KCR انتقاد مرکز برای درمان متحده به عنوان آن زیردستان

حیدرآباد: تشریح آن تومان 20 lakh کرور بسته محرک اقتصادی به عنوان یک “تقلب آشکار” Telangana وزیر K. Chandrashekhar رائو در دوشنبه ناودان مرکز درمان متحده به عنوان آن زیردستان و گدا.

وی از سوی مامورین که مرکز رفتار به طرز وحشیانه ای با ایالات متحده او در یک کنفرانس خبری گفت در اینجا در شب دوشنبه که به عنوان یک دولت او احساس بسیار دردناک.

توصیف این بسته را “توخالی” و “100 درصد ساختگی” او تعجب اگر این می تواند به نام یک بسته.

می توان این درمان به عنوان بسته است؟: KCR

“به عنوان یک دولت من احساس می کنم بسیار دردناک است. من واقعا احساس می کنید متاسفم. این باید اتفاق نمی افتاد. می توان این درمان به عنوان یک بسته؟”

این Telangana Rashtra Samithi (TRS) رئیس گفت بسته بود کاملا در برابر روح فدرالیسم. “این بی رحم است و کاملا فئودالی. ما نمی بخواهید این بسته” او گفت:.

KCR به عنوان رائو محبوب شناخته شده است ادعا شده که این مرکز در تلاش است تا تسلط متحده است. “نخست وزیر مذاکرات تعاونی فدرالیسم. با استفاده از این بسته این ثابت شده است که توخالی و ساختگی است.”

او گفت: دولت نیز در قانون اساسی دولت ها و نه زیردستان. “همه گفته و انجام داده, ما همچنین اجرای دولت در قانون اساسی دولت است. آنها نه زیردستان. آمریکا باید مسئولیت بیشتر به طور مستقیم به مردم از مرکز,” او گفت:.

با استناد به نظرات مجلات بین المللی سنگاپور و ژاپن KCR گفت: آنها درخواست شد اگر بسته بود با هدف احیای تولید ناخالص داخلی و یا آن را فقط یک jugglery از آمار و ارقام. او با اشاره به این که مرکز داده نشده است حتی Rs 1 لاخ کرور.

او گفت: زمانی که coronavirus به طور کامل نابود دنیای اقتصاد ایالات متحده به دنبال برخی از پول نقد در دست طوری که همان را می توان منتقل به مردم در راه های مختلف.

FRBM محدودیت

KCR یافت گسل با مرکز تخمگذار کردن شرایط برای افزایش FRBM محدودیت برای آمریکا از 3 درصد به 5 درصد و خاطر نشان کرد که حتی وام باید بازپرداخت توسط دولت و مرکز را نمی دهد حتی یک پنی.

“این بسیار مایه تاسف است که مرکز فشار برای اصلاحات برگزاری یک چاقو در دولت’ گلو,” او گفت:.

او گفت: اگر شرایط توسط مرکز برای اصلاحات در بخش های مختلف اجرا شد. این امر تحمیل فشار بر مردم است. “این است که احساساتی که این مرکز باید در اصرار بر اجرای متحده اصلاحات در چهار بخش به واجد شرایط برای افزایش استقراض در این زمان بیماری همه گیر. مرکز دادن برخی از خیریه؟”

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de