ساکرامنتو >> به عنوان خوک های اعلام شده در “مزرعه حیوانات,” “همه حیوانات با هم برابر هستند اما برخی از حیوانات برابر بیشتر از دیگران است.”

این oinkers حکومت مزرعه با یک مشت آهنین و نمی خواهم به اسب و گوسفند و دیگر مخلوقات به دریافت هر گونه ایده های نامناسب. جورج اورول رمان, البته کیفرخواست از دولت شوروی که حکومت به نام “مردم” — اما تنها انتخاب مردم تا به حال می گویند در چه رفت.

به “مزرعه حیوانات” مرجع مفید است که این روزها به عنوان یک گروه کوچک از سیاستمداران است به حالت تعلیق معمول کنترل و توازن است و اعمال مقررات برای محافظت از ما از گسترش COVID-19. کسانی که سوال حکمت اثربخشی و یا استبداد از سیاست های خاص تا حد زیادی بسته شده خارج از بحث است. در این زمان نامشخص (به عنوان خسته کننده رود) همه ایده های برابر هستند اما برخی از ایده ها برابر بیشتر از دیگران است.

منتقدان سازگار شده اند در پاسخ به ستون. به عنوان یکی نامه-نویسنده توضیح داد: “این است که مردم مانند Greenhut که باعث خواهد شد بیشتر بدبختی و مرگ — همه به این دلیل که آنها می خواهند برای رفتن به ساحل و به جهنم با هر کس دیگری.” من یک دختر با یک خطر بیافتد سیستم ایمنی بدن و یک مادر در یک ارشد تسهیلات بنابراین من در واقع نگاهی سرایت به طور جدی و نمی خواهید مردم را به مرگ, بنابراین من می توانید سر به cineplex.

اما آن را عمیقا نگران کننده است که مقامات تنها با توجه به یک طرف از این مستند را “مرگ و بدبختی” شاخص. من خوانده ام که دولت باید هرگز حاضر به مخاطره می اندازد زندگی هر کسی است. خوب غم و اندوه. دولت ها همیشه به تجارت آف با زندگی مردم است. اگر که نیست به صورت ملی سرعت مجاز خواهد بود حدود 15 مایل در ساعت است. در واقع خاموش کردن اقتصاد و مردم را وادار به ماندن در داخل تحمیل وسیع خطرات بیش از حد.

شناخته شده سازمان ملل متحد, سازمان یونیسف معتقد است که اقتصادی در حال خاموش شدن ناگهانی افزایش خطر مرگ کودکان در کشورهای در حال توسعه و خطر “مراتب اهمیت بیشتری نسبت به هر گونه تهدید ارائه شده توسط coronavirus” روزنامه انگلیسی تلگراف گزارش داد. آن را بر اساس یک مدل از محققان دانشگاه جانز هاپکینز است که پیش بینی مرگ و میر ناشی از 1.2 میلیون کودک به دلیل خاموش شدن ناگهانی. و گزارش های نقطه به نقطه بالقوه بحران مواد غذایی است که می تواند بر کشورهای ثروتمند ،

همانطور که ما یاد گرفته ایم در طول این همه گیر پیش بینی هستند نه مقدس writs. هفته گذشته من اشاره کرد که در سراسر جهان ضد coronavirus استراتژی شد و بر اساس پیش بینی توسط یک محقق انگلیسی که با اشاره به 500,000 ممکن است مرگ و میر در انگلستان و 2.2 میلیون مرگ و میر در ایالات متحده است. که داده شد جنجال آفرینی و کودک-مرگ داده می شود ، اما اگر ما در محاسبه ممکن است مرگ و میر, چرا برخی از پیش بینی ها برابر بیشتر از دیگران است ؟

“ویرانی اقتصادی همه گیر افتضاح به بار در فوق العاده ضعیف می تواند در نهایت کشتن مردم بیش از این ویروس خود را” با توجه به اخبار اخیر در گزارش لس آنجلس تایمز. “سازمان ملل متحد پیش بینی کرد که رکود اقتصادی جهانی خواهد معکوس سه دهه روند در حال افزایش استانداردهای زندگی و سقوط به عنوان بسیاری از 420 میلیون نفر به فقر شدید.” شما ممکن است توجه داشته باشید که سازمان ملل متحد, یونیسف و لس آنجلس تایمز دقیقا نمی جناح راست سازمان.

ضد مستند اعتراضات بی وقفه به عنوان نتیجه تحت عنوان افرادی که قرار دادن خود را خودخواهی بالای زندگی مردم است. من در حفظ و خواندن رسانه های اجتماعی الگوهای رفتاری و گفت که آمریکایی ها که پشتیبانی نمی کند قفل فراز بزرگ هستند کودکانی که نمی تواند ایستاده برخی از ناراحتی. بله بسیاری از مردم نمی توانند تحمل ناراحتی از بیکاری و گرسنگی و فقر. چه brats آنها هستند. آیا شما متوجه است که مردم متعصب ترین برای ادامه مستندات تمایل به ثابت منابع درآمد ؟ چه کسی است که تحت عنوان?

واشنگتن پست مقاله نویس مگان McArdle رد نگرانی های گسترده در مورد بیکاری آمریکا — رئیس فدرال رزرو اخیرا اشاره کرد 40 درصد از خانواده های کم درآمد مشاغل از دست رفته در ماه مارس به خاطر یک نظر سنجی نشان می دهد که 79 درصد از بیکاران و یا furloughed مردم از آنها حمایت کنند. نظر سنجی جالب هستند اما من می خواهم علاقه مند به دانستن آنچه که در صد از پاسخ دهندگان در حال جمع آوری بیکاری و مزایای دیگر.

McArdle توییتی که “‘باز’ همواره مورد کوچک biz صاحبان و نه کارگران که پیراهن خونین آنها با تکان دادن.” مرسی. من حدس می زنم آن را یک نگرانی جدی زمانی که مردم از دست دادن زندگی خود را سرمایه گذاری و یا ورشکسته اند. پس ما به دنبال در انتخابات اخیر پنسیلوانیا بررسی نشان داد که 63 درصد از دولتی که کسب و کارهای کوچک می گویند که آنها ممکن است به طور دائم در چند ماه.

من او را به نقل از اما مشخصی ویرایشگر برندان اونیل است نقطه دوباره: “این افرادی که کار می کنند از خانه خود را انجام می دهند بخش عمومی مسائل و یا ساخت خود جالب پادکست — اصرار دارند که هر کسی که خواستار بازگشت به کار و بالا بردن اقتصاد بیش از زندگی است. … که اگر کار و تولید و ایجاد ثروت است که بودجه سلامت مدارس و مسکن نیست همچنین در مورد زندگی است.”

که معقول است, اما آن را خطرناک به رهبران ما زمانی که مردم شروع به spouting این ایده های نامناسب.

استیون Greenhut است منطقه غرب مدیر تحقیق و خیابان, موسسه و یک عضو از جنوب کالیفرنیا اخبار گروه تحریریه. نوشتن به او را در sgreenhut@rstreet.org.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de