به عنوان یک بیماری عفونی, متخصص, دکتر جورج رادرفورد می داند همه چیز در مورد وحشت از COVID-19.

اما یکی وجود دارد خطر که UC San Francisco, استاد, پوشیدن ماسک حاضر است به: آغوش خود را 2 سال با نوه.

برای دو ماه ما شده ایم سخت کوش در مورد ماندن در خانه. اما به عنوان ساکنان منطقه خلیج شروع به سرمایه گذاری با بخش هایی از دولت به تدریج شل شدن مستند محدودیت های ما چگونه حرکت این چشم انداز جدید از خطر و وعده? ما نمی توانیم ماندن جدا شده و ترس برای همیشه لطفا برای.

جدید عادی به نظر می رسد مثل این: زندگی اجتماعی با دقت ساخته شده در اطراف “کاهش خطر” به جای دقیق و مطلق ایمنی جدا پناه.

“ما نیاز به تعادل نیازهای ما با آنچه ما می دانیم درباره کروناویروس” گفت: دانشگاه استنفورد استاد ارتباطات جف, Hancock, مدیر موسس دانشگاه استنفورد رسانه های اجتماعی آزمایشگاه که در حال مطالعه انطباق با اقامت در خانه سفارشات.

“پرهیز کار نمی کند. برنامه های که در حال عملی و تشخیص نیازهای اساسی انسان موفق تر خواهد بود نسبت به کسانی که برنامه های که نمی,” او گفت:. “آیا ما نیاز به یک تعطیلات در کاستاریکا با بسیاری از دوستان ؟ هیچ. آیا ما نیاز به صمیمی و اجتماعی لحظات? بله.”

خطر نیست دودویی کارشناسان به توافق رسیدند. همه-یا-هیچ چیز روش هر دو دارای عواقب بد.

در حال ظهور تحقیقات نشان می دهد که خطرناک ترین تنظیمات اجتماعات بزرگ از مخلوط گروه های اجتماعی که در آن مردم که نمی دانم به یکدیگر نزدیک هستند, آواز چت و commingle. فکر می کنم در سان فرانسیسکو در خارج از سرزمین های جشنواره, که در آن دوستداران موسیقی از پرت و دور افتاده مناطق شلوغ هستند با هم برای ساعت. داخلی و مناطق محدود مانند کافه ها و رستوران ها بسیار بدتر از انفرادی, هوای آزاد, فعالیت های تفریحی مانند گلف و یا پیاده روی.

و زمان مهم: لحظات کوتاه از تماس هستند بهتر است از ساعت.

چه امن معنی چیزهای مختلفی را برای افراد مختلف.

UCSF را رادرفورد را در نظر میزبانی کوکتل در پشت ایوان با دوستان با فاصله امن. تنیس است ؟ بله. کوچک گسسته و رسمی عروسی ؟ احتمالا. یک محله صنایع دستی عادلانه است ؟ بعید است. یک سنگ داخل کنسرت ؟ به هیچ وجه.

هنگامی که در خارج و در مورد “استفاده از ماسک ها مهم ترین چیز است,” او گفت:. “بازی است-changer. ما می توانیم کنترل انتقال است. ما نیاز به نگه داشتن آن را به عنوان کم که ممکن است در طول تابستان.”

UC برکلی دکتر جان Swartzberg خواهد عشق را به آغوش او نوه سنین 10 و 13. اما او و همسرش در 70s به. و پسر و دختر خود را-در هر دو پزشک هستند و به طور بالقوه در معرض COVID-19 در محل کار.

به طوری که آنها باید خانواده پیک نیک در حیاط خلوت در هوای تازه با خیال راحت دور و با استفاده از ظروف خود را. آخر این هفته ناهار با دوستان نزدیک خود را برای اولین بار جمع آوری و پس از ماه مارس را نگاه همان.

“این خطر وجود دارد. اما از آن است که یک کوچک در معرض خطر به دلیل وجود کافی اجتماعی فاصله و آن را در خارج از منزل گفت:” Swartzberg بالینی استاد بازنشسته از بیماری های عفونی و vaccinology در UC برکلی. “این است که قیمت ما در حال حاضر به پرداخت.”

اسکن آسمان برای پرندگان سانتا کلارا دره Audubon Society مدیر متی تلو تلو خوردن و دو نفر از دوستان جرأت را با هم برای اولین بار جمعه جدا با طول یک کشور, جاده های دیدنی از یک لاجورد پارچه سست بافت پرچمی, hawks و 60 گونه های دیگر است. “این احساسی بود. زوم نیست همان. طبیعت انسانی ما تساوی با هم” تلو تلو خوردن گفت.

آنچه نبود به اشتراک گذاشته شده: spotting یا ماشین سواری. زمانی که باشگاه بزرگتر گردش راه اندازی مجدد او گفت: گروه های کوچک خواهد بود. آنها سفر باز تالاب ها و دریاچه ها و برکه ها به جای باریک پوشیده شده از درخت در مسیرهای پیاده روی.

“با دوستان هنگامی که ما چت, ما فقط به طور طبیعی گرایش به سمت هر یک از دیگر, اما پس از آن به یاد داشته باشید,” او گفت:. “با یک گروه بزرگی از مردم است که سخت تر است.”

