شما می دانید آنچه M&M را در حال … و شما احتمالا با استفاده از یک 3M محصول. چگونه در مورد 4Ms فرمول برای همه گیر رهایی از استرس? در آخرین بخش در امروز نشان می دهد و MSNBC روانپزشک سو Varma ارائه یک 15 دقیقه ای سلامت روانی عادت طراحی شده برای ایجاد انگیزه و انرژی مراقبان با تمرین تمرکز حواس تعامل معنی دار تسلط و جنبش است.

در حال حاضر ما همه مراقبان — به خودمان و برای خانواده های ما. ما همچنین نگه داشتن چشم در و همسایه و دوستان و همکاران البته در فاصله. استرس به طور مداوم چک کردن در در هر کس و در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی با هر جزئیات از زندگی ما می تواند حتی بیشتر فرد سازمان یافته به کسی که فقط می خواهد به منطقه ،

Varma ارائه می دهد این نکات برای هر یک از 4Ms. اولین تمرکز حواس است که با تعریف ساده توضیح داده شده است به عنوان یک حالت روانی به دست آورد با تمرکز بر یک آگاهی در حال حاضر در حالی که با آرامش تصدیق و پذیرش احساسات و افکار و احساس بدن. او نشان می دهد با استفاده از یک برنامه مانند فضای فوقانی به یک “تمرکز حواس” شکستن و یا هر فعالیت با یک تمرکز — گوش دادن به پرندگان و یا تحصیل در ابرها.

برنامه ریزی معنی تعامل با دیگران ضروری است برای حفظ متعادل و سلامت روان. جلسه در زوم تبدیل شده آنلاین “برو به” همراه با Facetime, اسکایپ و یا واتساپ. دیدن کسی که احساس می کند بیشتر شخصی است. حتی اگر آن را فقط یک تماس سریع زمان صرف شده است به خوبی به ارزش آن. این نیز مهم است که زمان را برای خودتان به بهبود یک سرگرمی و یا یادگیری چیزی جدید مانند نقاشی چهره. با سهولت از یوتیوب و یا آموزشی پلت فرم فقط در مورد هر چیزی می توان آموخت در راحتی از خانه خود را. تصور کنید که رضایت از احساس “حس تسلط” در خود پناه تجربه.

راه قبل از ما تا به حال تا به حال شنیده ام COVID-19 رسانه ها به ما گفت که ما تا به حال به حرکت بیشتر است. فیت بیت از چوب و بر روی مچ دست برای کمک به مردمی نظارت روزانه خود را به مراحل زیرا محققان به ما گفت چه اتفاقی خواهد افتاد اگر ما نشسته بیش از حد. هر چیزی که به شما می شود و حرکت می کند. آن را ندارد به شدید — کشش تای چی چیگونگ و یا یوگا همه تعداد تا آنجا که پیاده, رقص, و یا کار کردن.

با تمرین به طور منظم از 4Ms, Varma گفت: نتایج خود را اضافه خواهد شد تا به 4Rs—بازسازی جوانسازی بهبودی و ترمیم. فکر می کنم که یک فرمول زیر ارزش و به اشتراک گذاری با خانواده و دوستان است. که راه شما می توانید به صورت دوره ای بررسی کنید با هر یک از دیگر و به ستاره طلا برای دستاوردهای بزرگ یا کوچک است. در اینجا به شما سلامتی همه.

نویسنده و سردبیر و گوینده Cheryl راسل یک روستا ساکن هستند. تماس با او در Cheryl@starheart.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de