لین یک خلبان برای ماموریت حمل و نقل هوایی یاران مستقر در آمریکا مسیحی و کمک های انسان دوستانه سازمان ساخته شده بود در این سفر بسیاری از بار قبل. او را در دریاچه Sentani پرواز برای ده ها مایل بیش از ضخامت زمرد, جنگل, صعود بیش از یک جفت قوی سنگ آهک پشته کوه و پس از فرود به دره فرود در یک باند که رفت تا تپه.

اما لین پرواز هرگز وارد به عنوان انتظار می رود. دو دقیقه پس از او صعود بیش از دریاچه Sentani او فرستاده اورژانس تماس پریشانی radioing بازگشت به برج که او دچار مشکل شد. سقوط هواپیما به سرعت به آب است. روستاییان زندگی می کردند که در امتداد ساحل با عجله به دریاچه در جستجوی او اما خیلی دیر شده بود.

Lin کشته در تصادف. او 40 سال.

اندونزی جستجو و نجات مقامات بهبود بدن و هواپیما از آب و علت این تصادف در دست بررسی است و توسط مقامات مسئول در جاکارتا براد Hoaglun سخنگوی MAF گفت واشنگتن پست.

“او انجام آنچه او دوست داشت در خدمت مردم او را دوست داشت در یک محل است که او را دوست داشت که او احساس عمیقا عمیقا به نام” گفت: او از دوستان نزدیک کریستی Geaslen, که, شوهر, Joel خدمت با لین.

روز جمعه حدود 300 نفر حضور داشتند معشوق مبلغ تشییع جنازه در Sentani اندونزی با پوشیدن ماسک و نشستن در اجتماعی دور ترتیبات. لین که در پشت برگ پدر و مادر او دو خواهر و یک برادر زاده حال صرف آخرین دهه از زندگی خود را رسیدن به پرواز مهارت های مورد نیاز برای یاران تجارت حرفه ای در امنیت سایبر برای او چه پیش بینی خواهد بود مادام العمر خدمات به جدا از مردم نیاز دارند.

در او چه خواهد بود فصل آخر, او تا به حال اختصاص داده شده خودش در طی چند ماه گذشته به ارائه پیشگیرانه covid-19 منابع به دور افتاده ترین گوشه پاپوا و همچنین آوردن غیر coronavirus بیماران به بیمارستان های تخلیه پزشکی.

“چه چیزی تبدیل شده است بسیار روشن در طول چند روز گذشته است که نبود آن شرایط از این رویداد منفرد اما وزن او تمام زندگی ساخته شده است که چنین تاثیر” تعقیب رینولدز, دیگر محلی, مبلغ گفت: در ادای احترام در جمعه یادبود.

Lin, دختر تایوانی مهاجران رشد در کلرادو و مریلند قبل از وي به موسسه تکنولوژی ماساچوست که در آن او به دست آورده و دو درجه در علوم و مهندسی کامپیوتر. او همچنین تفننی در گیتار و پیانو و حمل و نقل هوایی خصوصی برای سرگرم کننده است. او “نابغه” جوئل Geaslen گفت و در عین حال “او خیلی فروتن یکی نیست به لاف زدن در مورد کسی که او بود.”

او به عنوان یک متخصص برای نیروی هوایی ایالات متحده و خصوصی امنیت سایبر شرکت تا زمانی که او احساس کشیده به سمت کار تبلیغی او به عنوان توضیح داده شده در یک MAF تصویری در مورد خدمات خود را.

هنگامی که او در بر داشت MAF “من می دانستم که از آن لحظه که این چیزی بود که خدا برای من بود,” او گفت: در این ویدئو.

“بسیاری از اوقات هنگامی که مردم فکر می کنم از یک مبلغ آنها نمی فکر می کنم از آنچه من انجام,” او گفت:. “آنها فکر نمی کنم از پرواز یک هواپیما و یا تعمیر یک کامپیوتر است. آنها فکر می کنم از کسی که در خارج وجود دارد و اسناد و نه فقط آنچه که ما انجام بسیاری از زمان. نماز من هر روز صبح است که به سادگی که من می تواند حساس به روح القدس و من می تواند یک برکت و رحمت به نحوی به کسی که در آن روز.”

