اواز یا موسیقی دو نفری موسیقی سبک خلق و خوی با کنسرت در فضای باز

لاگونا وودز ساکنان آنا شو و فیل سیلورمن ملحق شده اند نیروهای موسیقی را کمی نور و آهنگ به روستاییان خسته از ماندن در داخل خانه. اواز یا موسیقی دو نفری ترین عملکرد اخیر بود Cinco de Mayo کنسرت در سهشنبه, مه 5 در تقاطع Avenida دل سل و Miembro, در, دروازه, 11. مردم آورده صندلی چمن نوشیدنی ها و غذا و حتی کمی رقص شو گفت.

  • لاگونا وودز ایجاد کرد ساکن فیل سیلورمن انجام در یک Cinco de Mayo کنسرت برگزار شده توسط Ana شو در مارس 5 در نزدیکی دروازه 11. اواز یا موسیقی دو نفری انجام می دهد با هم در مورد سه بعد از ظهر یک هفته در آلیسو نهر. (حسن نیت ارائه میدهد از پت ویلکینسون)

  • استر (سمت چپ) و لایحه Grossfield رقص با هم در طول یک Cinco De Mayo جشن در روز شنبه, مارس 5, نزدیکی دروازه 11. (حسن نیت ارائه میدهد از پت ویلکینسون)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • لاگونا وودز ساکن آنا شو انجام می دهد در طول یک Cinco de Mayo جشن در محله خود در سهشنبه, مه 5. شو گفت: ماموریت او این است که “آوردن شادی و شادی به جامعه” برای کمک به آنها در مقابله طول بیماری همه گیر. (حسن نیت ارائه میدهد از پت ویلکینسون)

  • American Legion Post 267 اعضای پت با مته سوراخ کردن و آلن کلارک بالا بردن پرچم در لاگونا وودز ایجاد کرد. (حسن نیت ارائه میدهد از American Legion Post 267)

  • لاگونا وودز ساکنان کمک به خدمت به وعده های غذایی به بی خانمان ها در جایگزین محل در لاگونا بیچ به عنوان بخشی از تغذیه به افراد بدون خانه برنامه. (حسن نیت ارائه میدهد از بروس جانسون)

“عالی بود برای دیدن که مخاطب هم زده شد تا بهره برداری و پای خود را تکان دادن شانه های خود و گرفتن به رقص است. آوردن شادی و شادی را به جامعه ایده برای کمک به آنها در مقابله با این بیماری همه گیر” او گفت:.

کسانی که زندگی در نزدیکی دروازه 11 ممکن است شنیدن شو تمرین آهنگ های او در خارج از منزل در سراسر غروب آفتاب. “در برابر من توقف و انجام یک یا دو آهنگ برای همسایه در محدود کردن. آن را احساس زمانی که من دیدن شادی چراغ تا چهره خود را و یا حتی اشک پایین آورده با من آواز است.”

شو و سیلورمن همچنین انجام در آلیسو کریک پارک سه بعد از ظهر در هر هفته.

American Legion Post 257 مراحل برای بالا بردن ‘شکوه قدیمی’

به دلیل اختلال ناشی از کوروناویروس خدمات در لاگونا وودز ایجاد کرد را نیز تحت تاثیر قرار شده است. در طول امکانات خاموش شده اند وجود ندارد به اندازه کافی کارکنان به منظور بالا بردن و پایین محل باشگاه وانجمن پرچم روزانه. بنابراین لاگونا وودز ایجاد کرد American Legion Post 257 خواسته بود برای کمک به. به عنوان یک جانبازان سازمان خدمات پست 257 توافق شده است و بالا بردن و پایین آوردن پرچم روزانه در clubhouses.

–ارسال شده توسط دنیس پاول, American Legion Post 257

ساکنان کمک به آماده سازی غذا و تغذیه بی خانمان

چند لاگونا وودز ساکنان آنها در پاسخ به نیازهای کسانی که در اورنج کانتی که در حال منفی تحت تاثیر coronavirus اضطراری آماده سازی وعده های غذایی برای دوستی پناهگاه در لاگونا بیچ آماده سازی غذا کیت برای توزیع جنوبی شهرستان فراگستر (یک سازمان غیر انتفاعی است که آدرس گرسنگی و نیاز به مسکن) و کمک حدود 2000 دلار به لاگونا Food Pantry.

Bruce Johnson, John Mendonca سو Dearing و Rona هنری در میان ساکنان که در حال کار از طریق ملیله یکتاپرست جماعت را “استقبال همسایگان صفحه اصلی” ابتکار عمل برای پیاده سازی این فعالیت ها است. Barbara Ann واتکینز و کانی Goomes هر دو لاگونا وودز ساکنان نیز به ملیله وعده غذایی و مراقبت از کیت درایو است که تولید 140 کیت. کیت-ساخت درایو بود به ریاست دبیرستان junior Ryan Lenney که در تیم رهبری برای ملیله را بی خانمانی ابتکار.

جانسون و Mendonca شده اند داوطلبانه در دوستی پناهگاه (همچنین شناخته شده به عنوان جایگزین محل یا ASL) برای مدت پنج سال به عنوان بخشی از لاگونا بیچ یکتاپرست یاران حمایت از شام یک شب در ماه است. این دو کلیسا در حال حاضر بخشی از یک کنسرسیوم متشکل از حدود 15 کلیساها و سازمان های دیگر که ارائه رایگان شام هر روز از ماه در تغذیه افراد بدون خانه برنامه.

این اصل را فراهم می کند یک محل برای به 45 نفر یک شب به خواب بر روی تشک یا تختخواب تاشو با پتو گرم. آن را ارائه می دهد دوش گرفتن, تمیز کردن لباس های شسته شده امکانات و caseworkers برای اتصال مردم بدون خانه به خدمات و منابع است. مردان و زنان داده می شود و یک تخت در ASL تا 30 روز که باعث بهبود تلاش به آنها را امن دائمی حمایتی مسکن. تا به امروز بیش از 90 مردان و زنان قرار داده شده اند در مسکن دائمی در سراسر جنوب اورنج کانتی.

–ارسال شده توسط Rona هنری و بروس جانسون

براوو لاگونا وودز! جشن موفقیت ها و دستاوردهای ما ساکنان. برای ارسال به براوو ایمیل jkarmarkar@scng.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de