مشاور ریاست جمهوری رام امانوئل صحبت در مورد بحران مالی در سال 2008 گفت: “شما هرگز می خواهید یک بحران جدی برای رفتن به زباله و … آن را یک فرصت برای انجام چیزهایی که شما فکر می کنید شما نمی تواند قبل از.”

کالیفرنیا قضایی شورای کمی شناخته شده نهاد دولتی است که کنترل کل سیستم دادگاه تصمیم به استفاده از COVID-19 بحران برای اجرای نمایش خود را در پیش از محاکمه آزاد است. در انجام این کار اعضای خود قرار داده و امنیت عمومی در خطر است.

این شورا که به ریاست رئیس دادگستری دادگاه عالی کالیفرنیا و عضویت خود را تا حد زیادی متشکل از برتر قضات دادگاه استیناف و دادگاه قضات.

دو سال مطالعه توسط این شورا که پیشنهاد $0 وثیقه و پیش از محاکمه در اوایل انتشار اقدامات الهام سنا لایحه 10 که به پایان رسید به قید وثیقه در کالیفرنیا و به جای آن با یک خطر-ارزیابی سیستم به عنوان توصیه شده توسط شورای قضایی. ابتکار عمل را به لغو این قانون واجد شرایط برای انتخابات ماه نوامبر. رای دهندگان تصمیم می گیرید اگر پایان به قید وثیقه باعث می شود حس مشترک برای امنیت عمومی. ما یک مقدار زیادی از نمونه همین دلیل این است که در حال حاضر بسیار سوال برانگیز است.

شورای قضایی به اتفاق آرا به تصویب رسید و حکومت اضطراری 4 که مجموعه وثیقه در $0 برای همه جرایم به جز 13 دسته بندی جدی و/یا جرایم خشونت آمیز. باقی مانده جرائم واجد شرایط برای $0 وثیقه و زندانیان متهم با کسانی که جرایم واجد شرایط برای آزادی فوری از زندان است.

اگر چه شورای قضایی را مطالعه توصیه می شود پیش از محاکمه زندانی ارزیابی ریسک به عنوان مهم برای هر اوایل انتشار و یا $0 وثیقه این خطر ارزیابی خطر برای جامعه باقی مانده بود از قانون 4. زندان ظرفیت و اجتماعی فاصله نشان داده بودند به عنوان دلایل اتخاذ اقدامات اضطراری و در عین حال پس از آن اقدامات حاصل شد قانون 4 بود گردد بدون توقف-فاصله به حد قانون 4 را با استفاده از پس از آن امن زندان آستانه ملاقات شده است.

Orange County Sheriff همین بارنز گرفته گام فعال برای محافظت از سلامت و ایمنی کارکنان زندان از جمله اجرای تمام اقدامات ایمنی لازم الاجرا توسط مراکز کنترل بیماری.

در حالی که اولیه نیاز فوری برای کاهش جمعیت زندان مهم بود و لازم ادعای شورای قضایی بی ارزش و خطرناکی مخلوط آن اجتماعی مترقی اهداف پایان به قید وثیقه به این قوانین اضطراری.

های اجتماعی که در دستور کار است بهره برداری از این بیماری همه گیر به عنوان بهانه ای برای خالی کردن زندان ها و زندان های سراسر کشور به منظور توجیه این اقدامات به عنوان همراهی با حفاظت از مردم است. قانون 4 را سوء استفاده شده است در معرض نیرنگ.

در اینجا در اورنج کانتی کمیسر یوسف Dane داده است معنی جدیدی به آزادی. او اغلب نتواند به درستی در نظر گرفتن خطر ابتلا به امنیت عمومی هنگام سفارش آزادی به جای ساخت یک ثبت کاملا با تکیه بر این بیماری همه گیر و قانون 4 به عنوان قدرت خود را.

کمیسر Dane منتشر شد هفت دولت محکوم لب گنده, شکارچیان جنسی که یا قطع و یا با دستکاری خود را به دستگاه های GPS بدون تحمیل اجباری 180 روز در بازداشت هستند. یک مجرم جنسی منتشر مجدد جرم در عرض روز, افشای خود را به کارگران دفتر. همه ما دلیلی برای نگران.

ما در حال حاضر دیده می شود آن را در اینجا در اورنج کانتی و نه فقط با مجرم جنسی. کمیسر Dane نیز به تازگی منتشر شده یک سوم-مهاجم حرفه ای سارق خود را در “التزام خود را” تنها به او حمله ارواین یک افسر پلیس در حالی که دیگری را مرتکب دزدی فقط روز بعد. شهرستان ونتورا اجرای قانون رهبران آنقدر نگران است که آنها با ارسال فوری نامه به رئیس دادگستری درخواست خود را به معکوس کردن این ضعیف فکر کردن سفارشات.

ما نمی نیاز به یک آزمایش به ما بگویید آنچه ما در حال حاضر می دانستم که: هنگامی که به شما اجازه مجرمان از زندان آنها را به ارتکاب جرم و جنایت بیشتر. شما همچنین لازم نیست به ما بگویید جرایم خاص خواهد به پایین در هنگام سارق می دانیم که مردم پناه در خانه و می توانید به تماشای بیش از اموال خود را و یا انتخاب کنید تا آمازون بسته های خود ایوان قبل از دزد می تواند آن را سرقت.

این نوامبر کالیفرنیا رای دهندگان این فرصت را به تصمیم می گیرید که آیا از بین بردن وثیقه ما را امن تر است. قطعا قضایی شورای ناعادلانه سهام خود در بازی و استفاده از آن علیه ما در طول این همه گیر داده آن نیروی محرکه SB10 و نتیجه گیری که پیش از محاکمه به حبس است “ناعادلانه و نا امن” مدتها قبل از coronavirus سرایت.

در حالی که این یک فرصت است که اجازه نمی دهد یک بحران جدی برای رفتن به زباله های قضایی در دستور است به وزن شواهد نیست قبل از قضاوت حقایق است.

تاد اسپیتزر است که دادستان منطقه اورنج کانتی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de