لکنو: “غزل به mil jayega صاحب ek purani chappal د انجام” گفت: Tiloki کومار (32) به او نشان داد که جوش و برش در پای خود را.

Tiloki یکی از هزاران نفر شده اند که راه رفتن به خانه های خود را از گجرات و کشورهای دیگر.

Tiloki ساکن پیپریچ در گوراکپور گفت که او در یک لباس واحد در سورات و تصمیم گرفته بود به راه رفتن پس از او نمی تواند به قطار.

“من خودم ثبت نام برای Shramik آموزش و منتظر برای یک هفته. هیچ کس نامیده می شود و در نهایت ما تصمیم به راه رفتن به خانه. بهتر است برای مردن در خانه در یک محل ناشناخته,” او گفت:.

او گفت دمپایی داده بود راه حتی قبل از اینکه او وارد مرزهای اوتار پرادش است.

“من شده اند پابرهنه راه رفتن و جوش نیز خونریزی. من هنوز هم به پیاده روی بیش از 300 کیلومتر است,” او گفت:.

Thakur دیگر مهاجر در این گروه گفت که در حالی که مردم آنها ارائه مواد غذایی و آب در طول راه کفش بود در حال حاضر به عنوان یک مشکل عمده.

“تنها از کفش من آمده است بنابراین من باید یک تکه پارچه بیش از آن. ما می تواند بدون غذا برای یک یا دو روز اما راه رفتن غیر ممکن است در این بیماری,” او گفت:.

هر دو Triloki و Thakur رد پول –”از کجا می خواهد ما خرید دمپایی ؟” آنها بپرسید.

با دیدن وضع اسفناک این مهاجران – و بسیاری از آنها پابرهنه راه رفتن – یک فروشگاه کفش مالک در Utaratia در حومه لکنو تا به حال تصمیم به فروش chappals در قیمت از 60 تومان در هر جفت.

یک گروه از شهروندان ارشد که حاضر به فاش شدن نام خود گفت: ما نمی خواهیم تبلیغ این مسئله را نیز خریداری دمپایی از یک فروشگاه محلی و آنها را به کارگران مهاجر در لکنو-بربنکی جاده ها است.

Navin Tiwari یک تاجر شناخته شده و فعال اجتماعی بوده و توزیع مواد غذایی و آب به مهاجران در لکنو-فیض آباد بزرگراه. او در حال حاضر خریداری دمپایی به صورت فله و خواهد بود توزیع آنها را از روز جمعه.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de