اسکی بازان که بازدید های آلپ اتریش می گویند مقامات نکردن اطلاعات در مورد شیوع ویروس

دنیس Hruby برای واشنگتن پست

یک نمای بخشی از Ischgl پیست اسکی در رشته کوه های آلپ اتریش که در آن تعداد زیادی از گردشگران می گویند آنها آلوده به کروناویروس در طول سفرهای اسکی در اواخر فوریه و اوایل ماه مارس.

ایسچگل اتریش — به سختی یک ساعت به سمت جنوب در ایتالیا کشور مستند به حال تحميل شده به عنوان coronavirus بیماران مسدود بیمارستان ها و morgues سرریز. اما après-ski میله از رشته کوه های آلپ اتریش شد و هنوز هم بسته بندی شده با مراجعان.

کشیده شده توسط مشهور اسکی اجرا می شود که فراگیر اقامتگاههای تفریحی را از سنت آنتون و Ischgl اواخر زمستان جمعیت شامل امریکایی, آلمانی, انگلیسی, هلندی, دانمارکی و فرانسوی گردشگران است.

بیش از 5000 نفر از آنها — از جمله 28 از ایالات متحده — در حال حاضر به دنبال پیوستن به یک کلاس عمل خواهد کرد که متهم اتریش مقامات عمدا ماندن سکوت در مورد شیوع بیماری در این روستا رفت و آمد مکرر. خودداری اطلاعات آنها بر این باورند مقامات تصمیم گرفت که یورو صرف شده در میله های محلی و هتل ها بودند و مهم تر از بازدیدکنندگان سلامت.

“آن را مطلق معدن طلا, پس نگه داشتن آن را باز کنید و حتی یک روز اضافی در حال رفتن به تولید مقدار زیادی از پول” گفت: 61 سال Paul Wright از دربی انگلستان که وارد در ایسچگل در اوایل ماه مارس آغاز شده و احساس بیمار چند روز بعد. “این بود که در مورد حرص و طمع است.”

سوال در مورد آنچه که مقامات می دانستند و زمانی که آنها می دانستند آن را نیز مرکزی به یک جنایتکار اقدام باعث شکایت از یک وینی حقوقی و اتریش حمایت از مصرف کنندگان, انجمن VSV. دومی به نام بالا رتبه بندی سیاستمداران شهرداران صاحبان هتل و قدرتمند نمایندگان صنعت اسکی ادعا آنها قرار داده و منافع اقتصادی برای اولین بار با وجود افزایش خطرات بهداشتی. با توجه به دادستان پیشرو در این تحقیقات بیش از 330 گردشگران خواسته اند به بخشی از شکایت.

“آنها دلایل خوبی برای پوشش دادن به این و کسانی که به دلایل مالی” VSV رهبر پیتر کلبا گفت.

یک چهارم از تمام مشاغل وابسته به گردشگری در این بخش از اتریش, تاریخی, منطقه کوهستانی از زیبایی خیره کننده. ایسچگل جمعیت 1,600 ، lures های حدود نیم میلیون نفر از مسافران هر زمستان آن را یکی از محبوب ترین مقصد در رشته کوه های آلپ. سنت آنتون از یک چهارم میلیون بازدید کننده.

[اروپا است شل شدن coronavirus محدودیت. اما انتظار نداریم که به تعطیلات وجود دارد در هر زمان به زودی.]

ایسچگل اولین مورد از covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus تایید شد در مارس 7. بيمار باده فروش.

روز بعد به عنوان رایت و هزاران نفر از دیگر اسکی بازان سرعت پایین دامنه های تیرول دولت مقام های پزشکی نوشته شده بیانیه ای در وب سایت خود اعلام کرد در این مورد. “انتقال ویروس بر روی مهمانان از نوار است که از یک پزشکی, نقطه نظر, نه, بعید” در بیانیه ای گفت:.

هربرت فرستر مدیر دفتر است که نظارت مقام های پزشکی اشاره کرد که به تازگی پزشکان نمی دانند که در آن نقطه فقط چگونه به راحتی عفونت می تواند گسترش. و در حالی که او را تکذیب کرد ملاحظات اقتصادی به بازی آمد او اذعان مقامات انجام داده اند می تواند یک کار بهتر در هشدار به گردشگران است.

