آندرتیکر نظر از لندن شیوع کروناویروس

لندن — Kafil احمد خط مقدم مراقب که وظایف begin زمانی که پرستاران و پزشکان می توانید انجام دهید نه بیشتر. کار خود را ضروری است در همه زمان ها به خصوص در طول یک بیماری همه گیر که بیشترین احتیاط و مهربانی لازم است — در عین حال او را در میان برای اولین بار در جشن ملی دور از کف زدن.

احمد آندرتیکر. او اجرا می شود Al-چرخیدن اسلامی اعتماد عزاداری از بازگشت از گرینویچ مرکز اسلامی برجسته مسجد در جنوب شرقی لندن است. حتی به عنوان کسی که عادت کرده اند به دیدن مرگ نزدیک او شاهد همه چیز در طول رمان شیوع کروناویروس که او هرگز نمی تواند تصور است.

احمد نشسته در دفتر کار خود در پایان یک روز طولانی در سردخانه. (گاس پالمر)

در اجرا به ملکه الیزابت بیمارستان شد شگفت زده برای پیدا کردن یک ردیف از یخچال کامیون پارک شده در پشت خروج. صحنه داخل بیمارستان شد و حتی بیشتر نگران کننده است.

“وجود دارد اجساد در همه جا: در راهروها و معابر در چیلرهای,” او گفت: یادآوری ردیف به تازگی مرحوم همه در کیسه zippered. “آن را بسیار دشوار بود بسیار دشوار است.”

در زمان عادی احمد و دیگران که داوطلب در مراسم تشییع جنازه خدمات یک موسسه خیریه عمل خواهد آماده و دفن سه یا چهار بدن در ماه است. در اوج coronavirus مرگ و میر در لندن در ماه گذشته احمد آورده و شش به سردخانه در یک روز. سرعت کاهش پیدا کرده است و پس از آن. “من رفته ام در حال حاضر چهار روز بدون دفن” احمد گفت. اما آن را هنوز هم به دور از عادی.

اسلام او اشاره کرد, مجوز خروج از برخی شیوه های تدفین در زمان فاجعه مانند بلایای طبیعی و طاعون.

احمد و دو داوطلب قرار داده در تجهیزات حفاظتی قبل از آماده سازی بدن برای کفن و دفن. (گاس پالمر)

به طور سنتی یک بدن شسته; پیچیده در ملحفه ساده; دعا و به خاک سپرده شد به سرعت معمولا در عرض یک روز. اغلب قبل از همه گیر و بستگان و دوستان کمک در آماده سازی بدن است.

اما در حال حاضر احمد و داوطلبان لازم نیست جدا کردن کیسه های بدن به جز برای بررسی مچ بند دستبند به مطمئن شوید که آنها در حال چیدن فرد مناسب.

خدمات مراسم تشییع جنازه کارگران اقدامات احتیاطی در موارد افرادی که نیست تست شده برای coronavirus اما که ممکن است در معرض. (گاس پالمر)

آنها دیگر شستن مرده است. آنها نم نم تمیز کردن شن و ماسه را بر روی بدن کیسه و با پارچه مزین کردن یک کفن بیش از آن را قبل از قرار دادن مرحوم در یک تابوت.

تنها پنج تن از اعضای خانواده مجاز در gravesite ایستاده شش فوت از هم جدا.

کل زمان احمد و یاران او در حال پوشیدن کامل تجهیزات حفاظت شخصی — لباس غشاء و فرآیندهای غشایی, دستکش و ماسک.

“این بسیار خطرناک است. ما احساس می کنیم ما در خط مقدم جبهه خط” احمد گفت. “شما باید بسیار مراقب باشید در تمام که شما باید انجام دهید.”

احمد 65 سال بازنشسته عامل سفر خود را به بیماری های زمینه ای که به لندن نقل مکان کرد از بنگلادش در سال 1977. پس از او داد تا تمام وقت کار او به عنوان یک مترجم برای شهرداری و دیگران. او به شش زبان صحبت می کند. او و همسرش سه فرزندان: یک مدیر اموال یک یک معلم و یک مدیر که با این نسخهها کار برای خدمات بهداشت ملی.

بستگان دعا دو متر از هم جدا قبل از دفن در قبرستان مسلمانان. (گاس پالمر)

احمد شروع به کار داوطلبانه با خدمات مراسم تشییع جنازه در سال 2006. او گفت که این یک افتخار است برای آماده شدن مرده برای دفن است و او خوشحال است که قادر به خدمت به جامعه خود را به خصوص در حال حاضر در یک بحران.

دولت بریتانیا راهنمایی است که افراد مشکوک به درگذشت رمان کروناویروس “باید به عنوان یک منبع بالقوه عفونت در حالی که آنها باقی می ماند در مراقبت از محیط زیست, آیا یخچال یا نه.”

برخی از احمد داوطلبان باید دور ماندند از ترس. “آنها خانواده آنها وحشت برای خانواده خود را. من درک می کنم” او گفت:. چند روز سرپرست این مسجد شده است تنها به او کمک کند. گرینویچ مسجد مانند تمام مکان های عبادت در انگلیس توقیف شده است در طول بیماری همه گیر.

هر چند احمد طول می کشد کار خود را به طور جدی او را غم انگیز ، او جوک به دوستان خود “من می گویند سلام به این ویروس هر روز. من می گویم سلام و من می آیند. من یکی از آنهایی که خوش شانس. تا کنون.”

او گفت: “این خداوند است که وظیفه محافظت از ما و من اعتقاد دارم که او خواهد شد چرا که بدون ما, که کمک خواهد کرد که خانواده؟”

اما هیچ تضمینی وجود ندارد او می داند ساعتی خاموش همکار undertakers و کارکنان در مساجد اطراف لندن که زده شده توسط ویروس.

یک فرحزاد و در حالی که خاک ریخته است بیش از پدرش تابوت. (گاس پالمر)

او گفت که به عنوان بخشی از ایمان خود او معتقد است کسانی که می میرند از این ویروس در حال شهدا که به سرعت صعود به آسمان است.

“اما این خیلی سخت است که در خانواده,” او گفت:.

گاس پالمر کمک به این گزارش. عکس ویرایش شده توسط Chloe کلمن. طراحی شده توسط ویکتوریا آدامز Fogg.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*