به جنوب کالیفرنیا روش شروع از آنچه که به طور سنتی اوج آتش فصل خدمه در حال حاضر وظیفه اضافی چالش: چگونه به آماده شدن برای جنگ در مقیاس بزرگ آتش سوزی در میان مداوم coronavirus بیماری همه گیر.

با خیال راحت آوردن مواج آتش سوزی تحت کنترل باقی خواهد ماند تمرکز اصلی آتش, مقامات می گویند. اما اجتماعی فاصله می رود که نقش مهمی در نگه داشتن آتش نشانان سالم و همچنین در ارائه خدمات به ساکنان از خانه های خود را با شعله های آتش.

“اولویت ما این است که حفاظت از جان و مال” گفت: تریسی مارتینز یک San Bernardino County Fire سخنگوی. “اگر آتش سوزی رخ می دهد ما یک انتخاب نیست. ما باید به مراقبت از کسب و کار است.”

سوزی های گسترده لزوما محدود فصل به عنوان ویرانگر Woolsey آتشی که در لس آنجلس و ونتورا شهرستان در طول ماه نوامبر سال گذشته نشان داد.

باران های اخیر نیز به معنای کمتر از خشک پوشش گیاهی که سوخت باد رانده آتش سوزی. و کوچکتر blazes که باید شکسته در جنوب کالیفرنیا در هفته های اخیر و ماه بودند به سرعت خاموش.

اما تابستان و اوایل پاییز سال – با خود اغلب در دماهای بالا توفانی باد و رطوبت کم – مطرح به خصوص در معرض خطر آتش سوزی.

“واقعیت این است که یک آتش سوزی است که همیشه یک پتانسیل برای ما” گفت: سروان. Thanh Nguyen اورنج کانتی آتش اقتدار. “ما قرار نیست گارد ما را در همه.”

کمپ تغییرات

ستون فقرات به مبارزه با مقیاس بزرگ از آتش سوزی است که دولت کمک متقابل سیستم است که در آن انواع آتش آژانس بیا با هم به نبرد فروغ. بزرگتر conflagrations به طور معمول در قرعه کشی کمک از سازمان آتش و آتش نشانان بی شماری از سراسر کالیفرنیا و یا حتی چند متحده است.

در دوران اجتماعی فاصله زیادی از برنامه ریزی برای برخورد با تاثیر از coronavirus بر نحوه اجرای کمپ موقت مراکز فرماندهی که در آن آتش نشانی بالاتر یو پی اس در برنامه ریزی استراتژی های سازمان های مختلف تعامل و که در آن خدمه در خط مقدم بازگشت برای استراحت و غذا.

به جای داشتن یک اردوگاه بزرگتر آتش سوزی می تواند متعدد ماهواره ای و اردوگاه های پایه گفت: Sean فرگوسن از لس آنجلس آتش نشانی.

مراکز فرماندهی در طول یک بیماری همه گیر را کمتر در میان تجمع آتش نشانان و برنامه ریزان و همچنین چرخش بیشتر برای خدمه به چنگ زدن نیش و بقیه به طوری که کمتر مردم در این منطقه در همان زمان.

“ممکن است هر زمان و هر کجا که ممکن است ما را حفظ فاصله” نگوین گفت.

جلسات به طور منظم در مراکز فرماندهی خواهد بود بیشتر گسترش در انتخابات گفت: با شرکت کنندگان با پوشیدن ماسک. و یا آنها می تواند به کار گرفته شده از راه دور با خدمه گوش دادن در بر روی یک کانال.

“ما ارتباط خیلی بیشتر از طریق رادیو” مارتینز گفت.

آتش نشانان مشغول به کار خط مقدم احتمال داده می شود زمان بیشتری برای شستن دست و پاکیزگی و یادآوری برای به اشتراک گذاشتن تجهیزات. به جای خواب تریلر هایی که قبلا ارائه شده برای آتش نشانان در بین شیفت خدمه ممکن است نیاز به خواب در چمن خود را در نزدیکی چاه و یا ارائه شده اسکان در هتل ها که در آن آنها می توانند پایبند به اجتماعی فاصله فرگوسن گفت.

پایه اردوگاه به طور کلی به اندازه کافی بزرگ به جای فاصله گفت: Shane Carringer سخنگوی آناهایم آتش نشانی. اما برای کسانی که در خط مقدم آتش اجتماعی فاصله لزوما نمی تواند یک گزینه باشد.

“بچه ها کار با هم در یک کامیون آتش آن بچه ها در حال رفتن هرگز قادر به اجتماعی فاصله” Carringer گفت. “آنها را مجبور به کار در نزدیکی.”

بیشتر مردم در خانه

در کنار هم قرار دادن برنامه های خود را, آتش, سازمان های متکی اند به طور کلی دستورات و آگاهی برای برخورد با کروناویروس محدودیت به جای نوشته عملیات برنامه, مقامات گفت.

“ما به طور کلی روند تفکر در چگونه ما می رویم به این روش” نگوین گفت. “اما هیچ کس دیده نشده بود و هیچ کس آن را تجربه کرده و در عین حال, بنابراین ما در حال رفتن به باید صبر کنید و ببینید.”

“هنگامی که شما در آتش و خطوط گاهی اوقات که آتش در حال رفتن به با شما موافقم همه گیر و یا نمی,” او اضافه شده است.

بیشتر مردم در خانه می تواند از کوره در روند تخلیه حتی سخت تر در طول یک آتش سوزی بزرگ هنگامی که خدمه مسابقه به سمت شعله های آتش در حال عبور از ساکنان در تلاش برای فرار.

“که تنها به پیچیده تر شدن فرآیند داشتن بیشتر مردم در خانه” فرگوسن گفت. “این چیزی است که این حادثه فرماندهان را مجبور به در نظر گرفتن.”

خوابگاه, سبک پناهگاه

در طول آتش سوزی آواره, مردم اغلب مستقر در پناهگاه توسط صلیب سرخ آمریکا که آن هم اجرای خود را coronavirus-آگاه برنامه بازی.

“ما خواهد بود و امیدوارم با همکاری بیشتر خوابگاه-اتاق های سبک و یا حتی اتاق های هتل” گفت: دبی Leahy منطقه فاجعه افسر برای صلیب سرخ آمریکا در جنوب کالیفرنیا.

او افزود که مقامات صلیب سرخ در حال کار با جوامع محلی برای اطمینان بیشتر از این فرد فضاهای در دسترس هستند برای نگه داشتن خانواده سالم.

سنتی پناهگاه مانند کسانی که در مراکز اجتماعی خواهد شد و به احتمال زیاد نیز تابع متفاوت است.

“ما باید در فرآیندها و روش در محل اجتماعی را حفظ فاصله,” لیهی گفت. “آنچه که برای ما کمتر از مردم در یک پناهگاه و باز احتمالا بیشتر پناهگاه است.”

صلیب سرخ کارکنان و خدمه آتش به طور یکسان به طور جدی به آموزش چگونه به انجام نقش خود را در حالی که نگه داشتن دیگران امن در طول بیماری همه گیر.

“ما در حال آماده سازی برای آن” نگوین گفت. “عمومی ایمنی میباشد برای ما. مطمئن باشید ما وجود دارد خواهد بود برای آنها.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de