وجود دارد چند جزئیات اضافی و هیچ مقام رسمی هشدارهای بیش از چند روز آینده. شب-به-دیر-مهمانی شب ادامه یافت.

“من نمی توانم بر آن به اندازه کافی” گفت: رایت که عقب نشینی به اتاق هتل خود را با تب و سردرد شدید و خستگی و در رختخواب ماند برای بعد از 36 ساعت است. “اگر آنها می دانستند که از هر چیزی که سرکوب شد.” در انگلستان خود را تست برگشتم مثبت است.

او و دیگر بریتانیا و ایالات متحده گردشگران در مصاحبه با واشنگتن پست می گویند که آنها می خواهم که خود را لغو سفرهای اگر اطلاعات در مورد تعداد فزاینده ای از موارد تا به حال ساخته شده است. این Tregidgo خانواده از شهر نیویورک — دو پدر و مادر و سه فرزندان که به دنبال به جلو به اولین تعطیلات خود را با هم در یک دهه است که در میان آنها است.

“اگر به شما گفته شده وجود میزان بالایی از عفونت و شما انتخاب می کنید برای رفتن پس از آن که بر شما” گفت: مادر باربارا, پزشکی و سلامت, پزشک. “اما به ما گفته شد وجود ندارد در موارد.”

دنیس Hruby

برای واشنگتن پست

قبل از شیوع کروناویروس تعطیل چندین اسکی در اتریش روستاها در اواسط ماه مارس کافه ها و رستوران ها مانند Kitzloch بسته بندی شده بودند شبانه. در عرض چند ساعت همه چیز تغییر کرده است.

قبل از Tregidgos وارد در سنت آنتون در مارس 8, تنها, چین, ایران, کره جنوبی و شمال ایتالیا اعلام شده بود مناطق خطر توسط مقامات ایالات متحده. خانواده می گوید که بررسی رسمی تیرول سایت اعلام کرد که هیچ خطر ابتلا به کوروناویروس. آنها غافل بودند که مدت کوتاهی قبل از این باده فروش را تشخیص ایسلندی مقامات هشدار داده بود در اتریش از احتمال انتقال در ایسچگل. آنها حتی به نام هتل خود را برای نهایی اطمینان. گفتند یک منشی به آنها گفت برف عالی بود و همه چیز همه حق بود.

یک روز پس از چک کردن در آنها متوجه آن نمی شد. خود را 22 ساله و راهنمای محلی تا به حال سرفه بد است. بیش از چند روز آینده خود را ماساژ قرار ملاقات لغو شد چرا که درمانگر خانه بیمار بود. بارها دستور داده شد برای محدود کردن کاربران به تلاش برای کاهش قرار گرفتن در معرض بالقوه.

این Tregidgos تصمیم به پرواز به خانه های اولیه قبل از سفر از محدودیت های چپ هزاران نفر از آمریکایی ها سرگردان در اروپا است. سه نفر از اعضای خانواده پس از آزمایش مثبت برای ویروس. هر چند که احساس می کنند خوش شانس برای درد و رنج فقط علائم خفیف آنها می خواهم که اقدامات قانونی برای ایجاد پاسخگویی. آنها همچنین قدردانی برخی برای جبران اضافی هزینه های سفر.

[اتریش و دانمارک برای اولین بار در اروپا به اعلام کاهش coronavirus مستندات]

دادستان Hansjörg بخش تولید مقوا گفت: او نمی خواهد بحث در مورد جزئیات پرونده کیفری تا زمانی که او به بررسی 1000 صفحه گزارش توسط دولت اداره تحقیقات جنایی که شامل بیانیه ها و مصاحبه ها و اسناد. تحت اتریش قانون جنایی معمولا قبل از دعاوی مطرح شده توسط افراد است.

کلاس اقدام است که به احتمال زیاد به لولا “در مورد اینکه آیا وجود دارد مقصر, اقدامات غیر قانونی توسط مقامات گفت:” هاینز مایر سابق دانشکده حقوق در دانشگاه وین. “به نظر می رسد که این مورد است.”

