دهلی نو: به عنوان بسیار مسری رمان coronavirus بیماری محدود مردم هند در درون چهار دیوار خانه های خود زندگی به حاشیه رانده افراد مشغول به کار در unorganised بخش تبدیل به یک کابوس. با هیچ درآمد ثابت ماهیانه و هیچ خانه خود زندگی می کنند بیشتر در ترس از مرگ از گرسنگی از این بیماری همه گیر. در چنین ناراحت کننده زمان 22 ساله نویدا زن مشخصات arushi right to rebel شده است مانند یک برکت و رحمت برای مردم است. او مطرح تومان 1,30,000 برای فقرا بدون هیچ گونه crowdfunding یا کمپین رسانه های اجتماعی.

اقتصاد کارشناسی ارشد دو رشته دانشجو در دانشگاه ناتینگهام انگلستان و در دانشگاه Tuebingen در آلمان, right to rebel آمد به هند در فوریه 20 به دیدار خانواده او قبل از همه گیر شیوع در کشور است اما نمی تواند به بازگشت به پیوستن به تحصیل خود در آلمان به عنوان تمام پروازهای بین المللی به حالت تعلیق شد. در سراسر کشور مستند او را دیدم قلب غم انگیز, تصاویر, فیلم ها و اخبار را از مردم فقیر تلاش برای نیازهای خود را به عنوان اساسی به عنوان دو وعده غذا. دختر منتقل شد و از این رو تصمیم گرفت برای کمک به آنها.

“من واقعا احساس بد در مورد محروم و افرادی که شغل خود را از دست در این مستند به عنوان کار می کنند در درهم و برهم بخش. بدون داشتن درآمد و در عین حال داشتن هزینه شده است بسیار دشوار است برای آنها. بر خلاف ما آنها نمی توانند کار از خانه و یا هر گونه پس انداز را به در تکیه می کنند. در طول این بحران آنها در حال مبارزه برای به دست آوردن حتی یک وعده غذا در زمان” مشخصات arushi right to rebel گفت: سرپرستان.

او درخواست خانواده و دوستان نزدیک از هندوستان, آمریکا, انگلستان و آلمان برای کمک مالی به هر مقدار معادل هزینه یک وعده غذایی. در ابتدا او یک هدف کمک به پنج خانواده در محیط اطراف خود, اما با پاسخ قاطع از دوستان او شده است قادر به کمک به حداقل 12 خانواده ها در خرید, جیره خود را به پرداخت اجاره خانه و سایر هزینه های لازم.

“من شروع به جمع آوری کمک مالی از طریق تماس با دوستان از هند و آلمان و ایالات متحده و بریتانیا برای کمک به عنوان بسیاری از خانواده ها به عنوان من می توانم. ایده پشت آن بود که هزینه یک وعده غذا در خارج از کشور می تواند به معنای حداقل سه وعده های غذایی عمومی برای یک فرد نیاز در هند. در ابتدا هدف من این بود برای کمک به پنج خانواده, اما من می تواند کمک به حدود 12 خانواده. من بسیار سپاسگزار برای کمک های مالی سخاوتمندانه ای که من دریافت کردم از دوستان من به خصوص از آلمان است. من قادر به جمع آوری در اطراف تومان 1.3 لاخ در 15 روز,” او گفت: سرپرستان.

اکثر مردم او کمک کرده است تا کنون کار به عنوان داخلی کمک می کند, باغبان, cobblers, خودکار, درایور, آشپزی, برق محلی ، قبل از گسترش کمک به مشخصات arushi تضمین اگر مردم چه کسی به او کمک شد واقعا به طوری که کمک های ارائه شده می تواند به افرادی که به آن نیاز ترین. “من انجام یک مصاحبه با خانواده ها قبل از گفتن آنها در مورد جمع آوری کمک در مورد زندگی خود را قبل و بعد از مستند. سپس من توزیع بودجه با توجه به تعداد اعضای خانواده و نیازهای خود را,” او گفت:.

Right to rebel همچنین عاقلانه تضمین است که در حالی که گسترش کمک اعضای خانواده او و او نمی شد و در خطر گرفتن در معرض ویروس. “که من با خانواده ام و همچنین می خواستم به امن من اهدا شده به طور مستقیم به صورت نقدی و یا نقل و انتقالات بانکی,” او گفت: سرپرستان اضافه کرد: “من خوشحال هستم که من می تواند کمک به یک بیت و من قصد دارم برای ادامه به انجام این کار” او همچنین توزیع مواد غذایی بسته به کارگران در کنار جاده.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de