166 evacuees از عمان زمین در حیدرآباد

حیدرآباد: هوایی هند اکسپرس تخلیه پرواز با 166 evacuees از عمان فرود در حیدرآباد به راجیو گاندی فرودگاه بین المللی دوشنبه شب.

هوایی هند اکسپرس IX 0818 فرود آمد از مسقط (عمان) در 8.12 بعد از ظهر با 166 مسافر, فرودگاه, منابع گفت.

این اولین پرواز به زمین در حیدرآباد تحت مرحله دوم Vande بهارات ماموریت بزرگترین تا کنون تخلیه ورزش هند با هدف بازگرداندن اتباع هند رشته در کشورهای مختلف با توجه به COVID-19 مستند.

پس از تکمیل تمام تشریفات مسافران منتقل شدند, به مکان های تعیین شده در این شهرستان به صورت اجباری 14 روز دوره قرنطینه به عنوان در هر دستورالعمل از وزارت خانه امور.

همه مسافران تسهیل شد با پروتکل ایمنی از طریق به طور کامل sanitised ترمینال فرودگاه. به منظور تسهیل در ورود مسافران و خدمه هواپیما در فرودگاه نگه داشته است ورود بین المللی و کل کشش از سمت راست aerobridge به ورود شیب دار به طور کامل بررسی و fumigated.

ورود تمام مسافران و خدمه هواپیما بیرون آورده شدند از هواپیما در یک دسته از 20-25 نفر در هر. هر مسافر/خدمه اکران شد توسط دوربین های حرارتی قرار گرفته aerobridge خروج تحت نظارت مقامات بهداشت فرودگاه (APHO) طبق بخشنامه وزارت بهداشت و رفاه خانواده قبل از مهاجرت تشریفات.

پس از غربالگری سلامت مسافران CISF پرسنل در دنده محافظ همراهی گروهی از مسافران به مهاجرت ترخیص کالا از گمرک.

سپر شیشه ای ارائه شد در هر اداره مهاجرت شمارنده برای جلوگیری از هر گونه تماس شخصی بین مسافران و ماموران اداره مهاجرت.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de