پکن: بازارهای سهام آسیا افزایش یافت دوشنبه پس از رئیس ما بانکدار مرکزی ابراز خوشبینی به اقتصاد آمریکا ممکن است شروع به بهبود می یابند در این سال از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

معیار در شانگهای و توکیو و هنگ کنگ و استرالیا همه پیشرفته.

که با وجود ژاپن اعلام آن اقتصاد این کشور در سه ماهه اول و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم به مرحله یک تکنولوژی درگیری با پکن با محدودیت های سفت چینی غول تکنولوژی Huawei.

سرمایه گذاران به نظر می رسد به دنبال گذشته شیوع بیماری به یک بازیابی با وجود افزایش عفونت اعداد در ایالات متحده آمریکا و برزیل و برخی کشورهای دیگر.

پیش بینی هشدار دادن به آخرین بازار شناور ممکن است نارس و بازگشت به حالت عادی می تواند برخی از راه.

ضریب اطمینان بازار به احتمال زیاد باقی می ماند شکننده به عنوان سرمایه گذاران وزن محرک اقتصادی دولت قصد دارد در برابر افزایش US-چینی تنش و اطلاعات ضعیف اقتصادی گفت: Riki اگوا از بانک Mizuho در یک گزارش.

شانگهای کامپوزیت شاخص 0.2 درصد به 2,874.89 و توکیو شاخص نیکی 225 در ژاپن به دست آورد 0.3 درصد به 20,105.84.

این هانگ سنگ در هنگ کنگ پیشرفته 0.1 درصد به 23,819.26.

این Kospi در سئول بود که 0.5 درصد بالاتر در 1,935.73 و استرالیا S&P-ASX 200 به دست آورد 1.4 درصد به 5,478.10. بازار در نیوزیلند و سنگاپور نیز پیشرفته است.

فدرال رزرو صندلی جروم پاول ابراز خوش بینی یکشنبه که اقتصاد ایالات متحده می توانید شروع به دوباره بجای اول برگشتن در نیمه دوم با فرض coronavirus نمی فوران در موج دوم اما گفت که بهبودی کامل نمی شود به احتمال زیاد ممکن است قبل از ورود واکسن.

به نظر می رسد که برای تشویق سرمایه گذاران که به دنبال نشانه هایی از زمانی که اقتصاد جهانی ممکن است به حالت عادی بازگشت.

در مصاحبه با CBS 60 دقیقه پاول گفت: ما اقتصاد اساسا سالم قبل از ویروس مجبور گسترده کسب و کار خاموش شدن ناگهانی و ده ها میلیون نفر از اخراج. پس از شیوع این بیماری شده است موجود گفت: اقتصاد باید قادر به جهش قابل ملاحظه ای است.

ما رکود شد و در نتیجه یک رویداد خارجی به جای مشکلات مالی ناپایداریهای که منجر به بحران 2008 که ممکن است به این معنی ما می تواند به یک اقتصاد سالم و نسبتا به سرعت پاول گفت.

پاول و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin با توجه به ظاهر پنج شنبه قبل از مجلس سنا پنل به گزارش ریکاوری کردند.

انتظار سیاستگذاران به اعتصاب محتاط تر تن و تاکید کرد که ما نه از جنگل و در عین حال که بیشتر خواهد شد و بیشتر محرک در اینده نزدیک, Stephen Innes از AxiCorp گفت: در یک گزارش.

در همین حال دولت ژاپن گزارش روز دوشنبه جهان سوم بزرگترین اقتصاد قرارداد با 0.9 درصد در سه ماه منتهی به مارس در مقایسه با سه ماهه قبلی است.

که سقوط شدید نشان می دهد وجود دارد بسیار بدتر آمده در سه ماهه جاری تام Learmouth از اقتصاد سرمایه گفت: در یک گزارش.

در وال استریت شاخص های سهام ایالات متحده تبدیل شده خود را در بزرگترین هفتگی از دست دادن نزدیک به دو ماه.

S&P 500 index 11.20 امتیاز به 2,863.70. آن به پایان رسید پایین 2.3 درصد برای این هفته است.

شاخص Dow Jones Industrial Average با 0.3 درصد به 23,685.42.

شاخص Nasdaq composite با اضافه 0.8 درصد به 9,014.56.

در همین حال کاخ سفید اضافه شده به تجارت قطعیت با محدودیت های سفت روی Huawei Technologies Ltd.

مقامات آمریکایی می گویند هواوی یکی از بزرگترین سازندگان گوشی های هوشمند و تجهیزات شبکه است یک خطر امنیتی است که این شرکت را رد می کند.

واشنگتن گفت: غیر ما شرکت هایی که در ساخت تراشه پردازنده برای Huawei باید برای به دست آوردن اجازه استفاده از فناوری آمریکایی یک حرکت است که تهدید به اخلال در فروش.

Huawei پیش هشدار داده است که بیشتر تحریم های جدید آمریکا علیه شرکت ممکن است ماشه دولت چین اقدامات تلافی جویانه علیه آمریکا شرکت.

دولت های اروپایی در حال بازگشایی کارخانه ها و مغازه ها و کسب و کارهای دیگر اما پیش بینی هشدار یک بهبود اقتصادی می تواند کند.

چینی اطلاعات منتشر شده در هفته گذشته نشان داد تولید و فروش خودرو در حال بازیابی است اما هزینه های مصرف کننده بزرگترین راننده از رشد دومین اقتصاد جهانی هنوز هم در حال کاهش در میان گسترده زیان کار است.

در بازارهای انرژی محک نفت خام ایالات متحده به دست آورد 1.23 دلار به تومان 30.75 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک.

قرارداد رز 1.87 دلار به تومان 29.43 در روز جمعه. قیمت نفت خام برنت به قیمت بین المللی روغن و پیشرفته 1.31 دلار به تومان 33.81 در هر بشکه در لندن است. این افزایش دلار 1.37 جلسه قبلی به 32.50 دلار.

دلار به دست آورد به 107.10 ین از روز جمعه 107.08 ین. یورو بدون تغییر بود در USD 1.0828.

منبع: AP


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de