پس از نزدیک به یک دهه از آموزش Lin وارد اندونزی برای آموزشگاه در سال 2018 قبل از شروع انسانی پروازها در پاپوآ سال گذشته است. او بخشی از یک گروه نخبه از خلبانان انتخاب شده توسط ماموریت حمل و نقل هوایی کمک هزینه تحصیلی به تحویل ضروری زندگی-حفظ کالا به برخی از مهمترین پرت و دور افتاده و فقیر روستاها در جهان است که اغلب غیر قابل دسترس با ماشین.

به تازگی برای MAF که به معنای ارائه covid-19 تست کیت تب و سرفه-امداد رسانی دارو و تجهیزات حفاظت فردی به روستا که در آن شیوع خواهد بود غیر قابل عبور. در برخی موارد آنها تحویل اساسی بهداشت عمومی اطلاعات, به عنوان برخی از گروه های بومی در پاپوا بدون اینترنت و یا حتی برق نمی شد حتی آگاه از covid-19 تهدید همکاران او گفت: پست.

در هفته قبل از او درگذشت Lin نیز پیشگام تلاش برای خرید صدها جعبه صابون برای تحویل — یکی دیگر از لوکس اغلب در بر داشت در برخی از Papuan روستاها همکاران او گفت:.

“شما نگاه مردمی وجود دارد و قلب خود را حرکت می کند با شفقت” جوئل Geaslen یک MAF خلبان با لین گفت: پست. “شما ببینید چه مقدار از آنها ندارد و یا راه آنها زندگی می کنند و شما فکر می کنم چگونه می توانم یک برکت و رحمت برای این مردمی ؟ که بخشی از آنچه نقل مکان کرد جویس. او را دیدم به نیازهای دیگران و او می خواست به آنها کمک کند.”

لین یک نقطه به نقطه دریافت به دانستن مردم در روستاها تقدیر کرد و گفت براک لارسون یک MAF همکار. آنها به طور معمول خط باند فرودگاه منتظر هواپیما ورود مانند آن بود صورت ماه و لین خواهد لرزش دست در دست همه آنها. او تا به حال یک راه با اندونزی همسایه بیش از حد یابی آنها به سرعت در حالی که در سکوت انجام متمایز خود را که آیا آن را برای پیدا کردن یک دکتر و یا کمک به تعمیر سقف. “اما او هرگز به کسی بگویم که در مورد آن” کریستی Geaslen به یاد می آورد.

“تنها زمانی می شنیدم که در مورد آنچه که او انجام داد این بود که از همسایه. او خیلی خوب بود فقط در مورد محبت مردم,” او گفت:.

لین تا به حال فقط گواهی شده برای پرواز انفرادی در پاپوآ در ماه مارس یک دستاورد بزرگ پس از سالها آماده سازی از جمله رسیدن به یک خلبان تجاری مجوز و رتبه ساز. در یک لحظه به یاد می آورد توسط رینولدز در طول ادای احترام Lin مشترک نقطه عطف با دوستان خود را در یک ایمیل گفت: “در پاسخ به یکی که او تا به حال “ساخته صلح” با خطرات ناشی از ماموریت “،”

“آن را نمی ترساند مرا به پرواز,” او نوشت. “اگر من بمیرم انجام این کار پس از آن من درگذشت انجام آنچه خدا به نام من و من هیچ تاسف در مورد آن است.”

دو روز قبل از مرگ او لارسون گفت که صلح از ذهن مشهود بود. آنها در یک گروه مطالعه کتاب مقدس که در آن این موضوع بود که چه معنی آن را به شادی در زندگی خود را? این موضوع تا حد زیادی علاقه مند Lin چرا که او احساس کردند که او واقعا آن را در بر داشت در پاپوآ, لارسون گفت.

“او فقط در ابر نه” لارسون گفت: پست از اندونزی. “به نظر می رسید او فقط به طور کامل از محتوا است.”

او گفت: تاثیر لین ساخته شده در زندگی مردم او خدمت کرده بود و روشن در ادای احترام آنها به سمت چپ برای او.

بر روی باند فرودگاه جایی که آنها انتظار داشتند Lin به زمین در هفته گذشته تنها به شنیدن از مرگ او مردم در Mamit چپ گل سرخ و دست نوشته به زبان چینی و انگلیسی.

“خلبان جویس Lin ‘تا ما دوباره ملاقات” است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de