توسط چلسی شرایبر

کمک به نوجوانان خود را مدیریت برنامه پر مشغله خود را سازماندهی خود کوه از مشق شب و از جایی به جای دیگر در زمان می تواند مانند یک کار تمام وقت است. بدانند چگونه برای کمک به آنها را نگه دارید در بالای روز به روز انتظارات و بدون درگیر شدن در نبرد ثابت می تواند گاهی اوقات احساس می کنم غیر ممکن است.

کنترل هرج و مرج و کمک به آنها را به مالکیت خود زندگی می کند با ساخت یک رنگ هماهنگ ایستگاه نبرد در یک محل مرکزی که در آن تمام خانواده می توانید تاریخ های مهم, کارهای و فعالیت های در یک نگاه.

“این مهم است که برای کودکان و نوجوانان به منظور کمک به کارهای خانه که شامل اهداف. زمان رسیدن به سالهای نوجوانی خود را پدر و مادر می خواهند فرزندان خود را به مالکیت اهداف شخصی خود فضاها و وسایل” گفت شنی پارک خبره KonMari مشاور و صاحب مرتب با جرقه. “سازمان مهم است مهارت های زندگی را یاد بگیرند. در حالی که برخی ممکن است به طور طبیعی جذب به سمت سازماندهی بسیاری دیگر پیدا کنید که سازمان مهارت های آموخته شده است.”

ایجاد یک مرکز فرماندهی که همه منجر به می تواند کمک به هر دو پدر و مادر و فرزندان خود را به ماندن سازمان یافته برای سال آمده است.

“هر دو پدر و مادر و نوجوانان به طور یکسان منجر شود بسیار شلوغ زندگی می کند. هماهنگی و مدیریت تمام به برنامه های فردی می تواند یک حقه بازی گفت:” پارک که توصیه می کند نه با تکیه بر برنامه ها و یا تقویم دیجیتال به نگه داشتن همه سازمان یافته است.

اختصاص به یک منطقه خاص در خانه خود را برای کمک به نگه داشتن خانواده سازمان خواهد شد نه تنها کمک به شما و نوجوانی خود را در حفظ صلح در کوتاه مدت, اما آن را نیز خواهد ساخت عادات شما کمک خواهد کرد که نوجوان بود موفق در دراز مدت.

“سازمان يادگيرنده مهارت می رود به مراتب فراتر از خود و اموال. سازمان مجموعه مهارت های مفید در حرفه و کسب و کار و مدارس” پارک گفت.

مرحله 1: استفاده از یک نشانگر هیئت مدیره پاک کردن خشک و یا تخته سیاه تقویم برای نوشتن وظایف و رویدادهای هفته آینده و یا ماه. استفاده از رنگ های مختلف برای هر یک از اعضای خانواده پس از همه وظایف و برنامه ها دیده می شود با یک نگاه سریع است. این هیئت همچنین می تواند کمک به سازماندهی کارهای خانگی و می توان به عنوان مورد نیاز است.

سعی کنید به اختصاص رنگ به هر یک از اعضای خانواده در سراسر ایستگاه.

مرحله 2: به هر عضو خانواده خود را رنگارنگ جعبه فایل برای کمک به مدیریت مقالات. حتی در ما عمدتا دیجیتال متمرکز بر زندگی, مقالات هنوز هم نیاز به سازماندهی و داشتن یک محل مرکزی با یک فضای اختصاص داده شده برای هر یک از اعضای خانواده کمک خواهد کرد که نگه داشتن این تحت کنترل است.

“مقاله یک دسته بندی است که می تواند به راحتی از دست, بنابراین مهم است که برای ایجاد یک سیستم برای نگه داشتن در بالای آن” پارک گفت. “مدیریت مقالات ندارد به پیچیده است. می توان آن را به عنوان ساده به عنوان تعیین bin برای هر یک از اعضای خانواده و یا حتی با استفاده از یک فایل و پوشه برای هر فرد دارای برچسب نام خود را.”

مرحله 3: اضافه کردن رنگی قلاب به فرماندهی ایستگاه برای کمک به سازماندهی و کیف و لباس و اقلام متفرقه. این منطقه می تواند کمک به حداقل رساندن مقدار از زمان به دنبال اغلب موارد استفاده می شود و کاهش درهم و برهمی در اطراف خانه.

گام 4: مطمئن شوید که برای تنظیم یک زمان در هر هفته به روز رسانی مدیره و رفتن را از طریق کاغذ بازی. حتی نشستن به مدت پنج دقیقه به طرح از هفته آینده کمک خواهد کرد که شما اقامت در بالا از وظایف.

“دیدار به عنوان یک خانواده بر اساس بارگیری در این هفته به بیش از آینده تاریخ های مهم” پارک گفت. “این پرورش هم و هر کس خواهد شد آگاه از آنچه در حال آمدن است تا در هفته آینده.”

نرم افزار نکته: می توانید پیدا کردن قلاب فایل یا پوشه در سمت راست رنگ ها ؟ استفاده از واشی نوار رنگ و یا نشانگر برای هر عضو خانواده است که بخشی از این ایستگاه یکی منسجم رنگ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de