ریچارد Lautens تورنتو استار/گتی ایماژ

پنجاه می گذرد به نظر می رسد خارج از Camilla مراقبت از جامعه پرستاری در Mississauga انتاریو است. پنجاه و هفت تن از ساکنان 236-تخت تسهیلات فوت کرده اند در یک شیوع کروناویروس.

MISSISSAUGA انتاریو — این بود که چگونه مریم Witkowski تصویر جشن تولد او. اما با بازدیدکننده داشته است به خانه سالمندان معلق نگه داشتن coronavirus از او تبدیل 90 در مارس 13, بدون, خانوادگی, سکس در اتاق در Camilla مراقبت از جامعه است که او با سه نفر دیگر.

که در هفته Witkowski آزمایش مثبت برای covid-19. در تاریخ 27 آوریل پزشکان به او گفت که خانواده او آن را “شروع” را تعطیل. روز بعد او درگذشت — آخرین قربانی یکی از صدها بیماری است که باید تبحر طریق کانادا تسهیلات مراقبت دراز مدت. خانه های پرستاری حساب 81 درصد از این کشور covid-19 مرگ و میر با توجه به ترزا Tam کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر بسیار بیشتری نسبت از در ایالات متحده است.

شیوع بیماری در 236-تخت Camilla مراقبت از جامعه در این حومه تورنتو شده است و یکی از کانادا مرگبارترین. یک صد نفر از جمله 40 اعضای هیات بیمار هستند با covid-19 با توجه به شرکت مادر Sienna زندگی ارشد. پنجاه و هفت ساکنان فوت کرده اند.

عکس خانوادگی

مریم Witkowski با سه نسل از خانواده اش.

“در روز مادر بزرگ من در گذشت مادر من پرسید که چگونه بسیاری از مرگ و میر وجود داشت و گفتند … بسیار زیادی وجود دارد که خیلی از شیوع گفت:” میشل Kranjcevic, Witkowski را داشتند. “اما آن را مانند آن است و این چیزی است که من را خیلی عصبانی است.”

[حدود 1 در 10 خانه های پرستاری در سراسر کشور گزارش coronavirus موارد]

مقامات می گویند وجود دارد نشانه های دلگرم کننده است که این ویروس گسترش است کاهش در بسیاری از نقاط کانادا است. اما خود را بی رحمانه شلاق از طریق تسهیلات مراقبت دراز مدت همچنان ادامه دارد — باعث تماس برای سوالات استقرار نیروهای نظامی به آمار خانه در انتاریو و کبک و یک پذیرش از نخست وزیر جاستین ترودو که کانادا “عدم” آن افراد مسن.

“ما نباید سربازان مراقبت از سالمندان,” او گفت: در ماه گذشته. “در هفته ها و ماه به ما خواهد شد و همه باید برای پرسیدن سوالات سخت در مورد چگونگی آن به این.”

طرفداران می گویند که پاسخ ندارد ،

“من بوده ام زنگ زنگ زنگ برای دو دهه در این صنعت گفت:” Martha Stewart, رئيس جمهور از خدمات کارکنان اتحادیه بین المللی بهداشت و درمان است که نشان دهنده 60,000 کارکنان مراقبت های بهداشتی. “بحران در حال حاضر در اینجا.”

عوامل متعددی — که ضعیف و سالمندان ساکن جمعیت پیر ساختمان با فضای کمی برای جدا کردن بیمار از سالم زندگی تنگ محله های مکرر و تماس های بین ساکنان و مراقبان — ایجاد تسهیلات مراقبت دراز مدت ظروف پتری.

که روشن بود در اوایل ماه مارس زمانی که کانادا اولین coronavirus شیوع و مرگ و مير در شمال ونکوور Lynn Valley مرکز مراقبت از ظالمانه سایهای ویرانی آمده است.

اما مقامات متمرکز buttressing بیمارستان — آنها درهم به سهام هواکش و مراقبت ويژه تخت. ناتان غرفه یک متخصص امراض دوران پیری در تورنتو سینا سیستم بهداشت و درمان گفت: مراقبت دراز مدت بود که عمدتا نادیده گرفته شده است.

“آن را اجتناب ناپذیر است که این اتفاق می افتاد و این نگران کننده ترین چیز” غرفه گفت. “تصمیم گیرندگان” از ترس رانده شد توسط افراد جوان در هواکش در شهر نیویورک و آیا این حرکت اجتماعی سوزن که مردم در حال مرگ بودند در خانه های پرستاری در جای دیگر و یا حتی در کشور خود ما.”

[عمومی کانادا پرسش: اگر قاتل زنجیره ای, پرستار نشده بود اعتراف او نمی خواهد گرفتار شده اند]

تحلیلگران می گویند این بخش شده است مزمن understaffed. بسیاری از کارکنان از جمله بهداشت و مشاوران و پرداخت دستمزد کم و امرار معاش با کار پاره وقت شیفت در چندین امکانات بدون پرداخت بیمار ساخت آنها ممکن است ناقل انتقال بین خانه.

