با کیفیت بالا گوسفندی را نمی توان به فروش می رسد در 700 تومان: گوشت تجار

حیدرآباد: گوشت گوسفند است که به طور گسترده ای ترجیح داده در حیدرآباد به خصوص در طول ماه مبارک رمضان در روزهای اخیر شده است وجود دارد افزایش و کاهش قیمت گوشت گوسفندی که به دلیل دامپروری بال بیشتر حیدرآباد Municipal Corporation (GHMC) را ساخته اند آن را اجباری برای تمام گوشت گوسفند فروش مغازه شهر به افزایش قیمت گوشت گوسفند محدود قیمت فقط تومان. 600 تا 700.

این Punjagutta گوسفندی فروشگاه یکی از پیشرو گوسفند تجاری در شهر توافق کرده اند که به تصمیم های ساخته شده توسط GHMC,

Md. یونس, Md. عرفان و Md. عمران پرداختن رسانه ها در افزایش قیمت گوشت گوسفند.

مالک از Punjagutta گوسفندی فروشگاه Md. یونس گفت: “ما یکی از قدیمی ترین گوسفند مغازه تجاری در حیدرآباد ما درخواست GHMC به در نظر گرفتن قیمت بالا و کیفیت گوشت گوسفند (به عنوان Potla گوسفند-از) در اطراف تومان قیمت. 675 به تومان.700 ازای هر کیلوگرم در بازار عمده فروشی و هزینه اضافی مانند حمل و نقل, اجاره, قبض, برق, کارگران, پرداخت, آب, فاضلاب, هزینه, افزایش قیمت با کیفیت بالا بره.

آقای یونس بیشتر گفت که از Jiyaguda بازار بسته است گوسفند است که تهیه شده از Kachiguda منطقه هزینه برای یک گوسفند حمل و نقل, تمبر, هزینه آب, کاهش وزن هستند بیشتر اضافه کردن به دلیل این که ما در حال تحمیل ضرر و زیان بزرگ.

آقای یونس درخواست GHMC به موضوع نگاه کنید در اولین و پیشنهاد بدن مدنی برای اجرای بهتر ساختار قیمت گذاری شده است.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*