عضو خدمه سروان. جنیفر کیسی در تصادف جان باختند نیروهای مسلح کانادا در بیانیه ای گفت: یکشنبه.

“من عمیقا غمگین از دست دادن غم انگیز یک کانادایی عضو نیروهای مسلح, کاپیتان جنیفر کیسی و یک مجروح کاپیتان ریچارد MacDougall در امروز Snowbirds سقوط هواپیما در کملوپس, بریتیش کلمبیا” کانادا نخست وزیر جاستین ترودو گفت: در بیانیه ای که اواخر روز یکشنبه ،

او گفت: اسکادران نشان دهنده “بسیار بهتر از کانادا و نشان دادن برتری از طریق مهارت باور نکردنی و فداکاری” و ارائه تسلیت به کیسی دوستان و خانواده.

“همه کانادایی ها با شما در طول این زمان دشوار است,” او اضافه شده است.

MacDougall بود که خلبانی هواپیما به بیمارستان منتقل شد و انتظار می رود برای بهبود صدمات و جراحات خود, مقامات گفت.

کیسی بود که یک افسر امور عمومی برای Snowbirds. در اصل از Halifax, Nova Scotia او پیوست و نیروهای مسلح کانادا نزدیک به شش سال پیش و پرواز شده بود با Snowbirds از نوامبر سال 2018 است. قبل از او به ارتش پیوست او تا به حال مشغول به کار به عنوان یک روزنامه نگار در کانادا, کانادا پخش Corp. گزارش شده است.

مقامات نظامی گفت: ایمنی پرواز بازرسی انجام خواهد شد تا اطمینان حاصل شود که اسکادران می توانید در ادامه به پرواز با خیال راحت و تعیین علت سقوط. عملیات الهام بخش خواهد بود به طور موقت متوقف آنها اضافه شده است.

“کل تیم دفاع خانواده عمیقا غمگین از دست دادن کاپیتان Jenn کیسی. عمیق ترین تسلیت به عزیزان و همکاران او در Snowbirds این RCAF و همکار امور عمومی افسران” جودی توماس, معاون وزیر دفاع ملی در بیانیه ای گفت: یکشنبه. “ما همچنین مایل کاپیتان ریچارد MacDougall بهبودی پایدار از طریق این سخت ترین زمان است.”

این Snowbirds’ نه جت سفر شده است در سراسر کانادا انجام هوا را نشان می دهد به عنوان بخشی از “عملیات الهام” یک سری از اجراها در نظر گرفته شده به منظور بالا بردن روحیه در میان مردم تعطیل در خانه های خود به دلیل رمان coronavirus بیماری همه گیر.

این تیم از جت ساخته شده راه خود را در سراسر کانادا ابتدا در نوا اسکوشیا و رسیدن به Kamloops در بریتیش کلمبیا این آخر هفته.

به عنوان هواپیما نوسان کردن-دوره تصویری برخاست و سقوط به نظر می رسد برای نشان دادن یک فرد معزول و به عنوان جت کاهش یافت و اسیر پررونق انفجار به عنوان جت ناودان به زمین.

هواپیما careened به جلو باغ خانه تنظیم یک خانه در آتش, در شهرستان کملوپس تایید کرد بعد از ظهر یکشنبه. دیگر صدمات ناشی از تصادف یا آسیب دیده خانه گزارش شد یکشنبه.

یک خبرنگار برای یک ایستگاه رادیویی محلی در مصاحبه با یک خانواده که گفت: آنها در سراسر خیابان زندگی می کردند از خانه در حال سوختن بعد از ظهر یکشنبه.

“همه از دوستان ما شروع به تماس با ما درخواست اگر ما خوب” کریستال کاکس گفت: رادیو NL کملوپس. “همسایگان ما در سراسر خیابان و خانه خود را در آتش است. وجود قطعات هواپیما در حیاط ما.”

پس از سقوط طالبان ایجاد یک بنای یادبود در کملوپس فرودگاه تساوی در خانه علائم قلبی شکل بالن و یادداشت های دست نویس به زنجیره ای پیوند حصار پیوستی فرودگاه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de