آنها ملاقات بر روی دوچرخه.

آن سال 2003 کلودیا داغ و آلن Kraemer بودند در توستین دوچرخه سواری باشگاه. آنها در این میان یک مشکل سر بالایی سوار که Kraemer شکست را به آهنگ.

“تپه در حال زنده با صدا و موسیقی” او خواند بدون یک اشاره از طنز.

که همه Ried نیاز به شنیدن. نشان می دهد لحن عاشق او پیوست.

“ما فقط کلیک” مرد گفت.

در حال حاضر 17 سال بعد آنها هنوز هم در حال آواز خواندن نشان می دهد آهنگ و بیتلز آهنگ و التون جان آهنگ و لیتل ریچارد آهنگ. چهار بار در هفته در 7:15 بعد از ظهر داغ و Kraemer میزبان Facebook زندگی می کنند نشان می دهد برای یک زن و شوهر ده بینندگان. آلن نقش پیانو و آواز می خواند در حالی که داغ رقص در اطراف در پر تلالو لباس های خود را در پالم اسپرینگز اتاق نشیمن حوله ای از آهنگ های محبوب.

گاهی او را فراموش كنيم. مرد می خندد در خودش نگه می دارد و درست در آواز.

در این روز از shutdown و اجتماعی فاصله سرگرمی به این آمده است. Coronavirus کشته نشده اما همه گیر است و مردم مجبور به دریافت خلاق در راه آنها خود لذت ببرید. اگر شما در سراسر اینترنت جستجو افراد در حال پخش از راه دور بازی از یکنوع بازی شبیه لوتو. آنها با داشتن شب فیلم (همه در همان زمان). آنها nerding از بازی Dungeons & Dragons. آنها داونینگ آبجو در مجازی مبارک ساعت.

آنها در حال رقص و آواز و گفتن جوک های با قفسه در پس زمینه و بچه ها بالا رفتن بر روی شانه های خود را.

در این وب شما می توانید نمرات کمی حواس او را پرت er سرگرمی.

“مثل ما با داشتن یک حزب با دوستان و آواز در اطراف پیانو” کرامر گفت.

تنها و بدون حزب و یا دوستان است.

در اواسط ماه مارس, Kraemer بود آواز تنهایی در پیانو (“یک بلبل خواندم در برکلی مربع”) هنگامی که مرد قطع شود.

“ما باید انجام دهیم این زندگی می کنند,” او گفت:. بنابراین بعد از آن شب آنها پخش اول خود را نشان می دهد.

در حال حاضر آنها را از این پس به طور جدی آنها تولید روزانه جلسه در 3 p. m. آنها همسایه, کمک به آنها را انتخاب کنید لباس. آنها به طور متوسط بین 20 و 30 بینندگان به آنها انجام دهد. سپس آنها را بررسی کنید صبح روز بعد و خود را نشان می دهد گاهی مشاهده شده است توسط بیش از 100 نفر است. آنها انجام می شود 40-به علاوه نشان می دهد (شنبه تا جمعه).

Anvita شارما می آموزد یک شکل نادر از رقص از شمال هند در کوستا مسا صفحه اصلی. او خواستار وب سایت درس “قرنطینه Kathak.”

برای این رقص او می پوشد زنگ در فوت او.

Anvita شارما می آموزد یک شکل نادر از رقص از شمال هند در کوستا مسا صفحه اصلی. (حسن نیت ارائه میدهد از Anvita شارما)

“این یک جایگزین بسیار خوبی برای مدیتیشن” گفت: شارما که سلامت رفتاری ، “شما باید به تمرکز زیادی بر روی آنچه شما انجام می دهند. هر حرکت مهم است. به شما ابراز ترس و عشق و شادی خود را از طریق حالات چهره است. مردم افسرده یا خسته این است که یک خروجی.”

زمانی که او شروع به قرنطینه درس او امیدوار به دریافت پنج یا شش نفر شرکت کنند.

او 50.

“من نمی توانستم باور این که بسیاری از مردم می خواهید به یادگیری رقص کلاسیک” او گفت:.

اولین جلسه او بود. در حال حاضر او به اتهام 80 دلار در هر ماه برای چهار کلاس در آنلاین Kathak کالا آکادمی.

“این کمک می کند تا شما را به دور از مشکلات خود را” شارما گفت.

آدم Papagan میزبان یوتیوب مجموعه ای به نام “Rock ‘N Roll ، هفته گذشته او در صحبت با مردم را از کسب و کار موسیقی و برخی از دوستان خود در مورد مشاغل از ساحل پسران.

قبل از همه گیر Papagan بود یک سرگرمی راهنمای در لس آنجلس پیشرو گردشگران در O. J. تور “Vanderpump قوانین” تور “محدود کردن شور و شوق خود را” تور و “زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز” تور.

زمانی که این بیماری همه گیر آمار کسب و کار خود را خشک. او در بر داشت خود را به تماشای برخی از اواخر شب تلویزیون را نشان می دهد (میزبانی شده توسط Jimmy Fallon, Jimmy Kimmel و Stephen Colbert) از خانه میزبان.

او تا به حال یک ایده است.

“من می توانید انجام دهید نشان می دهد که به خوبی از کیفیت تولید خود را نشان می دهد” Papagan گفت.

از غرب هالیوود خانه او در گفتگو با مردم در مورد اولین کنسرت حافظه و یا اهمیت ساحل پسران پس از”حیوان خانگی برای تلفن های موبایل” عصر.

“آن را مانند شما در حال رفتن به یک حزب که در آن مردم در حال صحبت کردن در مورد موسیقی,” او گفت:. “این پر خالی برای طرفداران. مردم مانند lightheartedness نشان می دهد.”

اول خود را “حزب” تا به حال 170 نمایش ها در یوتیوب.

“مردم در خانه گیر کرده است و تقاضا برای محتوا” Papagan گفت.

برخی از افراد در گیر در خانه سالمندان دبیرستان که از دست خیلی از نهایی خود را در سال.

کیت, Hancock, مدیر گروه کر در Tesoro بالا ساخته شده یک فیلم از خود خوانندگان. هر یک از آنها ارائه تصویری از خود آواز “فصل عشق” از موسیقی “اجاره”. هنکاک و تیم خود را ویرایش هر تصویری را به چیزی برای هر عضو گروه کر به عنوان یک حافظه از سال 2020 زمانی که آنها از دست بسیار است.

“گروه کر نیست, گروه کر بدون اینکه در همان اتاق,” او گفت:. “با این پروژه ما در حال تلاش برای مهار یک کمی از آن شادی است.”

هنکاک برنده جایزه گرمی موسیقی مربی جایزه در سال 2017. او و گروه کر کردم به آواز خواندن با Jason Mraz, Sara Bareilles, Johnny Mathis و پنج برای مبارزه با.

هنکاک و همسرش, Carly همچنین باید خواند, نمایش آهنگ و آهنگ های مسیحی برای کانال های رسانه های اجتماعی در طول بیماری همه گیر. آنها خود را نشان می دهد (40 از آنها) “Quarantunes از Playroom.”

“جامعه تبدیل به هنر در طول زمان مانند این” هنکاک گفت. “هنر ما راحتی فرار. آنها به ما شادی. ما نیاز به این چیزها.

“هنگامی که وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت در زندگی ما, هنر ارائه قناعت.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de