فقط سام (سامانتا دیاز) رسما 2020 را “بت آمریکایی” برنده. 21 ساله هارلم بومی تاج گذاری شد در طول فصل مجازی در آخر ABC یکشنبه, مارس 17.

محلی مورد علاقه جانی غرب از موریتا بود که آخرین جنوب کالیفرنیا مجری ساخته شده آن را به بالا 5.

با توجه به گسترش رمان coronavirus “بت آمریکایی” طرفداران داده شد عجیب و غریب, کوتاه فصل است. نشان می دهد چرخد و از اجرای برنامه از شرکت کنندگان و در خانه قضاوت از کتی پری, Luke Bryan و لیونل ریچی. طرفداران رای خود را عملا برای این فصل — 18 فصل به طور کلی, اما سوم در الفبای.

قبلا بالای 7 فینالیست انجام داده بودند و آهنگ از آهنگ های مورد علاقه خود را از دیزنی فیلم و تحویل اجراهای است که ادای احترام به مادران در روز مادر قبل از رفتن به این هفته آخر.

  • رینگو استار انجام در Segerstrom سالن در روز پنج شنبه, اکتبر. 20, 2016. (عکس Kyusung گونگ اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • رئيس بود پشت پیشخوان در پارچه دفتر پست. او همیشه لباس های شسته و رفته و مرتب اما دفتر او ظروف سرباز یا مسافر است و او همیشه misplacing ایمیل. این کار او منجر به شهروندان و بازدید کنندگان به پارچه تحویل پست برای او بنا به مناسبت. او شده است به سرقت “به Mayfields معمولا ما را ترک به تنهایی اما پس از آن به من داده اند تا منطق زمانی که Mayfields در سوال او گفت:” در طول “شهر ارواح زنده” در Knott را بری مزرعه.

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • مدال طلا Fabian Cancellara سوئیس جشن بر روی سکو از مردان فرد زمان محاکمه رویداد در بازی های المپیک تابستانی در پنتل ساحل, Rio de Janeiro در روز چهارشنبه

  • Gambian جمهور آدما بارو استقبال جمعیت پس از ورود در بانجول فرودگاه در گامبیا روز شنبه, ژان. 26, 2017, پس از پرواز از داکار, سنگال. گامبیا جدید رئیس جمهور به سرانجام رسید در این کشور یک هفته پس از ادای سوگند از دفتر در خارج از کشور در میان گردباد بحران سیاسی است. در اینجا نگاهی به این جست و خیز کردن از حوادثی که منجر به آدما بارو بازگشت â و تبعید از کشور دیرین رهبر. (AP Photo/جروم تاخیر)

همراه با غرب باقی مانده شرکت کنندگان شامل فقط سام همراه با 22 سال runner-up آرتور کان (که قبلا Dibesh Pokharel) در اصل از نپال و در حال حاضر ساکن در کانزاس; 26 ساله بیکرزفیلد کالیفرنیا. خواننده و ترانه سرا Dillon, James; لویی شوالیه, 19, از فیلادلفیا, پن.; فرانسیسکو مارتین, 18, از سان فرانسیسکو, کالیفرنیا.; و جولیا گارگانو, 21 از استاتن آیلند.

آن را به سرعت رفت و از هفت مسابقه به پنج عنوان شوالیه و گارگانو بودند بلافاصله حذف شده است. نهایی پنج اعطا شد این فرصت را به انجام آخرین بار قبل از رای گیری بسته شده است. جیمز آیا یک روح twangy تفسیر از اریک کلپتون را “تغییر جهان” و پوشش از باب دیلن را “این بار آنها در حال تغییر” که پری اشاره کرد صدا “اعتماد به نفس بیشتری” از زمانی که او برای اولین بار خواند و آن را در هاوایی نشان می دهد. مارتین تحویل یک لودگی نسخه از هری استایلز’ “شما عشق ورزیدن” و بازبینی خود را در “آلاسکا” توسط مگی راجرز به عنوان طرفداران در ماسک را تشویق می کردند او را از بالکن.

فقط سام و قضات تحت تاثیر قرار با قدرتمند را در “بت آمریکایی” فصل یک برنده کلی کلارکسون در “Stronger (What doesn’t Kill You)” و پس از او خواند “برخاستن” توسط Andra روز” برایان گفت که آهنگ “ساخته شده است برای او.” کان در آمد داغ با Gavin DeGraw است: “من نمی خواهم به” و لنگ کردن و در عین حال یکی دیگر از نسخه از Creedence Clearwater Revival است “آیا شما تا کنون دیده باران” بود که ریچی اشاره او به “بهترین در سبک و شخصیت.”

غرب شکست خارج از صفحه کلید برای “شما نمی توانید نگه داشتن یک مرد خوب پایین” توسط James & Bobby پاک و نهایی آهنگ شجاعانه تصمیم به رفتن با او اصلی “Makin’ عشق است.” Bryan آن را به نام “رادیو آماده” و پری گفت که او می تواند بشنود کسی مثل Mark Ronson تولید آهنگ است. غرب نهایی شد جنوب کالیفرنیا ثابت ایستاده پس از سوفیا James, 20, از ساحل طولانی و Makayla فیلیپس, 17, از Temecula هر دو حذف شده هفته قبل.

خانه مخاطبان نیز درمان به عملکرد پری جدید تک “بابونه” و برایان آخرین “یکی مارگاریتا” یکشنبه شب و در آخر فقط سام پیوست ریچی و سابق “بت آمریکایی” مسابقه به صورت “ما در جهان” که در جشن 35 سالگرد این سال است.

قبل از نشان دادن قضات در زمان به توییتر به بحث در مورد انجام این نشان می دهد از راه دور و در جهانی همه گیر.

“اگر شما در حال انجام خوب کمک به فرد در کنار شما” ریچی ارائه شده اشاره کرد که در یک فصل از هرج و مرج مطلق این نتیجه رسیده است در پایین به برخی از استعداد شگفت انگیز.

پری گفت که اگر چه او هیجان زده بود که کسی خواهد بود تاج گذاری “بت آمریکایی” در سال 2020 او کمی دل برای آنها در این لحظه. حق با او بود; آن را بسیار anticlimactic نیاز به انجام همه چیز را از راه دور و بدون بزرگ شیرینی پایان عظیم هیاهو و در محل برگزاری جشن است.

“اینطور نیست که ما می توانیم آنها را در آغوش” او گفت:. “ما همه فقط به کلیک کنید و آن را بیش از. ما حتی نمی توانید به رفتن به خرچنگ قرمز و یا هر چیزی شبیه به آن.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de