“ما در واقع ایجاد یک سیستم که طراحی شده برای شکست گفت:” سمیر سینها از سالمندان در تورنتو سینا سیستم بهداشت و درمان و دانشگاه از شبکه بهداشت و درمان.

در انتاریو مقامات بهداشت عمومی در مواجهه با محدود تست کیت در ابتدا توصیه می شود در برابر همه تست دراز مدت مراقبت از ساکنان. آنها همچنین بهداشت گفت: مشاوران مورد نیاز تجهیزات حفاظت شخصی تنها در صورتی امکانات خود را به حال شیوع است. این چپ های بسیاری در معرض خطر داده شده بدون علامت و در واقع افراد مسن اغلب با علائم غیر معمول.

آن را تا اواسط ماه آوریل است که این استان را ممنوع اعلام کرد کارکنان از کار در چندین امکانات مورد نیاز هر کس به پوشیدن ماسک توصیه می شود گسترده و تست صدر کارگران پرداخت. پس از آن بسیاری از ساکنان مرده بود و بسیاری از کارگران بیمار تشدید کمبود نیروی انسانی. در حال حاضر سربازان در کتابخانه مدرسه مدیره و کارکنان و کارگران بیمارستان شده است داوطلب خدمت سربازی برای پر کردن این شکاف.

غرفه بیمارستان کمک می کند. بسیاری از خانه های او گفت: در وسط یک “بحران انسانی که در آن نیازهای اساسی ساکنان نمی توان ملاقات کرد.” همکاران گزارش کرده اند راه رفتن از اتاق و شنیدن ساکنان فریاد برای آب.

Jarred روزنبرگ یک متخصص امراض دوران پیری در تورنتو مایکل Garron بیمارستان نیز بوده است کمک. او گفت: بسیاری از امکانات فاقد PPE تا خود بیمارستان به اشتراک گذاشته شده خود را دارد.

“کارکنان واقعا استرس” روزنبرگ گفت. آنها ترسان و آنها سبب.”

ریچارد Lautens

تورنتو استار/گتی ایماژ

یک ویلچر و وسایل شخصی خارج Camilla مراقبت.

یک کارگر در Camilla مراقبت صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن برای جلوگیری از قصاص گفت: این خانه در ابتدا به کسانی که در تماس مستقیم با ساکنان بیشتر PPE نسبت به کسانی که نمی. یکی از همکاران که او کاهش یافته است, ماسک گفته شد برای استفاده مجدد از آن است. کارمند گفته شد برای استفاده مجدد از لباس او و به حال یک ماسک برای کل یک شیفت.

او بعد از آزمایش مثبت برای covid-19 — “یک تجربه وحشتناک,” او گفت: به خصوص از آنجا که او تا به حال برای منزوی کردن خودش از او فرزندان جوان است. او جوانترین بیدار در وسط شب گریه “من می خواهم مامان من. من دوست دارم مامان. من او را از دست.”

برای دهه متخصص پانل های عمومی و سوالات را گزارش کرده اند سیستمیک کمبود در مراقبت طولانی مدت. قانونگذاران تغییرات وعده داده شده اما چند محقق.

کانادا است که به دور از تنها کشور با فاجعه باری شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از خانه. سازمان بهداشت جهانی گفت: نیمی از اروپا را covid-19 مرگ و میر رخ داده است در امکانات است. نزدیک به 40 درصد از تمام مرگ و میر در ایالات متحده رخ داده است در خانه های سالمندان با توجه به بنیاد خانواده کایسر. حداقل 1 در 10 ایالات متحده خانه های پرستاری گزارش شیوع بیماری با توجه به تحلیل واشنگتن پست.

[خانه های پرستاری مرتبط به نیمی از coronavirus مرگ و میر در اروپا که می گوید]

ملی کانادا بیمه درمانی را پوشش نمی دهد مراقبت طولانی مدت. ترکیبی از مکان های غیر انتفاعی و انتفاعی اشخاص اجرا خانه.

این هفته دولت انتاریو به تصویب رسید اضطراری منظور اعطای این قدرت را بیش از امکانات است که در حال مبارزه با شیوع بیماری.

نام شهری در ایتالیا زندگی ارشد, a publicly traded company که صاحب و عمل 70 سالمندان اقامت در کانادا می پردازد سهامداران سالانه سود سهام از $0.67. آن را اشاره نمی کند covid-19 در طول یک Feb. 20 درآمد سه ماهه تماس بگیرید. نمایندگان مجلس تحویل داده اند اهدا PPE به خانه در طول شیوع بیماری است.

یک سخنگوی این شرکت در پاسخ به سوالات با بیانیه ای گفت این بود “عزادار از دست دادن” از 57 ساکنان در Camilla اما اشاره کرد که 71 ساکنان و 15 اعضای هیات بهبود بود.

