“بدترین ترس ما متوجه شده اند,” Deepmala Mahla آسیا مدیر برای مراقبت از یک بشردوستانه سازمان در مصاحبه با گفت: امروز جهان بینی. “من هیچ دلیلی برای خیلی خوش بینانه است که تایید تعداد تنها تعداد.” او هشدار داد از اردوگاه’ “بسیار نامناسب بهداشت و امکانات” از جمله کمبود آب و صابون. آلاینده encampments علامت یکی از متراکم ترین مکان بر روی زمین با بیش از 70 ، 000 نفر در هر کیلومتر مربع در مناطق خاص. اجتماعی “فاصله” در این محیط مجازی و عدم امکان.

این تحولات اضافه کردن یک لایه جدید وای به یکی از جهان ترین benighted جوامع است. اکثریت Rohingya پناهندگان در کخس بازار مجبور شدند به پاچه تبعید توسط یک کمپین پاکسازی قومی به رهبری میانمار نظامی آغاز شده است که در سال 2016. بسیاری از پناهندگان ندارد و راهی برای بازگشت به خانه های خود در میانمار در ایالت راخین: روستاهای خود به آتش کشیده شد و اعضای جامعه خود butchered و مقامات در میانمار حاضر به رسمیت شناختن حقوق خود را به تابعیت و اقامت.

سال سیستمیک آزار و اذیت و محرومیت قبل چه گروه های حقوق را به عنوان کمپین نسل کشی علیه Rohingya. “ما در حال صحبت کردن در مورد یک جمعیت است که در حال حاضر عمیقا دچار آسیب های روانی,” Mahla گفت: “و یک بار از آنها رنج می برند از شرایط بهداشتی اساسی” منتقله از فقر و سوء تغذیه است که فقط آنها را بیشتر آسیب پذیر است.

چگونه ممکن است به این ؟ که عمیق تر تروما است که موضوع یک نمایشگاه جدید در موزه یادبود هولوکاست ایالات متحده در دسترس آنلاین در حال حاضر برنامه ای برای نصب و راه اندازی فیزیکی هنوز هم در جای خود برای بعد از آن در سال. از طریق تصاویر و فیلم های شخصی شهادت آن نمودار افزایش آزار و اذیت وارد بر Rohingya — چه کسانی رفت و از هر گروه دیگری در چند قومی گریخته در کشور نیز شناخته شده به عنوان برمه به کسی که هویت به طور پیوسته effaced افزایش قومی و ناسیونالیسم در یک نظامی تحت سلطه دولت است.

موزه را می بیند به عنوان بخشی از نقش خود را یک تعهد نه فقط به داستان هولوکاست بلکه به اطمینان حاصل شود که شرایط که منجر به قرن 20 را شنیع ترین نسل کشی ها تکرار نخواهد شد. برای سال موزه Simon-Skjodt مرکز برای پیشگیری از نسل کشی به دنبال علائم هشدار دهنده زود هنگام برای چنین خشونت و هشدار داد در سال 2015 که Rohingya شد و جمعیت “در قبر خطر برای توده های اضافی جنایات و حتی نسل کشی است.”

“در یک نقطه وجود دارد Rohingya اعضای پارلمان” نائومی Kikoler, مدیر این مرکز گفت: امروز جهان بینی. “و در حال حاضر شما باید یک وضعیت جایی که آنها هستند که اساسا پاک شده از DNA از کشور است.”

“ما شده اند مورد آزار و اذیت توسط برمه, دولت, سیاست, سیاست در آهسته به سوی نسل کشی است که به دنبال نابود کردن ما” Tun Khin رئیس جمهور برمه Rohingya سازمان انگلستان گفت: در یک بیانیه مشترک توسط موزه. “مردم باید بدانند که نسل کشی هنوز هم اتفاق می افتد در قرن 21 و از طریق این نمایشگاه مردم خواهد بود قادر به درک آنچه که ما را تحمل کرده اند. آن را قدرتمند بدانند که ما فراموش نکرده است.”

Kikoler شرح داده شده در این نمایشگاه به عنوان یک ماده در تنظیم “سابقه تاریخی” که Rohingya هستند و چه آنها رنج برده اند. “وجود دارد به رسمیت شناختن خود را حق اساسی برای بشریت هویت و وضعیت حقوقی” او گفت:, و اضافه کرد که او امیدوار است که آن را می رسد مخاطبان در میانمار و کمک می کند تا “ارائه counternarrative برای یک جامعه که قربانی شده.”

کشور است که میله میله به گزارش به دیوان بین المللی دادگستری در لاهه در پایان این هفته در انطباق آن با مقررات مربوط به جلوگیری از نسل کشی و حفظ شواهد ممکن است نسل کشی اما کارشناسان نشانه کمی که در زمینه سیستم های تبعیض علیه Rohingya اند و یا برچیده خواهد شد.

در ضمن ترس و عدم اطمینان گرفتن اردوگاه در کخس بازار و اردوگاه های اقامت اجباری در طرف دیگر مرز. در هفته های اخیر آشنا تراژدی بازی های برگزار شده است را دوباره با Rohingya پناهندگان clambering بر روی شل و ول قایق و braving دریای آندامان برای پیدا کردن پناهگاه در مالزی. نگرانی بیش از coronavirus معنای برخی از آنها اعراض بازیگران شناور در اقیانوس.

“ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از فوت در قایق بیش از این چند هفته گذشته” عمر Waraich جنوب آسیا برای سازمان عفو بین الملل گفت: امروز جهان بینی. “وجود دارد هیچ گور به خود علامت اعداد و هیچ tombstones به ثبت نام خود را. در پایان آنها حتی نمی تواند پیدا کردن زمین به قبول آنها باقی مانده است. آنها مجازات شود نه برای آنچه آنها انجام داده اند اما آنها چه کسانی هستند.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de