirus. اقتصاد تخمین زده است که این کشور تا به حال 7,397 مرگ و میر بیشتر در آن دوره زمانی از این امر شده اند انتظار می رود.

مقایسه یک تیم از محققان دانشگاه ییل که تحليل آمریکا اطلاعات مرگ و میر در همکاری با واشنگتن پست این ماه تخمین زده است که با مرگ و میر بیش از حد به عنوان یک راهنمای واقعی تلفات می تواند یک و نیم برابر بیشتر از رسمی شماره.

وجود دارد خطرات استفاده از این روش و نقشه کشی بیش از حد از کشور-به-کشور مقایسه. اطلاعات کامل مجموعه می توان به رول در, منجر به undercounts. به طور کلی بیش از حد مرگ برآورد همچنین می تواند شامل دیگر مرگ و میر مانند افرادی که در اثر بیماری های نامربوط به دلیل انتخاب آنها به دنبال مراقبت های پزشکی به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر. و این موضوع را به دیگر اثرات مستندات مانند کمتر کشنده تصادفات جاده.

اما از آنجا که کشورهای در حال شمارش خود را coronavirus مرگ و میر متفاوت اپیدیولوژی را آغاز کرده اند به نفع بیش از حد مرگ محاسبات به عنوان دقیق ترین راه برای پیگیری تاثیر ویروس.

Kenzo Tribouillard

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

پیاده روی Rue Neuve-Nieuwstraat خرید خیابان در مرکز بروکسل در روز شنبه.

توسط اقتصاددان تحلیل بریتانیا بدترین ضربه از کشور آن را مورد بررسی قرار های اندازه گیری بیش از حد مرگ و میر در مقایسه با کلی جمعیت. اسپانیا دوم شد; با بلژیک یک سوم است. این newsweekly محاسبه نیست بیش از حد مرگ و ارقام برای ایالات متحده اما تخمین زده می شود که شهر نیویورک را بیش از حد میزان مرگ و میر به مراتب جلوتر که بریتانیا. متراکم شهرستانها کرده اند که اغلب آمار به خصوص سخت است.

محاسبات بار مالی نشان می دهد تقریبا همان تصویر.

بلژیک مقامات اذعان کرد که این کشور شده است ضربه سخت است.

“ما تعداد بسیار با دقت آن را کاهش دهد که ما نیز به شدت ضربه” گفت: Steven Van Gucht از بیماری های ویروسی در بلژیک معادل آن از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

یک توضیح گفت: ممکن است بلژیک نسبی تراکم جمعیت در مقایسه با همسایگان خود: بروکسل فرودگاه بین المللی حمل و نقل هاب ممکن است کمک کرده اند بذر این بیماری در شلوغ پایتخت منطقه است. و بسیاری از بلژیک شد و در تعطیلات اسکی در شمال ایتالیا در مدرسه ملی تعطیلات در اواخر فوریه.

[خانه های پرستاری مرتبط به نیمی از coronavirus مرگ و میر در اروپا که می گوید]

بلژیک خانه های پرستاری حساب برای بیش از نیمی از مرگ و میر تا حدودی به دلیل مسن بلژیک بیشتر از همتایان خود در سایر کشورهای اروپایی به زندگی در سالمند-مراقبت مسکن. مقامات بهداشت عمومی اذعان کرد که آنها آهسته به درک خطرات خانه های مطرح شده به عنوان یک بردار به گسترش این بیماری است. بلژیک نظامی مستقر به چند خانه های پرستاری برای کمک به نگه داشتن آنها را در حال اجرا پس از بسیاری از کارگران خود زده coronavirus.

سازمان بهداشت جهانی گفته است که معتقد است تا نیمی از مرگ و میر ناشی از کروناویروس در اروپا ممکن است در سالمند-مراقبت از خانه.

ون Gucht بلژیک مقامات باور نمی کند خود را به خانه سالمندان بود وضعیت بدتر از جاهای دیگر در اروپا و آنها بر این باورند آن آورده شده است تحت کنترل از طریق آزمایش و تجهیزات حفاظتی برای کارکنان.

بلژیک یک کشور ثروتمند است نسبتا بالا پزشکی ظرفیت. حتی در اوج شیوع اینجا اشغال تخت های مراقبت ويژه هرگز رز بسیار بالای 60 درصد یک واقعیت است که مقامات بهداشت عمومی باید متمرکز با افتخار با وجود بالا بودن نسبی مرگ و میر.

هنوز هم گفتند مهم نیست که چگونه اعداد شمارش و بلژیک تا به حال شده است به طور جدی تحت تاثیر قرار.

“ما بدست ما سهم خوبی از این ویروس در غرب اروپا” ون Gucht.

ادامه مطلب

Coronavirus آلوده apres-اسکی در رشته کوه های آلپ اتریش; جنایی پروب و دادخواهی در حال حاضر به دنبال

فرانسه خشمگین پیشنهاد آمریکا را برای اولین بار دسترسی به کروناویروس واکسن توسط شرکت داروسازی سانوفی

مراسم تجلیل پور در بریتانیا راه آهن کارگر است که پس از کشته شدن امیرکبیر در توسط مرد, که گفت که او تا به حال coronavirus

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*