تخلیه پرواز از دبی اراضی در Mangaluru

MANGALURUR: هوایی هند اکسپرس تخلیه پرواز از دبی فرود با خیال راحت در این شهر بندری با 178 عودت رسمی روز دوشنبه گفت:.

“IX 0814 بوئینگ 737-8HG از دبی فرود آمد در Bajpe فرودگاه در 7:38 بعد از ظهر با 178 مسافر از جمله 99 مردان, 67, 11 کودکان و نوزادان” هوایی هند اکسپرس گفت: با توجه به سرپرستان.

Mangaluru حدود 360 متر در جنوب بنگلور.

پرواز بود و بیش از یک ساعت در پشت برنامه به دلیل یک مانع در این هواپیما که در زمان به عنوان زمان زیادی برای تصحیح شود برای ترخیص کالا از گمرک را خاموش.

“اگر تنها بدون علامت مسافران پرواز در آنها به نمایش در آمد و در آزمایش فرود شده اند و قرنطینه برای 14 روز قبل از رفتن به خانه به عنوان در هر مورد الزامی دستورالعمل اتحادیه وزارت بهداشت به اطمینان حاصل شود که ویروس موجود” اضافه شده رسمی.

این Dakshina کانادا منطقه مقامات دولت و هوش مصنوعی تابعه کارکنان دریافت و پس از عودت آنها وارد ورود به سالن.

“همه مسافران داده شد santiser به شستن دست های خود را و گفته شد به پوشیدن ماسک و حفظ فاصله فیزیکی طبق پروتکل” گفت: این مقام.

طبق این روش عمل استاندارد برای مشاهده همه خارجی عودت مسافران بودند به نمایش در آمد و مورد آزمایش قرار به اطمینان حاصل شود آنها بدون علامت و رایگان از COVID-19 ویروس.

پس از اتمام تشریفات از جمله مهاجرت چک کنید و پر کردن خود اعلام اشکال عودت گرفته شد در دولتی اتوبوس در دسته 14-بعد نهادی قرنطینه در هتل ها و مکان های دیگر در شهرستان.

مسافر گفته شد برای دانلود اجباری قرنطینه برنامه های Aroygya Sethu و Apthamitra قبل از خروج از فرودگاه برای تماس با ردیابی بعد.

دولت ایالت رزرو هتل های ستاره, تفریحی, مهمان خانه ها و مهمانخانه ها در سراسر شهر به قرنطینه خارج از کشور عودت برای 14 روز.

این سرویس برای اولین بار در دولت در فاز دوم Vande بهارات ماموریت برای بازگرداندن رشته سرخپوستان از مکان های خارج از کشور.

باقی مانده 17 پرواز خواهد زمین در بنگلور بعد از 16 روز تا ژوئن 3 از 14 مقصد در سراسر جهان است.

در فاز اول این ماموریت ممکن است از 7-17 هوایی هند و هوایی هند اکسپرس پرواز به شش پرواز به کارناتاکا در آوردن 800 مسافر از جمله 623 به بنگلور و 177 به Mangaluru از لندن, سنگاپور, سان فرانسیسکو و دبی.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*