Harbhajan Yuvraj محکوم افریدی را در سخنان PM

دهلی نو: عصبانی Harbhajan Singh به نام شهید افریدی نالایق از دوستی خود را در حالی که Yuvraj Singh پشیمان تماس خود را برای کمک به پاکستان بازیکن خیریه هر دو سابق هند بازیکنان ابراز ناامیدی خود را ضد هند ،

زمان هند بازکن Shikhar Dhawan نیز محکوم سابق پاکستان allrounder.

افریدی را متهم کرده بود که نخست وزیر نارندرا از ارتکاب مذهبی جنایات در هند در یک ویدیو که رفته ویروسی در رسانه های اجتماعی.

ماه گذشته, Harbhajan و Yuvraj تا به حال نوشته شده ویدئوها در حمایت از “بنیاد شهید افریدی’ که در جمع آوری کمک مالی برای محروم تحت تاثیر COVID-19 بیماری همه گیر.

“آن را افریدی که درخواست من و Yuvi به انجام یک ویدیو در حمایت از او به عنوان پایه و اساس گسترش همه گیر نمی بینم دین یا مرز. اما پس از آن او خواهد زمان و دوباره ضد هند, نظرات” Harbhajan گفت PTI در روز یکشنبه.

“من احساس وحشتناک است که من حتی او را به نام اچ. او نه یک ارزش انسانی است که می تواند به نام یک دوست. من انجام می شود با تماس افریدی یک دوست,” او اضافه شده است.

Yuvraj تکرار احساسات در یک صدای جیر جیر.

“واقعا نا امید شده توسط @SAfridiOfficial را در نظرات به ما محترم’b PM @narendramodi جی. به عنوان یک مسئول هندی که برای کشور من هرگز قبول چنین کلمات. من یک درخواست تجدید نظر خود را دستور به خاطر انسانیت. اما هرگز دوباره,” او گفت:.

آیا او احساس می کنید که حمایت از افریدی را NGO شد خطا قضاوت با توجه به sensititive طبیعت از هند و پاکستان, رابطه, Harbhajan پاسخ داد: “قصد این بود که برای حمایت از یک علت خوب است. اما پس از آن من می شنوم او را ناخوشایند اظهارات در مورد کشور من. در اینجا من سعی می کنم برای حمایت از شما با وجود اینکه شدیدا trolled و پس از آن شما خود را نشان می دهد کلاس.”

پرسید: اگر چرخش تحت تاثیر او Harbbhajan گفت: “نه, من نمی خواهد می گویند آن را تحت تاثیر قرار من چون این مردم هستند که مهم نیست در زندگی من است. من می دانم که این نوع از شخص من هستم. من نیازی به اثبات عشق من برای کشور است.”

“بله من درک می کنم یک نقطه است. تا به حال این شده است یک موسسه خیریه برای وسیم اکرم (ص) بود و من در وبسایت خود او را حمایت من ندارد مورد انتقاد قرار گرفته است یا trolled. زیرا رسول اکرم (ص) هرگز توهین به کشور است. “پس هیچ کس را ناراحت. اما در اینجا این است که یک فرد که خواست برای حمایت از یک علت و سپس سخنرانی ما در کشور ما صحبت می کند بیشتر در مورد او از من است.”

آیا او می خواهم افریدی به دانستن نظر او در اخیر, نظرات, Harbhajan گفت: “Jis گلی jaana سلام nahin uske لخت mein sochna سلام kyun (اگر من قصد ندارم به آج است که مسیر, چرا باید من حتی زحمت فکر کردن در مورد آن).” Dhawan همچنین در زمان به توییتر به بیرون ریختن خشم خود را و نوشت:

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*