حیدرآباد: Telangana در روز شنبه گزارش 55 کروناویروس جدید, موارد مصرف دولت را در شمارش به 1,509 فتح کرد گرفته شد.

وجود دارد هیچ اجازه دهید تا در روزانه افزایش عفونت های جدید در بیشتر حیدرآباد. به گفته مقامات 44 از 55 مورد جدید گزارش شده از دولت سرمایه است.

هشت تن از مهاجران تست مثبت در روز شنبه با در نظر گرفتن تعداد کل در این رده به 52. دو نفر از Sanga ردی منطقه و یک فرد از Ranga Reddy همچنین آزمایش مثبت است.

به گفته مدیر بهداشت عمومی و رفاه خانواده, 12 بيماران ترخيص شده در شنبه, گرفتن تعدادی از بهبود به 971.

مرگ و میر

هیچ مرگ و میر گزارش شده در روز شنبه. مرگ و میر در Telangana است که 34 تا کنون.

در همین حال وزارت بهداشت داده ها نشان می دهد که در حیدرآباد, که حساب برای نزدیک به 60 درصد از کل موارد در دولت 168 خانواده ها قرار گرفتند Covid. همسایه Ranga Reddy منطقه می آید دوم با 59 خانواده های آسیب دیده ،

Medchal دیگر منطقه هم مرز حیدرآباد تا به حال 39 خانواده های آسیب دیده ، این سه منطقه قرمز مناطق باید در مجموع 266 خانواده های آسیب دیده ،

سی خانواده در Nizamabad منطقه, 26 در واراناگل (شهری) و 25 در Surapet نیز تحت تاثیر قرار.

در همین حال وزیر بهداشت Eatala Rajender گفت که آن را ممکن است برای پنهان کردن مرگ و میر و یا حتی موارد مثبت در برابر یک بیماری همه گیر.

او گفت: تجدید نظر در دستورالعمل شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) تصریح می کند که یک سطح بالا کمیته متشکل از اساتید مطالعه هر مرگ در کشور نسبت به Covid-19 و پس از آن تنها اعلام علت مرگ است.

دستورالعمل های جدید

وزیر گفت: دستورالعمل جدید اجرا خواهد شد بدون هر گونه تاخیر. مقامات بهداشتی در حال حاضر پایه خود را Covid-19 اعلامیه مرگ بر مرگ گزارش حسابرسی ارائه شده توسط سطح بالا کمیته.

تجدید نظر دستورالعمل نیز تغییر تخلیه سیاست های Covid-19 بيمار. پزشکان هم اکنون می توانید ترشحات خفیف و متوسط coronavirus بیماران پس از 10 روز به جای موجود دوره 14 روزه.

خفیف و متوسط و مثبت بیماران نیاز نیست تحت تاکنون اجباری coronavirus تست تشخیصی در حالی که گرفتن مرخص شد. اما هر دو دسته بیماران باید باقی می ماند در زیر خانه انزوا به مدت هفت روز پس از ترخيص از بيمارستان ،

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de