در مه 6, آمریکا کمیته امنیت داخلی و امور دولتی برگزار شد جلسه در “COVID-19: چگونه اطلاعات جدید باید درایو سیاست” و شنیده شهادت از شش کارشناسان.

آنها نمی همه توافق دارند که لازم بود برای انجام میلیون ها نفر از آزمون و مخاطب گسترده ردیابی بر هر کسی که تست مثبت است. وجود تشویق شد, اخبار در مورد درمان در بیمارستان بستری COVID-19 بيمار. و وجود دارد, نکات, چگونه عملی الزامات اجرای سیاست انتخاب می تواند باعث لفاظی های سیاستمداران برای تبدیل شدن به جدا از تحول حقایق است.

کارشناس نمایش که نزدیک ترین آینه آنچه که ما در حال شنیدن از فرماندار و برخی از مقامات محلی در کالیفرنیا بود تام Inglesby, M. D. او مدیر مرکز بهداشت امنیتی در بلومبرگ دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه جانز هاپکینز که در آن او همچنین یک استاد بهداشت عمومی و پزشکی است.

Inglesby همکاران کار کرده و با سرمایه گذاری موسسه به تولید یک گزارش با عنوان “ملی Coronavirus پاسخ: یک نقشه راه برای بازگشایی.” آن توصیه می شود که چهار شرط لازم “برای بازگشایی متحده با خطر کم است.” این “کاهش پایدار در موارد برای 14 روز” بیمارستان “با خیال راحت قادر به درمان تمام بیماران نیاز به بستری شدن” دولت “قادر به تست همه مردم با COVID-19 علائم خفیف یا شدید” و “دولت قادر به انجام نظارت فعال و قرنطینه از موارد تایید شده و تماس های خود را.”

Inglesby گفت: کمیته سیاسی و بهداشت عمومی رهبران باید “به شدت توصیه” شش پا فاصله بین مردم “به شدت تشویق” پوشیدن پارچه ماسک و “به شدت تضعیف” تجمعات.

در کالیفرنیا “به شدت” دلگرم یا دلسرد کل جمعیت به معنای روزانه با دستورات تا کنون-بیشتر-خاص و گاهی غیر منطقی محدودیت ها و استثنائات همراه با شرمندگی اذیت و آزار و دستگیری نه به ذکر است با اصرار مردم به دله دزدی به مقامات دولت هر زمان که آنها را ببینید کسی که نه چسبیده با برنامه است.

Inglesby سهوا روشن یکی از دلایلی است که مقامات آنقدر اصرار داشتن میلیون ها نفر از COVID-19 آزمایشات قبل از دولت ممکن است بازگشایی شده است. او گفت: تولید کنندگان از تست های تشخیصی می خواهید “بازار امنیتی” قبل از آنها سرمایه گذاری به سطح شیب دار بالا تولید COVID-19 کیت های آزمایش برای پاسخگویی به این نوع از تقاضا است. شما نمی توانید سرزنش شرکت. آنها می تواند در زیر تلاش برای ایجاد میلیون ها نفر از آزمون تنها برای دیدن نیاز به نام ترک آنها را با بدهی و انبارها از محصولات unsold.

کارشناسان دیگر قبول نکرده است که لازم است به انجام یک میلیون آزمون در هر روز و یا به ماندن قفل شده است و تا زمانی که اتفاق می افتد.

Scott W. اطلس, MD, David and Joan Traitel ارشد در دانشگاه استنفورد موسسه هوور و رئیس سابق Neuroradiology در دانشگاه استنفورد پزشکی مرکز شهادت است که “کل انزوا مانع از گسترده جمعیت ایمنی و افزایش مشکل است.”

David L. Katz, MD, دکترا و رئيس جمهور از سازمان های غیر انتفاعی سلامت واقعی ابتکار یک متخصص داخلی با 30 سال تجربه و هیئت مدیره گواهی متخصص طب پیشگیری و بهداشت عمومی. او توصیه می شود تست “نماینده نمونه تصادفی” از جمعیت ایالات متحده نیاز به شاید 50,000 آزمون در روز است. کاتز توصیه “در معرض خطر بر ممنوعیت سیاست هایی که پناهگاه/محافظت از کسانی که بیشتر در معرض عفونت های شدید و قبر نتایج در حالی که توقف تدریجی به نسبت حالت عادی کسانی که در کاهش خطر گروه است.”

