دهلی نو: کاپیتان سابق استرالیا ایان Chappell احساس می کند هند کاپیتان Virat Kohli امادگی برای بازی copybook cricketing عکس و باور نکردنی خود را به تناسب اندام او را بهترین در جهان رودخانه در سراسر فرمت های میان نسل کنونی cricketers.

“از آن گروه (از جمله استیو اسمیت, کین, Williamson, Joe ریشه) Kohli بهترین در تمام سه فرم. که غیر قابل انکار,” Chappell گفت: در ” RK نشان می دهد که به میزبانی Radhakrishnan Sreenivasan در یوتیوب.

“رکورد خود را در هر سه شکل کاملا غیر قابل باور است به خصوص رکورد خود را در فرم کوتاه تر.”

Chappell نظرات آمده پس از سابق انگلستان رودخانه Kevin Pietersen گفت که استرالیا را حلاجی تكیه اسمیت بود جایی نزدیک به Kohli.

Kohli که به ثمر رساند تا 70 بین المللی صدها و بیش از 20,000 اجرا می شود به طور متوسط بیش از 50 در هر سه فرمت.

در توضیح دلایل خود را در مورد چرا او احساس می کند Kohli بهترین است Chappell گفت: “من مانند رویکرد خود را به پنبه حلاجی شده. ما یک مصاحبه با او آخرین بار در استرالیا و یکی از چیزهایی که او در مورد صحبت شد که چرا او نمی بازی فانتزی عکس های خلاقانه عکس های ویژه T20 کریکت.

“او گفت که او نمی خواست کسانی که به خزش در پنبه حلاجی شده خود را در دیگر فرم بازی. بهترین فرم کوتاه بازیکن در زمان من بازی شد, ویو ریچاردز و او فقط بازی معمولی کریکت عکس های اما او قرار داده شده توپ را به خوبی او قادر به نمره در یک نرخ بسیار سریع. و Kohli همین طور است. او نقش سنتی کریکت عکس او نقش آنها واقعا خوب است.”

استرالیا گفت: Kohli به تناسب اندام نیز باعث می شود او را متمایز از معاصران خود.

“نکته دیگر که خارج از غرفه را در مورد Kohli است تناسب اندام خود را و در حال اجرا بین درها. راه او خود را هل می دهد و او را فوق العاده مناسب است. برخی از اجراهای او کاملا شگفت انگیز” گفت: Chappell.

Chappell همچنین با ابراز تحسین Kohli را کاپیتانی خود درس.

“این یکی از چیزهایی است که خارج از غرفه برای من این است که Kohli است (کاپیتان) نیست که از ترس شکست. او آماده به از دست دادن یک بازی در تلاش برای برنده شدن در آن است. شما رو به راه است که به عنوان یک کاپیتان در نظر من است. من دوست دارم که رویکرد است.

“من فکر کردم که او بیش از کاپیتانی خود درس که او را به روحی ممکن است تاثیر خود کاپیتانی خود درس منفی اما من فکر می کنم او reined که در کمی. او ساخته شده است که کار را برای او کاپیتانی خود درس به جای کار در برابر او. او بسیار هوشمند کریکت” افسانه ای کاپیتان گفت.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de