COVID-19 نفر در هند عبور 96,000

دهلی نو: هند در روز دوشنبه شاهد کمترین تک روز افزایش 5,242 جدید COVID-19 نفر به عنوان تعداد کل موارد رسیده 96,169 در اولین روز از مرحله چهارم از مستند.

فعال موارد

وجود دارد 56,316 فعال موارد و در مجموع 36,824 افراد درمان شده است از COVID-19 در نظر گرفتن میزان بهبودی به 38. 29 درصد در حالی که 3029 بیماران فوت کرده اند.

وزارت بهداشت گفت: در مجموع 2,715 بيماران گزارش درمان در 24 ساعت گذشته.

آن گفت هند حدود 7.1 COVID-19 موارد مثبت در هر لاخ جمعیت در مقایسه با حدود 60 مورد در هر لاخ جمعیت برای جهان به عنوان یک کل.
Coronavirus موارد در هند در حال حاضر پیشی موارد گزارش شده توسط چین که در آن ویروس سرچشمه گرفته بود.

COVID-19 موارد در ماهاراشترا

ماهاراشترا همچنان به حساب برای نزدیک به یک سوم از کل موارد با دولت در مجموع تعداد موارد ایستاده در 33,053. تامیل نادو گجرات و دهلی نو گزارش داده اند که بیش از 10 ، 000 موارد است.

دولت اعلام کرده است که گسترش مستند تا مارس 31 و تحت دستورالعمل جدید متحده و UTs در حال حاضر ترسیم قرمز و سبز و نارنجی مناطق با در نظر گرفتن پارامترهای به اشتراک گذاشته شده توسط وزارت بهداشت و درمان.

این مناطق می تواند یک منطقه یا شهری شرکت/ شهرداری و یا حتی کوچکتر از واحد های اداری از قبیل زیر بخش ها. در قرمز و نارنجی مناطق مهار و مناطق بافر خواهد بود مشخص توسط مقامات محلی پس از در نظر گرفتن وزارت بهداشت دستورالعمل. در مهار مناطق تنها فعالیت های ضروری باید اجازه داده شود.

تعداد محدودی از فعالیت های خود ادامه خواهد داد به ممنوع باقی می ماند در سراسر کشور است. شب حکومت نظامی باید همچنان به قوت خود باقی می ماند در حرکت افراد برای همه غیر ضروری فعالیت های بین 7 ساعت و 7 هستم.

معاون رئیس جمهور M Venkaiah Naidu اتحاد تاکید بر نیاز به اتخاذ روش های جدید زندگی در وضعیت ایجاد شده توسط coronavirus و پیشنهاد 12-نقطه چارچوب این “طبیعی”. وی تاکید کرد نیاز به نگرش جدید نسبت به زندگی و انسانیت در میان نشانه های این ویروس به احتمال زیاد به ماندن برای مدت طولانی تر از قبل انتظار می رود.

در اینجا بالا coronavirus به روز رسانی روز:

  1. اتحادیه توسعه منابع انسانی وزیر رامش Pokhriyal ‘Nishank’ اعلام تاریخ امتحانات باقی مانده از CBSE کلاس X و XII در دهلی نو امروز. وزیر گفت که امتحانات کلاس X انجام خواهد شد و دانشجویان جنوب شرق دهلی نو در حالی که تنها امتحانات کلاس دوازدهم برگزار خواهد شد برای دانش آموزان در سراسر کشور از جمله شمال شرق دهلی نو است. تمام امتحانات خواهد بود بین 10:30 صبح تا 1:30 pm.
  2. دهلی وزیر Arvind Kejriwal روز دوشنبه گفت که coronavirus موارد در سرمایه های ملی افزایش یافته است به 10,054 موارد از جمله 4,485 درمان/تخلیه و 160 مرگ و میر.
  3. در مجموع 92 کارکنان بهداشتی درمانی از جمله medicos و غیر medicos در تمام هند موسسه علوم پزشکی (AIIMS) دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 در دو ماه گذشته.
  4. در مجموع 536 موارد جدیدی از کروناویروس گزارش شده است که در تامیل نادو در دوشنبه در نظر گرفتن تعداد کل موارد در دولت به 11,760 با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان.
  5. پزشکان پنج تست مثبت برای COVID-19 در جامو و کشمیر.
  6. با 67 پرسنل پلیس آزمایش مثبت برای COVID-19 در ماهاراشترا در 24 ساعت گذشته تعداد کل مثبت COVID-19 پرسنل پلیس در این دولت رسیده 1,273 در روز دوشنبه.
  7. پس از تنها فعال COVID-19 بیمار در مگالایا آزمایش منفی در یک re-test وزیر کنراد Sangma روز دوشنبه گفت که بیمار “می تواند در حال حاضر اعلام شده به عنوان بهبود”.
  8. دو مسافر که در سفر توسط بمبئی-گوا قطار باید آزمایش مثبت برای COVID-19 در نظر گرفتن تعداد کل موارد در گوا به 36.
  9. چهل و شش نفر از کارکنان 14 گردان از بیهار پلیس نظامی که تا کنون آزمایش مثبت برای COVID-19
  10. سه COVID-19 موارد گزارش شده در مرکز رزرو نیروی پلیس در 24 ساعت گذشته. با این که تعداد کل موارد مثبت در CRPF افزایش یافته است به 294.

منبع: ANI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de