کاتز گفت: خطر ابتلا به یک نتیجه بد از COVID-19 برای افراد جوان است که مربوط به شرایط بهداشتی مزمن است که “اصلاح” مانند چاقی و دیابت نوع 2 و بیماری های قلبی. او گفت: آن زمان زیادی را برای دولت به تشویق ملی “سالم” کمپین.

وجود تشویق شد, اخبار در مورد درمان COVID-19 بيمار از Pierre Kory, MD, MPA, مدیر پزشکی تروما و زندگی مرکز پشتیبانی و مراقبت بحرانی رئیس خدمات و همچنین به عنوان دانشیار دانشکده پزشکی دانشگاه ویسکانسین دانشکده پزشکی و بهداشت عمومی.

دیده و با تجربه دیگر مراقبت های ویژه پزشکان در سراسر کشور تشکیل خط مقدم مراقبت ويژه گروه کاری و توسعه یک پروتکل برای درمان COVID-19 استفاده شده است که برای درمان بیش از 100 نفر از بيماران بستری با موفقیت بزرگ است. این پروتکل را می توان در یافت covid19criticalcare.com.

Kory گروه به شدت مخالف با “ملی و بین المللی سلامت جوامع” صادر شده است که توصیه هایی برای یک استراتژی درمان COVID-19 با “مراقبت های حمایتی تنها” در حالی که توصیه در برابر استفاده از کورتیکواستروئیدها. خواستار این یک “غم انگیز خطا” دیده گزارش شده است که در بیمارستان تنظیمات استفاده از استروئیدها منجر به “کاهش مرگ و میر” اجازه می دهد حتی به شدت بیمار بیماران در نهایت به “قدم زدن به بیرون از بیمارستان.”

هیدروکسی کلروکین و remdesivir, Kory گفت: می تواند مناسب برای بیماران در مراحل اولیه بیماری در “سرپایی تنظیمات” اما نه درمان مناسب برای بیماران بستری.

زمان معلوم است همه چیز. این سیاست است که حس می کند در آغاز یک بیماری همه گیر می شود بی معنی و یا ویرانگر بعد از آن.

Avik S. A. Roy رئیس بنیاد تحقیقات در فرصت برابر شهادت در مورد آسیبی که این مستندات باعث به افراد با درآمد یا ثروت در زیر ایالات متحده ميانه. خود را سازمان داده و توصیه هایی در حال حاضر در FREOPP.org. “کار ساعتی کارکنان سقوط کرده است,” او گفت: این کمیته است. “من به شدت نگران عمیق اقتصادی تخریب که COVID-19 مستندات ایجاد می شود.”

که نگرانی های به اشتراک گذاشته شده توسط استنفورد را John P. A. Ioannidis, MD, استاد پزشکی اپیدمیولوژی و سلامت جامعه از پزشکی علوم اطلاعات و آمار. “ما نیاز به در نظر گرفتن هر دو فواید و مضرات هر یک از ما در سیاست مداخله و تنظیم مداخلات ما با توجه به بازخورد مستمر با داده های قابل اعتماد” او شهادت “داده های واقعی به عنوان مخالف فقط با استفاده از مدل.”

سوئد فراهم می کند یک نگاه “آنچه ممکن است” در ایالات متحده است. مقامات سوئدی bucked روند و تصمیم به قفل کردن این کشور در عین حال که ملت تا به حال تقریبا همان نتیجه از COVID-19 بیماری به عنوان کشورهایی که آیا قفل کردن. سوئد ممنوع اجتماعات بزرگ و اجتماعی توصیه می شود فاصله نیست نزدیک کسب و کار, کافه کاباره ها و رستوران ها و یا مدارس ابتدایی است. این کارشناسان ایالات متحده گفت: آمریکا که در سوئد انجام داده اند می تواند یک کار بهتر از حفاظت از آن در خانه های سالمندان و این که آمریکا می داند که چگونه به انجام این کار است. به عنوان مثال, آنها توصیه نگه داشتن کارکنان “محلی” به جای داشتن کارگران چندین امکانات.

به طور کلی این گزارش از کارشناسان خوب بود ، ممکن است برای بازگشایی این کشور در حالی که حفاظت از مردم آسیب پذیر است.

و از آن زمان به آن را انجام دهد.

سوزان شلی است سرمقاله نویسنده و مقاله نویس برای جنوب کالیفرنیا اخبار ، Susan@SusanShelley.com. توییتر: @Susan_Shelley

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de