“با تشکر از کار سخت تیم ما و سلامت ما در حال حاضر شاهد پیشرفت های مثبت در مبارزه با COVID-19,” سخنگوی ناتالی Gokchenian گفت.

معلوم نیست چگونه coronavirus رو به 50 سال از تسهیلات. کارکنان مراقبت های بهداشتی از یک همسایه بیمارستان اعزام شده است برای کمک به.

خانواده ها می گویند که آنها تلاش کرده اند برای دریافت اساسی پاسخ.

یک مه 8 پیام های صوتی به خانواده های به دست آمده توسط پست هیچ اشاره ای از مرگ و میر. گزارش وقفه و به معنای تعداد موارد مثبت این گزارش در تضاد با آمار و ارقام نوشته شده توسط منطقه ای سلامت بدن است که متفاوت از آن گزارش شده توسط استان.

[کانادا پرستاران است که کار در ایالات متحده در حال ساخته شده را انتخاب کنید از یک طرف]

لیلی ایروین را 49 ساله, خواهر, که , مولتیپل اسکلروزیس, آزمایش مثبت برای covid-19 ماه گذشته. خواهر او health aide شده است کار ایروین گفت: وجود یک دوره دو هفته زمانی که او غرق. او به نام ایروین در اشک چون او نیاز به کمک برش گوشت او و هیچ کس در اطراف.

ایروین گفت: ستاد کمک به خواهر او بوده است “بنابراین مراقبت و محبت” و “در حال انجام همه چیز آنها می توانند.” او مقصر مدیریت برای پاسخ به شیوع بیماری.

“آن سخت شده است در [خواهرم] را به می دانم که همه این افراد در حال عبور دور” ایروین گفت. “او به من گفت روز دیگر ‘وجود دارد فقط دو نفر از ما در سمت چپ این سمت.’ “

هنگامی که کارول فرانسیس شنیده شد covid-19 مورد در سال 94-سال-مادر اتاق ماه گذشته از او خواسته اگر بیمار خواهد بود جدا از سالم است. او گفت: هر کس که درمان به عنوان اگر آنها بیمار بودند.

فرانسیس برنامه ریزی برای رها کردن یک رادیو برای مادرش در روز مادر. این امر می تواند مجموعه ای به یک کشور ایستگاه موسیقی برای زن است که دوست دارد Patsy Cline و گرفتن موهای او انجام می شود. که آن روز صبح او خبر بد: مادر او تا به حال آزمایش مثبت است.

او سپاسگزار برای کارگران مراقبت از مادرش: “کلمه قهرمان فقط آن را قطع نمی کند.” او می داند که او نمی توانست برای مراقبت مادر خود, او گفت:, اما, هنوز, او تلاش کرده است با افکار “من قرار دادن او وجود دارد.”

عکس خانوادگی

مریم و خانواده اش در او تعجب 83 جشن تولد در Camilla مراقبت.

الن Hurley-مرد مظنون به چیزی اشتباه است با مریم پسر خود را 83-سال-در-قانون زمانی که او بیمار در طول تماس های ویدئویی. The New York Yankees متعصب بود نقل مکان کرد و به اتاق خود چرا که او به طور منظم سفر به یک مرد دیالیز بیمارستان. در یکی از آن بازدیدکننده داشته است او اعتراف کرد با چندین عفونت. او آزمایش مثبت برای این ویروس و در بیمارستان درگذشت on May 4.

هرلی-مرد گفت: معلوم نیست چه چیزی باعث او در مرگ است. او گفت: تنها تماس او دریافت از Camilla مراقبت بود بپرسید هنگامی که او را انتخاب کنید تا مرد را از اموال.

“آن snowballed و رفت و خیلی سریع و سپس او رفته بود,” او گفت:. “وجود دارد هیچ بسته شدن.”

Kranjcevic است که عزادار از دست دادن مادر بزرگ خود را و مبارزه برای پاسخ.

“من می دانم که مادر بزرگ من وجود ندارد و برخی از مردم به من بگویید که آن را نه من مبارزه نمی,” او گفت:. “اما از آن من است چرا که من دو پدر و مادر هستند که جمعیتی و اگر خدای ناکرده هر کدام از آنها تا به حال برای رفتن به خانه سالمندان, من نمی خواهم هر خانه سالمندان مثل این.”

ادامه مطلب

صدها نفر از خانه های پرستاری با موارد coronavirus را نقض فدرال عفونت-کنترل قوانین در سال های اخیر

استان های کانادا اجازه می دهد تا قفل-کردن خانواده ها برای جفت کردن و تهدید احساسات صدمه دیده در سراسر

بیش از حد چند ماسک آزمون و کارگران: چگونه covid-19 گسترش از طریق مریلند خانه های پرستاری

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de