دهلی نو: محققان امنیت سایبر در روز دوشنبه هشدار داد که Trojan malware کمپین که با هدف قرار دادن هند به بانک های تعاونی با استفاده از COVID-19 به عنوان یک طعمه.

Seqrite شرکت arm از آن شرکت امنیتی Quick Heal Technologies, شناسایی موج جدیدی از Adwind جاوا تروجان دسترسی از راه دور (RAT) به مبارزات انتخاباتی.

محققان در Seqrite هشدار داد که اگر حمله موفقیت آمیز آنها می تواند بیش از این قربانی دستگاه به سرقت اطلاعات حساس مانند سویفت باری و اطلاعات مشتری و حرکت جانبی برای راه اندازی در مقیاس بزرگ حملات سایبری و تقلب های مالی.

به گفته محققان جاوا موش مبارزات انتخاباتی شروع می شود با یک نیزه فیشینگ ایمیل که ادعا می کند که نشات گرفته از هر دو بانک مرکزی هند یا ملى بانک.

محتوای ایمیل اشاره به COVID-19 دستورالعمل و یا یک معامله مالی با اطلاعات دقیق در یک پیوست است که در یک فایل فشرده حاوی یک شیشه بر اساس نرم افزارهای مخرب.

پس از تحقیقات بیشتر محققان در Seqrite یافت که ظرف مبتنی بر نرم افزارهای مخرب است که یک تروجان دسترسی از راه دور است که می تواند اجرا بر روی هر دستگاه است که Java runtime را فعال کنید و از این رو از آن می تواند تاثیر انواع انتهایی صرف نظر از پایه سیستم عامل.

هنگامی که موش نصب شده است, مهاجم می تواند بیش از این قربانی دستگاه ارسال دستورات از راه دور ماشین و گسترش جانبی در شبکه.

علاوه بر این بدافزار همچنین می توانید ورود به سیستم کلید, ضبط, تصاویر, دانلود, اضافی بر روی کامپیوتر کاربر و استخراج اطلاعات کاربر حساس Seqrite گفت:, و اضافه کرد که چنین حمله مبارزات به طور موثر می تواند به خطر اندازد حریم خصوصی و امنیت اطلاعات حساس در تعاونی بانک ها و در نتیجه مقیاس بزرگ حملات و تقلب های مالی.

برای جلوگیری از این حملات کاربران نیاز به ورزش کافی احتیاط و جلوگیری از باز کردن فایل پیوست در و کلیک کردن بر روی لینک در ایمیل های ناخواسته.

بانک ها نیز باید خود را نگه دارید سیستم عامل به روز شده و کامل راه حل های امنیتی نصب شده بر روی تمام دستگاه های Seqrite توصیه می شود.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de