هنگامی که دوچرخه سوار دیوید Schorow سواری با دوستان مجرد, فایل, همراه, Alameda و در شهرستان کنترا کوستا ایالت جاده های آنها از 25 به 50 فوت از هم جدا. آینده سواری با باشگاه خود غربی چرخ نیز خواهد بود با خیال راحت کشیده و آنها را متفاوت از قبل از همه گیر سواری با هیچ مسیر چاپ ورق و یا یک جشنی پس از سوار شدن غذا.

غرب چرخ دوچرخه باشگاه جمهور David Schorow سمت چپ در طول ناهار در 52 مایل دور سفر سوار از میلپیتاس به Pleasanton در جمعه, مه 15. پیوستن به او است پسر Shuman همسر مونا Schorow و آلما Lalonde. در حالی که تک فایل آنها سوار 25 تا 50 فوت از هم جدا. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از دیوید Schorow)

شبان ترین کنیسه ها و مساجد و کلیساها در حال بحث در مورد چگونه برای محدود کردن اندازه از خدمات زمانی که مقامات بهداشت را خوب به رزومه. آنها را جداگانه اعضا و نیاز به ماسک, در حالی که همچنین در ادامه به ارائه آنلاین عبادت برای اعضای آسیب پذیر.

می تواند وجود داشته باشد “سلف سرویس” همدلی ؟ آن را در دست بررسی است.

خلیج مساحت هنوز محدود کردن بسیاری از فعالیت های در فضای باز است که تشویق به جمع آوری و تماس های ورزشی با بالا لمسی تجهیزات زمین های بازی و بالا رفتن از دیوار خارج از محدوده.

جیمی Kalb, کاپیتان پالو آلتو وحشی گاو Ultimate Frisbee باشگاه انجام شده است رفت و آمد و مطبوع دریل به ماندن در شکل. بازی های آینده متفاوت خواهد بود, بازیکنان گفت. شما می توانید بلوک یک بازی شیر یا خط هنگامی که شما در حال ایستاده شش پا میشه ؟ که سخت و نیاز به یک تغییر عمده در بازی.

“Frisbee چیزی است که شما را لمس کنید. آن را به اشتراک گذاشته شده سطح” گفت: Mike McGuirk مدیر اجرایی منطقه خلیج دیسک انجمن که فقط پرتاب با اعضای خانواده خود.

بیس بال شامل تماس نزدیک و مشترک توپ. بنابراین آیا بسکتبال. گلف امن تر است. گشت و گذار بسیار امن است.

پالو آلتو بولینگ چمن باشگاه ممکن است در نظر ملی جدید دستورالعمل: پوشیدن ماسک. بهداشتی کردن دست. تنها رسیدگی خود را کاسه. ترک خالی پیست بین بازی ها. استفاده از یک حوله تمیز بعد از هر بازی. نگه داشتن یک فاصله امن. و قطعا بدون تف و یا از لیسیدن انگشتان.

“فاصله و زمان. که آنچه مهم” گفت: Swartzberg. “می تواند شما را حفظ اجتماعی فاصله? چه مدت شما در نزدیکی?”

“من راه رفتن را از طریق یک محله جشنواره هنر با ماسک در خطر است, حداقل,” او گفت:. “اما اگر من توقف و صحبت کردن با هنرمند برای 15 دقیقه که نه عاقلانه.”

در یک تحریک آمیز و کثیرالانتشار متوسط پست توماس Pueyo یک استنفورد فارغ التحصیل دانشکده کسب و کار آلوم با تحصیل در رشته مدیریت عمومی و تخصص در روانشناسی رفتاری, منتشر, داده محور, مقاله تجزیه و تحلیل اقتصادی هزینه ها و منافع اجتماعی تجمعات در زمان COVID-19. محاسبات را بلانت ارزیابی از ما چگونه اولویت بندی را به ارزش خطر است.

“اگر ما در ایجاد مبتنی بر سیستم بهداشت و درمان که هزینه (بستری) فقط 10000 $در هر عفونت پس ما باید اجازه می دهد اپرا تئاتر, سینما و کنفرانس ها و کنگره ها” که اضافه کردن بیشتر به اقتصاد به دلیل بالا درآمد او نوشت. “اما ما نباید اجازه رویدادهای بزرگ مانند نمایشگاه ها و یا کنسرت های موسیقی پس از ارزش خود را (درآمد) قطره زیر 10000 $در هر عفونت (آستانه).”

بر اساس مدل سازی اپرا — با گران کرسی کمتر شرکت کنندگان و کاهش خطر — ارزش $33,000 هر عفونت است. بزرگ خشن و بی ادب و شلوغ کنسرت موسیقی دارای ارزش بسیار پایین تر از 400 دلار در هر عفونت است.

تا زمانی که یک واکسن یا درمان موثرتر ما واقعیت جدید و روزانه خود ارزیابی خطر خواهد بود پیچیده تر است ظریف و همیشه در حال تغییر محل گفت: Swartzberg. اما آن را اجتناب ناپذیر و مهم است.

“ما حیوانات اجتماعی. ما نمی توانیم ماندن جدا شده است. ما در حال حاضر می دانم که وجود خواهد داشت بسیار مهم بهداشت روانی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر” گفت: Swartzberg. “اگر شما می خواهید برای جلوگیری از مرگ و میر ناشی از عفونت مردم نمی خواهد که برای غذا و پول را به مرگ از گرسنگی مردن.

“کامل نیست و آن را هرگز خواهد بود کامل,” او گفت:. “ما در حال نخ سوزن از طریق یک سوراخ بسیار کوچک.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de