یکی از مسافران که تماس VSV یک مرد از نیوجرسی که گفت او منتقل می شود این ویروس به پدرش. پدر و مادر او درگذشت covid-19 کمتر از سه هفته بعد. تحت عنوان “خسارت وارده” در انجمن مصرف کنندگان رجیستری مرد نوشت: “من نمی دانم که چگونه برای قرار دادن یک زندگی انسانی به شرایط مالی.”

یوهان Groder

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

آخرین فصلی کارگران در نهایت ترک اتریش روستای ایسچگل به عنوان طولانی قرنطینه به پایان می رسد در اواخر ماه آوریل است. گردشگران فرار کرده بود ماه گذشته پس از شیوع کروناویروس وجود دارد و در دیگر اسکی در رشته کوه های آلپ.

حد کامل از عفونت است که آثار به اتریش آلپ ممکن است هرگز شناخته شده است. مقامات آلمانی تخمین می زنند که گردشگران از کشور خود به تنهایی حساب برای بیش از 3,700 موارد است. در یک گروه از 50 آمریکایی در سفر با هم از ماساچوست, کلرادو, آرکانزاس و تگزاس بیش از نیمی مریض شدم. آزمایشات نشان داد که حداقل یک سوم تا به حال coronavirus.

ایسچگل شهردار گردشگری آن مقامات و نمایندگان عمده تله اسکی تمام کاهش یافته است به مصاحبه. در میان مردم حاضر به صحبت شد برنارد Post که خانواده به دست آورد روستایی Kitzloch بار در پاییز گذشته. آن است که در میان روستا après-ski جواهرات یک محل پر جنب و جوش است که می تواند متناسب با حدود 200 نفر است. این است که در آن coronavirus مثبت barkeeper کار کرده است.

مردم در ایسچگل تجربه علائم شبه آنفولانزا در ماه فوریه Post حفظ بود که به سختی غیر معمول با توجه به اینکه زمستان بود. او فکر می کند آن است که “مزخرف” است که دیگران هنوز هم در نظر او کارمند بود بیمار صفر و از او استقبال کیفری اقدام.

“این خوب است که یک طرح دعوی در دادگاه زیرا پس از آن روشن خواهد شد که کدام یک از مقامات و سنن و اطلاعات,” او گفت:. تمام اعضای خانواده از جمله پدر و خواهر و برادر و همه Kitzloch کارکنان قراردادی این بیماری است.

[اروپا مناقصه adieu به گونه بوسه در coronavirus عصر]

در مارس 13, دولت اتریش اذعان کرد covid-19 شیوع بیماری در سه Tyrolean روستا رفت و آمد مکرر. اعلام شده بود در ساعت 2 بعد از ظهر قرنطينه خواهد اثر را در یک ساعت, مقامات گفت. هیچ کس اجازه داده می شود در داخل یا خارج از کانون در مناطق. این محدودیت به طول انجامید تا اواخر ماه آوریل است.

فرستر که رهبری این تیم پاسخ اضطراری که در زمان بیش از که در آن نقطه در دفاع از دست زدن به این وضعیت و جرم خروج. او می گوید: او به سادگی نمی بینم هر یک جایگزین.

“شما فکر می کنید چه اتفاقی می افتد زمانی که شما قرار داده 30000 نفر تحت قرنطینه در یک دره؟” “گردشگران که حتی اجازه ندارند به اسکی کنه؟”

هر کس فرار کرد که می تواند. و از ایسچگل 17-مایل سوار از مهار منطقه تبدیل به هفت ساعت در ترافیک مصیبت.

آن را یک خروج در اتوبوس کهنه با گردشگران و coronavirus.

میراندا سبز در لس آنجلس کمک به این گزارش.

ادامه مطلب:

فرانسه خشمگین پیشنهاد آمریکا را برای اولین بار دسترسی به کروناویروس واکسن توسط شرکت داروسازی سانوفی

آلمان باعث می شود برنامه به بازگشایی مرزهای اروپایی ها به عنوان چشم تابستان سفر

به عنوان coronavirus محدودیت های مسافرتی نگه داشتن گردشگران چینی در جهان است که رشد وابسته به آنها را احساس می کند عدم وجود خود را

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de