دادگاه اسرائیلی می یابد یهودی افراطی به جرم قتل خانواده فلسطینی

اسرائیل و جناح راست فعال Amiram بن-Uliel منتظر در یک دادگاه منطقه ای برای حکم در شهر لاد اسرائيل چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 است. (Avshalom Sassoni/استخر عکس/AP)

اورشلیم — تقریبا پنج سال پس از قتل بی رحمانه یک خانواده فلسطینی در کرانه روستای دوما یک دادگاه اسرائیلی روز دوشنبه به جرم یک یهودی افراطی در سه فقره قتل و دو فقره اقدام به قتل اما متوقف کوتاه از پیدا کردن مجرم به جرم عضویت در یک سازمان تروریستی است.

با توجه به اسرائیل و مقامات Amiram بن-Uliel lobbed کوکتل مولوتف از طریق پنجره Dawabshe خانه و خانواده در صبح زود از جولای 31, 2015 جرقه آتش است که به سرعت در حال گسترش به عنوان خانواده خواب داخل.

سعد و Reham Dawabshe و 18-ماه-پیر پسر علی شد کشته در آتش است. یکی دیگر از پسر احمد بود که در آن 4 فرار با صدمات شدید.


[یهودی افراط گرایان مشعل فلسطینی خانه های, قتل کودک, مقامات می گویند]

گرافیتی ناخوانا در عبری خواستار “انتقام” با یک تصویر از یهودی ستاره داوود روی ساختمان مجاور به سرعت به رهبری مقامات به برچسب آن را یک “برچسب قیمت” حمله. این اصطلاح مورد استفاده برای توصیف خشونت و خرابکاری های انجام شده توسط برخی از مهاجران یهودی و حامیان آنها برای استخراج “قیمت” برای هر گونه اقدامات علیه آنها توسط سربازان اسرائیلی یا فلسطینی غیر نظامی.

بن-Uliel, 25, پسر برجسته غرب بانک خاخام شد به طور رسمی متهم شده شش ماه بعد همراه با جزئی. او با اعتراف به جرم و جنایت و گفت که “انتقام” برای قتل ملاکی روزنفلد اسرائیل یک کشته و یک ماه قبل از آن توسط یک فلسطینی در یک درایو توسط تیراندازی نه چندان دور از دوما.


[اسرائیل indicts دو در آتش سوزی مرگبار در حمله فلسطینی خانه]

کیفرخواست گفت: بن-Uliel و جوان خود همدست ملاقات چندین بار به طرح حمله, حتی نقشه برداری طرح ایجاد کرد. در شب قتل, اما جزئی گفته می شود را نشان نمی دهد و بن-Uliel رفت و به تنهایی به روستا که در آن او انداخت دو firebombs در Dawabshe خانه و دیگری اقامت, پلیس گفت:.

در آن حکم یک پانل از سه اسرائیلی قضات توضیح داد که بن-Uliel بود تبرئه متعلق به یک سازمان تروریستی است. اگر چه این حمله یک اقدام تروریستی آنها گفت: وجود نبود شواهد کافی برای اثبات هر لینک را به سازمان “هاآرتص” گزارش داد.

Menahem Kahana

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

اسرائیل راست افراطی در اعتراض به مرکزی لاد دادگاه منطقه 18 مه سال 2020 خواستار انتشار Amiram بن-Uliel یک یهودی مهاجر به جرم سه فقره قتل بیش از یک 2015 سوزی حمله که به کشته شدن یک فلسطینی کودک و پدر و مادر خود را.

صحبت با رسانه ها در دوشنبه Reham پدر حسین Dawabshe گفت که این حکم را نه پشت او دختر خود را شوهر او و یا نوه خود را. “اما من نمی خواهم دیگر فرزند احمد به جای او گفت:” با اشاره به زنده ماندن ، “ما تجربه زیادی تروما و من فراموش نخواهد شد آن را در 100 سال است. من نمی خواهم این اتفاق برای خانواده است.

اسرائیل داخلی آژانس امنیت شین بت است که وظیفه مبارزه با یهودی افراط گرایی در بیانیه ای گفت که تصمیم دادگاه بود “یک نقطه عطف مهم در جنگ علیه ترور یهودی.” بن-Uliel این جنایات بودند “شدید عبور از یک خط قرمز است.”

رهبران اسرائیل از جمله بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل را محکوم کرد حمله در دوما. “ما در برابر قتل از هر نوع” نتانیاهو گفت: در زمان بن-Uliel بازداشت. “ما در برابر خشونت از هر نوع. ما در برابر نقض قانون در هر کجا که رخ می دهد. ما یک دولت از قانون و ما اجرای قانون در سراسر کشور از اسرائیل و vis-a-vis همه شهروندان اسرائیل است.”

ادامه مطلب

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*