حیدرآباد: MA&UD وزیر KTR همراه با وزیر بهداشت Eatala Rajender برگزار شد بررسی نشست حاوی فصلی بیماری در حیدرآباد داده می دوزند فصل باران های موسمی.

در این دیدار وزیر KTR خواسته مقامات برای افزایش تیرگی و شدت پاشش از هیپوکلریت سدیم برای مبارزه با بیماری های فصلی. او دستور مقامات برای اطمینان فشرده بهداشت و اسپری ضد لاوا در مناطق پر خطر.

وزیر KTR خواسته مقامات به استفاده از شناور جمع آوری زباله ماشین آلات برای تمیز کردن آب سنبل در دریاچه ها. او همچنین خواسته مقامات به راه اندازی یک لحظه ترمیم تیم به تعمیر چاههای در جاده های شهر.

وزیر خواسته مقامات به برگزاری جلسات همگرایی با ادارات مربوطه در دایره سطوح. وزیر نیز دستور به ارائه مالی قدرت به معاون کمیسیون به سرعت عمل در اورژانس کار می کند.

در مجموع 2,412 از اعضای این حشره شناسی تیم GHMC در حال غرقه شدن در ضد لاوا مه پاش با استفاده از 2,200 ماشین آلات

وزیر دستور منطقهای کمیسیون به بورس از وضعیت خود را در بخش مربوطه و با مشارکت عمومی نمایندگان و corporators و ترتیب اضافی اسپری ماشین آلات را به ضد لاوا سمپاشی یک بار در هر پنج روز و پنج فاز یک ماه.

وزیر دستور معاون کمیسیون برای انجام برنامه های آگاهی در نظر گرفتن اقدامات لازم برای مبارزه با بیماری های فصلی مانند دانگ و مالاریا و Chikungunya با مستعمره و آپارتمان انجمن از مه 19 به بعد. وی با تاکید بر پیروی از فاصله فیزیکی در این جلسات.

وزیر خواسته مقامات به استفاده از تجهیزات ویژه ای برای desilting 54 nalas و همچنین مانع شدن nalas که در آن لازم است. او همچنین خواسته مقامات به راه اندازی تابلو نزدیکی منهول برای جلوگیری از هر گونه حوادث است.

وزیر خواسته مقامات برای ایجاد ترتیبات مناسب برای تغییر ساختمان باقی مانده به گیاهان در Jeedimetla و Fathullaguda مناطق.

وزیر همچنین اطلاع داد که 44 جدید basthi dawakhanas خواهد بود به زودی افتتاح علاوه بر این در حال حاضر عملکرد 123 basthi dawakhanas.

وزیر دستور مقامات را به پاکیزگی درایوهای در باز رسم و خواسته آنها را به اتهام صاحبان توطئه برای تمیز کردن کار.

در این جلسه وزیر بهداشت Eatala Rajender قدردانی از شهرداری و مقامات و کارکنان خود را بی امان کار همراه با وزارت بهداشت مقامات در دو ماه گذشته. او همچنین قدردانی وزیر KTR به صورت فعالانه در حال آماده شدن مقامات برای رسیدگی به کار می کند در آینده فصل باران های موسمی.

شهردار Bonthu Rammohan معاون شهردار بابا Fasiuddin MA&UD اصلی, منشی, Arvind Kumar, HMWSSB MD دانا Kishore & GHMC کمیسر Lokesh کومار حاضر بودند.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de